Nejlepší hlášky
<a> jedeme zítra na ten výlet, už se těším
<b> S kým tam jedeš?
<a> s <c>. a víš co si ten ocas zabalil? jedeme tam na 48 hodin a má dvě náhradní trika a tři košile..
<b> Měl by sis z něj vzít příklad, stát se může všechno ;-)
<a> taky že jo. hned jsem zdvojnásobil zásobu triček - na dvě!
<A> Ahoj.
<B> Ahoj.
<A> jsem nejakej spatnej z pritelkyne.Prijde mi ze mne jeden den ma rada a druhy mne nenavidi nevim co mam delat.
<B> zvykej si.nejsou penize neni laska
<a> Ty seš prostě skvělej..Žeru Tě..:)
<b> Já vím..A přeju dobrou chuť..:)
Komentář: To když se chcete někomu zavděčit..xD
<a> veš ako je genialne ked si hore zapališ a otvoriš pivko:D
<b> hmm pivo som este nezapaloval
Komentář: aj alkohol je horlavina :D
22:00:57 <Ret> jdu si ohrat nejake fazole
22:01:03 <phonkee> :-)
22:01:09 <phonkee> bru xut
22:11:25 <Ret> uuuh, spatne fazole
22:11:29 <Ret> preslazene tomato
22:11:40 <Ret> no snad to troska magi spravi
22:11:51 <phonkee> :-O
22:11:54 <phonkee> ty
22:11:55 <phonkee> ty
22:11:57 <phonkee> babica
<ona> jako jde to do apple nainstalovat, ale zas tu jablkovou krásu oknem kazit..
<A> ty chces sex, ona chce sex. Ale zadnej neni a nebude.
<A> A pak tii napise, ze si to udelala, kdyz prisla domu
<A> bych vrazdil!!!!!
<a> jestli je ta uprava na shopu hotova (zda se ze je). tak instruujte Martinu at pripad uzavre a da vedet katerovi co kde a jak...
<b> katerovi? :)
<a> Kdo nebo co je kater? :o)) Nevím o čem mluvíte...
<b> aha sam nevíim co jsem chtel napsat :D
<b> at da vedet "zakaznikovi" :) asi
Komentář: kater... na co ten člověk myslel??? :D
<a> me ten program furt nejede
<b> a ty mas vistu?
<a> e ja mam windows
Komentář: ehm...