Nejlepší hlášky

<g.beret> nemáš otázky na tchnologii?
<WalWerin> mám
<WalWerin> ale...
<WalWerin> seš si jistej že chceš otázky?

Komentář: Zítra píšeme písemku :-)

<Prdka> mno a co jinak? co prazdniny? kuafland? holky? kluci?
<eSko> Jinak dobrý, prázdniny lepší, Kaufland stále lepší a lepší, holky jsou některý hezký některý hnusný, kluci jsou pořád stejně hnusný :)

Komentář: Výstižné

<a> tautologie by bylo: "Bud bude zitra prset, nebo zitra prset nebude."
<a> to je jedno
<a> xD
<b> ja bych rekl ze je to slabe pravdive v zavislosti na nestabilite kvantoveho pole
<a> no a autorefer. veta ktera je tautologicky nepravdiva je treba: "V teto vete je zapor."
<a> nebo "V teto vete neni zapor" obe dve sou tautologicky nepravdivy
<a> ale zaroven sou autoreferencni a to je mazany =)
<b> i ta druha???
<b> !!!
<b> tjn a k cemu mi to je kdyz se napriklad snazim efektivne tezit tetrapentylmicrobuthenptanyl-1, 1, 1, 1, 1, 2, 2, 2, 2, 3, 3, 3, 3, 4, 4, 4, 4, 5, 5, 5, 5-methylpolyvinylpropylenkyanovodikform

Komentář: logika vs. kvantova mechanika a organicka chemie...

-!- BestSini has joined #nyx.cz
<BestSini> cest
BestSini requested CTCP PING from #nyx.cz: 1103303626 572400
<BestSini> co?
<ligi> no ten ping
<BestSini> co je ti dotoho? :]
<ligi> jaky vole co je mi do toho. co je tobe do me? ;P
<BestSini> do tebe je mi hovno, taky ten packet sel jinam :)))
<ligi> nevim jak moch jit jinam, kdyz tady cumim na tu zelenou lajnu, kurva! :D
<BestSini> to byl jen vetricek :)
<ligi> ok, tak mu virid, at si de foukat jinam
<ligi> ty vole, to je zas demence :)
<BestSini> ja s tim nezacal :))) Teda jen s pingem :)
<ligi> s/virid/vyrid/ ;)
<ligi> nj, serem na to, nemam co delat, tak prudim
BestSini requested CTCP VERSION from #nyx.cz:
<ligi> to snad ne :
<BestSini> ahch :))
<ligi> )
<ligi> ze ja ti tam poslu pumelici

Komentář: #nyx.cz@IRCnet

<a> koupil sem novej telefon za 2 koruny
<b> jakej? tak 5110 možná
<a> nn e51, ma prasklej ten vnitrni plastovej ram, vytrhany sroubky, sklo je tak poskrabany, ze skrz nej neni skoro videt a ten kovovej ramecek na ni drzi jenom silou vule
<a> napalim do ni novej firmware

<A> Kdy už někdo konečně přejmenuje novou stanici metra D z Olbrachtova třeba na... Strž?
<B> Bylo by to hezké: Strž, příští stanice Krč... chybí tomu už jen Prst a Skrz.

Komentář: Stanice se bude nacházet pod ulicí Na Strži

<ona> lidi šel by někdo do trojky?
<a> já
<b> kde bydlíš?
<c> jasně ;)
<ona> hoši myslim 3v3 arenu

Komentář: jen tak při WoWku

<on> martinko?
<ona> ano..?
<on> mysliš že naše děti budou vedet jestli maji na ploše pod křivkou integrovat nebo derivovat?
<ona> já myslim, že naše děti budou jedině derivovat

<on> no D-Sub je to samé jako VGA a rober má vga výstup na pc, takže když má VGA výstup pc znamená to že má D-Sub výstup tudíž, ten monitor má VGA vstup z toho vyplívá, že mu to půjde
<ona> ehm.. bude to teda fungovat??

Komentář: ano bude :D

<Slivoň> chodúr ted:-D
<Slivoň> beztak bude zpivat nějakoo od podlahy
<ervis> přemek podlaha zpivá?:D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.