Nejlepší hlášky
<foppa> a v kolik se vasi vraci z prace?
<GoPlayer> kdy?
<foppa> sry
<foppa> vedle
<GoPlayer> koho des mrdat?
<foppa> ty si curak nikoho jdu akorat opravit televizi
<GoPlayer> jasne :D
<GoPlayer> to budes tocit porno ne? jak dycky zacinaj ty scenky pride opravar a spravuje a pak zacne mrdat panicku?
<foppa> to si delas prdel :D :D :D :D
<FRTAN> btw :-D haluz
<FRTAN> se prihlasim na libko
<xxxdonxxx> no
<FRTAN> koukamkdo se na me cumel
<xxxdonxxx> no
<FRTAN> tak samy neznamy lidi
<xxxdonxxx> no
<FRTAN> kazdej jedmou
<xxxdonxxx> no
<FRTAN> jen jedna mana se na me cumela 56x
<xxxdonxxx> hovno
<happy> funny polozim ti taku filozoficku otazku... proc nas ten fotak nema rad?
<funny> no happy neska sem toto uz resil ale vcil ti neco povim
<funny> uz sem dosel proc nas ten fotak nevi vyfotit
<happy> bojim sa opytat proc
<funny> kazdy fotak ma na nas malo pixelu :D :D :D
<funny> 6 MBpixelovi fotak je nic ja potrebuju ohodne vic ta krasa to nedas len
tak na par pixelu
Komentář: nas krasnych je malo :-D
<Zuba> no vidíš a takhle dojdete až před průma a ty jenom přeběhneš kousek ;)
<Any> cože? před koho dojdem?
<Zuba> před průmku :-D
<Zuba> průma :-D se z toho poseru :-D
<Any> proč? máš průma? :-D
<Zuba> nech toho bo si cvrknu :-D
<a> Ty neumíš preformatovát sam disk? a nainstalovat OS? xDD
<b> za 1) nejsem PC maniak kterej u toho sedí od rána do večera jako ty
<b> za 2) přeformátovat umim...
<b> za 3) neumim nastavit nové CPU
Komentář: stále nechápu co se nastavuje na novém cpu...
<a> cau bad news
<b> hmm?
<a> ten treti ide na vojensku takze hladaj jednoizbak
<b> takte len my dvaja?
<b> ok
<a> vyzera to tak
<a> ak ti to nevadi
<b> len mi musis slubit ze ma nebudes osahavat
<a> no ja ked si vypijem...
<b> hmm takze zasoby indulony budu spolocne?
<a> ja pouzivam hemagel
<b> sry ale toto musim dat na lamera
<a> daj
<a> len ma vycenzuruj, zmen mi meno
<b> sa hambis za hemagel?
<a> hej... je to harcore lubri
Komentář: Koniec krvavej stolici, je tu hemagel.
<MichalosSK> Treo ako sa máš?
<TreoBossmazak> Dobře :)
<MichalosSK> Ty Hajzel!!!
Komentář: slováci :D
<a> trápim se vybíráním notebooku kterej asi stejně mít nebudu
<b> ajo... netrap sexD
<a> :D
<b> *se xD
<Caesar66> KURVA!!!
<Caesar66> DPC... bych se z toho posral...
<gurtik> z čeho?
<Caesar66> z niceho...
<Caesar66> jen si zkousim kdyby se neco posralo...
Komentář: :D to je vul...
<a> jak byl Presley xD
<a> ruce nahoru...ukazte jak se potite :-D
<a> ...neni nas ani dvacet....kdyby nas bylo alespon jednadvacet bycho mohli udelat jednostranny trojuhelnik xD
Komentář: Jsem si přeříkávali hlášky z trpaslíka a kolega to s těmi troúhelníky trochu nedomyslel :o)