Nejlepší hlášky
<g.beret> nemáš otázky na tchnologii?
<WalWerin> mám
<WalWerin> ale...
<WalWerin> seš si jistej že chceš otázky?
Komentář: Zítra píšeme písemku :-)
<Prdka> mno a co jinak? co prazdniny? kuafland? holky? kluci?
<eSko> Jinak dobrý, prázdniny lepší, Kaufland stále lepší a lepší, holky jsou některý hezký některý hnusný, kluci jsou pořád stejně hnusný :)
Komentář: Výstižné
<a> tautologie by bylo: "Bud bude zitra prset, nebo zitra prset nebude."
<a> to je jedno
<a> xD
<b> ja bych rekl ze je to slabe pravdive v zavislosti na nestabilite kvantoveho pole
<a> no a autorefer. veta ktera je tautologicky nepravdiva je treba: "V teto vete je zapor."
<a> nebo "V teto vete neni zapor" obe dve sou tautologicky nepravdivy
<a> ale zaroven sou autoreferencni a to je mazany =)
<b> i ta druha???
<b> !!!
<b> tjn a k cemu mi to je kdyz se napriklad snazim efektivne tezit tetrapentylmicrobuthenptanyl-1, 1, 1, 1, 1, 2, 2, 2, 2, 3, 3, 3, 3, 4, 4, 4, 4, 5, 5, 5, 5-methylpolyvinylpropylenkyanovodikform
Komentář: logika vs. kvantova mechanika a organicka chemie...
-!- BestSini has joined #nyx.cz
<BestSini> cest
BestSini requested CTCP PING from #nyx.cz: 1103303626 572400
<BestSini> co?
<ligi> no ten ping
<BestSini> co je ti dotoho? :]
<ligi> jaky vole co je mi do toho. co je tobe do me? ;P
<BestSini> do tebe je mi hovno, taky ten packet sel jinam :)))
<ligi> nevim jak moch jit jinam, kdyz tady cumim na tu zelenou lajnu, kurva! :D
<BestSini> to byl jen vetricek :)
<ligi> ok, tak mu virid, at si de foukat jinam
<ligi> ty vole, to je zas demence :)
<BestSini> ja s tim nezacal :))) Teda jen s pingem :)
<ligi> s/virid/vyrid/ ;)
<ligi> nj, serem na to, nemam co delat, tak prudim
BestSini requested CTCP VERSION from #nyx.cz:
<ligi> to snad ne :
<BestSini> ahch :))
<ligi> )
<ligi> ze ja ti tam poslu pumelici
Komentář: #nyx.cz@IRCnet
<a> koupil sem novej telefon za 2 koruny
<b> jakej? tak 5110 možná
<a> nn e51, ma prasklej ten vnitrni plastovej ram, vytrhany sroubky, sklo je tak poskrabany, ze skrz nej neni skoro videt a ten kovovej ramecek na ni drzi jenom silou vule
<a> napalim do ni novej firmware
<A> Kdy už někdo konečně přejmenuje novou stanici metra D z Olbrachtova třeba na... Strž?
<B> Bylo by to hezké: Strž, příští stanice Krč... chybí tomu už jen Prst a Skrz.
Komentář: Stanice se bude nacházet pod ulicí Na Strži
<ona> lidi šel by někdo do trojky?
<a> já
<b> kde bydlíš?
<c> jasně ;)
<ona> hoši myslim 3v3 arenu
Komentář: jen tak při WoWku
<on> martinko?
<ona> ano..?
<on> mysliš že naše děti budou vedet jestli maji na ploše pod křivkou integrovat nebo derivovat?
<ona> já myslim, že naše děti budou jedině derivovat
<on> no D-Sub je to samé jako VGA a rober má vga výstup na pc, takže když má VGA výstup pc znamená to že má D-Sub výstup tudíž, ten monitor má VGA vstup z toho vyplívá, že mu to půjde
<ona> ehm.. bude to teda fungovat??
Komentář: ano bude :D
<Slivoň> chodúr ted:-D
<Slivoň> beztak bude zpivat nějakoo od podlahy
<ervis> přemek podlaha zpivá?:D