Nejlepší hlášky

<a> jedeme zítra na ten výlet, už se těším
<b> S kým tam jedeš?
<a> s <c>. a víš co si ten ocas zabalil? jedeme tam na 48 hodin a má dvě náhradní trika a tři košile..
<b> Měl by sis z něj vzít příklad, stát se může všechno ;-)
<a> taky že jo. hned jsem zdvojnásobil zásobu triček - na dvě!

<A> Ahoj.
<B> Ahoj.
<A> jsem nejakej spatnej z pritelkyne.Prijde mi ze mne jeden den ma rada a druhy mne nenavidi nevim co mam delat.
<B> zvykej si.nejsou penize neni laska

<a> Ty seš prostě skvělej..Žeru Tě..:)
<b> Já vím..A přeju dobrou chuť..:)

Komentář: To když se chcete někomu zavděčit..xD

<a> veš ako je genialne ked si hore zapališ a otvoriš pivko:D
<b> hmm pivo som este nezapaloval

Komentář: aj alkohol je horlavina :D

22:00:57 <Ret> jdu si ohrat nejake fazole
22:01:03 <phonkee> :-)
22:01:09 <phonkee> bru xut
22:11:25 <Ret> uuuh, spatne fazole
22:11:29 <Ret> preslazene tomato
22:11:40 <Ret> no snad to troska magi spravi
22:11:51 <phonkee> :-O
22:11:54 <phonkee> ty
22:11:55 <phonkee> ty
22:11:57 <phonkee> babica

<ona> jako jde to do apple nainstalovat, ale zas tu jablkovou krásu oknem kazit..

<A> ty chces sex, ona chce sex. Ale zadnej neni a nebude.
<A> A pak tii napise, ze si to udelala, kdyz prisla domu
<A> bych vrazdil!!!!!

<a> jestli je ta uprava na shopu hotova (zda se ze je). tak instruujte Martinu at pripad uzavre a da vedet katerovi co kde a jak...
<b> katerovi? :)
<a> Kdo nebo co je kater? :o)) Nevím o čem mluvíte...
<b> aha sam nevíim co jsem chtel napsat :D
<b> at da vedet "zakaznikovi" :) asi

Komentář: kater... na co ten člověk myslel??? :D

<a> me ten program furt nejede
<b> a ty mas vistu?
<a> e ja mam windows

Komentář: ehm...

<a> nemam čas
<b> Tak až si ho vyhoníš tak dej vědět :-D :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.