Nejlepší hlášky

<foppa> a v kolik se vasi vraci z prace?
<GoPlayer> kdy?
<foppa> sry
<foppa> vedle
<GoPlayer> koho des mrdat?
<foppa> ty si curak nikoho jdu akorat opravit televizi
<GoPlayer> jasne :D
<GoPlayer> to budes tocit porno ne? jak dycky zacinaj ty scenky pride opravar a spravuje a pak zacne mrdat panicku?
<foppa> to si delas prdel :D :D :D :D

<FRTAN> btw :-D haluz
<FRTAN> se prihlasim na libko
<xxxdonxxx> no
<FRTAN> koukamkdo se na me cumel
<xxxdonxxx> no
<FRTAN> tak samy neznamy lidi
<xxxdonxxx> no
<FRTAN> kazdej jedmou
<xxxdonxxx> no
<FRTAN> jen jedna mana se na me cumela 56x
<xxxdonxxx> hovno

<happy> funny polozim ti taku filozoficku otazku... proc nas ten fotak nema rad?
<funny> no happy neska sem toto uz resil ale vcil ti neco povim
<funny> uz sem dosel proc nas ten fotak nevi vyfotit
<happy> bojim sa opytat proc
<funny> kazdy fotak ma na nas malo pixelu :D :D :D
<funny> 6 MBpixelovi fotak je nic ja potrebuju ohodne vic ta krasa to nedas len
tak na par pixelu

Komentář: nas krasnych je malo :-D

<Zuba> no vidíš a takhle dojdete až před průma a ty jenom přeběhneš kousek ;)
<Any> cože? před koho dojdem?
<Zuba> před průmku :-D
<Zuba> průma :-D se z toho poseru :-D
<Any> proč? máš průma? :-D
<Zuba> nech toho bo si cvrknu :-D

<a> Ty neumíš preformatovát sam disk? a nainstalovat OS? xDD
<b> za 1) nejsem PC maniak kterej u toho sedí od rána do večera jako ty
<b> za 2) přeformátovat umim...
<b> za 3) neumim nastavit nové CPU

Komentář: stále nechápu co se nastavuje na novém cpu...

<a> cau bad news
<b> hmm?
<a> ten treti ide na vojensku takze hladaj jednoizbak
<b> takte len my dvaja?
<b> ok
<a> vyzera to tak
<a> ak ti to nevadi
<b> len mi musis slubit ze ma nebudes osahavat
<a> no ja ked si vypijem...
<b> hmm takze zasoby indulony budu spolocne?
<a> ja pouzivam hemagel
<b> sry ale toto musim dat na lamera
<a> daj
<a> len ma vycenzuruj, zmen mi meno
<b> sa hambis za hemagel?
<a> hej... je to harcore lubri

Komentář: Koniec krvavej stolici, je tu hemagel.

<MichalosSK> Treo ako sa máš?
<TreoBossmazak> Dobře :)
<MichalosSK> Ty Hajzel!!!

Komentář: slováci :D

<a> trápim se vybíráním notebooku kterej asi stejně mít nebudu
<b> ajo... netrap sexD
<a> :D
<b> *se xD

<Caesar66> KURVA!!!
<Caesar66> DPC... bych se z toho posral...
<gurtik> z čeho?
<Caesar66> z niceho...
<Caesar66> jen si zkousim kdyby se neco posralo...

Komentář: :D to je vul...

<a> jak byl Presley xD
<a> ruce nahoru...ukazte jak se potite :-D
<a> ...neni nas ani dvacet....kdyby nas bylo alespon jednadvacet bycho mohli udelat jednostranny trojuhelnik xD

Komentář: Jsem si přeříkávali hlášky z trpaslíka a kolega to s těmi troúhelníky trochu nedomyslel :o)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.