Nejlepší hlášky
<a> neviem akym zazrakom som mal v casti kodu = -2 miesto -= 2 ...vobec som tu cast kodu nemenil
<b> to si z toho nic nerob ja v pascale menil suradnicu X ovu a menila sa mi farba displeya...
Komentář: programujeme...
<a> nesnášim sníh
<a> už zase padá....
<b> Už zase. Pravda, pravda.
<a> hele nemáš nějakej program kterym bych si to sněžení vypnul ?
<b> globalnioteplovani.exe
<a> máš link ?
<a> já dojím rybu a jdu spát :D
<b> jak se dojej ryby simtě?:-D
<a> debile, přesně jsem to věděl
<a> :D
<b> :-D:-D:-D já věděl, že to budeš vědět :-D
<a> :D
Komentář: Tak to vypadá, když se dva dobře znají a vědí jak ten druhej myslí :-D
<a> achjo...nesnasim zemak...a dejepis taky...
<b> Škoda že mi je nemáme. :(
<a> b opravdu uz zalez :D :/
<a> jo a my je s tvrdym..ne mekym...tak je videt, ze v ty skole asi nemate nic...
<b> Myslím že vy taky ne :D.Protože nemáš háčky a čárky.
Komentář: bez komentáře
<L> hej jak jsem šel od doktorky tak jsem si byl v obchodě koupit nějaké jídlo a předemnou si borec koupil kartáček na zuby a paštiku asi mu chutná víc, než Colgate třeba
Komentář: Natřete si tuto paštiku na citlivé místo...
<a> ukazovala si mamke šaty?
<b> hej
<a> a čo povedala?
<b> že sa spýta kolegýň či nemajú nejaké vhodnejšie:D
Komentář: požičiavanie šiat na stužkovú:D
<a> Tak jak jsi dojel dom včera?
<b> Myslíš z hospody?
<a> Jjo
<b> Všimnul jsi si jak za mnou stala ta zelená fabie?
<a> Nne
<b> Já také ne
Komentář: zelená barva na tažným zařízeni
<Ladislav> cus Mirku
<Ladislav> hele pravopisne chyby je po b tvrde y vid?
<Ladislav> a ne pravopisnne chybi
<Ladislav> chyby jako zeny vid?
Komentář: Ano, správně si to zdůvodnil.
<a> caw
<a> jak se mas?
<a> co delas?
<b> dneska je streda?
Komentář: Doticnej byl asi vozralej
<Paralen> už máš práci?
<DejvaF> ty jseš caha
<DejvaF> dělej si s toho prdel
<Paralen> :D
<DejvaF> mladá kvuli tomu řve jak blbá
<Paralen> pardon... vim jaky to je
<DejvaF> to je mi jasny
<DejvaF> já obvolávám pracovní nabydky už od rana a nic
<DejvaF> je to tak na rozchod s petrou
<DejvaF> řve jak p***
<DejvaF> já se na tebe ale nezlobím luky
<DejvaF> jdu něco dělat nebo se s toho všeho zblázním jsem na zhroucení tak zatím čus
<Paralen> jj zrovna sem ti to chtel říct že se zachvilu bude mluvit o rozchodu esi si nenajdeš práci
<Paralen> hráči se mění ale hra zůstává stejná
<DejvaF> lukáši?
<Paralen> no?
<DejvaF> jdu jezdit k taxi blesk
<Paralen> tak si to sjedem znova :D
<Paralen> už máš práci?
<DejvaF> Ano
<DejvaF> Paralen :D
<DejvaF> to bude halus
<Paralen> ty vole ale to nebudeš mít nadlouho co
<Paralen> me budeš vozit z disky
<Paralen> zadáčo :D
<DejvaF> to budou asi 24hodinoví služby takže pořád v praci ale aspon něco
<Paralen> jj
<DejvaF> jasný budu tě vozit kam jen budeš chtít
<Paralen> ok
<DejvaF> je papa
<DejvaF> mlady se to stejně moc nelíby ale at mi políbí prdel
<Paralen> tak to je mi jasny
<Paralen> a co by chtela abys delal
<Paralen> mirka topolánka?
<DejvaF> ale co už ted
<DejvaF> pošli mi hlavni stranku internet explorer
<Paralen> co?
<Paralen> jak jako
<DejvaF> internet explorer je program ne stranka
<DejvaF> jak máš hlavni stranka na seznamu tak explorer
<Paralen> ale explorer je program
<Paralen> nikoli internetová stránka
<DejvaF> však je internet explorer a někdo má atlas někdo seznam a ten znak e je co
<Paralen> ty vole ale explorer je program
<Paralen> atlas je internetová stránka
<DejvaF> jaky stranky použivas ty
<Paralen> seznam a google
<DejvaF> a ten navot na vectru je kde
<Paralen> jestli myslíš prohlížeč tak mozzila firefox
<Paralen> www.vectraweb.net
<DejvaF> a ten firefox
<DejvaF> hlavni stranku
<Paralen> firefox je internetový prohlížeč stejne jako explorer, opera, a spousty dalších
<DejvaF> vindous expres
<Paralen> http://www.thetechherald.com/media/images/200810/InternetExplorer_1.jpg
<DejvaF> tam je e přes celej displej
<Paralen> to je ikona internet exploreru
<Paralen> furt nevim co po me chceš
<DejvaF> ja potřebuju jak ja mám hlanví stranu seznamu tak potřebuju hlavni stranu
<Paralen> jakou hlavní stranu
<DejvaF> http://seznam.cz/
<Paralen> tvoji konverzaci dám na lamera
<DejvaF> tohle je hlavni strana seznamu a firefoxu je
<Paralen> seznam je internetová stránka a firefox je program
<DejvaF> a jina internetova stranka je
<Paralen> a stránka na co, co tam chceš najít
<DejvaF> mail
<Paralen> kterej
<DejvaF> mí mlady
<Paralen> chceš si vytvořit nebo co
<Paralen> já neznám email tvojí mlady
<DejvaF> ne chce mi poslat mail ale nejde ji to tak se chci přihlasit na jeji mail ale přes seznam to nejde je jinde
<DejvaF> ale já ho znám
<Paralen> a heslo znáš?
<DejvaF> jj
<Paralen> WWW.ATLAS.CZ
<Paralen> WWW.CENTRUM.CZ
<Paralen> JE JICH SPOUSTA
<DejvaF> ale oni namaji atlas ani seznam
<DejvaF> možna to je centrum podívam se
<Paralen> a ty ju ve svojem emailu nemaš uloženou
<Paralen> když ti neco posilala už dřiv tak bys ju tam mel mit
<DejvaF> mislim že mám
<Paralen> takže kdyby ses podíval hned ušetřil jsem 10 minut ne?
<Paralen> ty noobku
<DejvaF> nemám ju
<Paralen> tak se jí zeptej ne, co ma za mail
<DejvaF> centrum
<Paralen> no vidiš
Komentář: Když mi kamoš píše do práce :D co dodat