Nejlepší hlášky
<a> Ahoj
<b> čest
<a> to byly hlody zase dneska ve škole
<b> no?
<a> ale učitelka se ptala, kdo je jaký znamení a rozdala referáty, takže <c> má referát na ryby a <d> na ahda vodnáře.<K> tam napůl spal, taks e ho učitelka zeptala, jaký je on znamení a on říká, že panna, ale že an to referát fakt dělat nebude :D
<b> Lol tak to jo no
<ona> Stejně se mi víc líbíš s rozpuštěnýma vlasama...
<on> ale dneska culík nemám :)
<ona> Máš je schované. :(
<ona> Nejdou vidět
<on> no jen přes uši :)
<ona> To samé bys ty řekl o mých prsou, ano :D
<on> ale nemáš je schované za ušima :D
<ona> Super, tak pres zasuvku bychom se dostali, ted jeste mac adresa.. zase.. mam tam same nuly. :/
<admin> mac adresa je fyzicka adresa tvy sitovky
<ona> Hned jsem moudrejsi. :D
<host> Jeste ji rekni, ze to jsou tri skupiny ctyr hexadecimalnich cisel.
<host> Ale vetsinou se pise jako sestice dvojcifernych hexadecimalnich cisel.
<host> Ale mne by nevadilo, ani kdyby mi ji zadala binarne, prece jen jsme ochotni, ne? :D
Komentář: IRC na ZCU :-)
<a> Jak teď vypadá?
<b> On vypadá moc dobře,protože začal jíst.. Hmmm... To... jak se to řekne.. Ten přípravek na růst svalové hmoty..
<a> Viagru?
<status dcery> Země fakt nikdy anorektička nebude.. ;DDD
<matka> Země asi ne ale z tebe být může
<dcera> nemuže.. :D právě jsem dožrala čokoládu.. xD
<matka> já spíš chtěla aby jsi si všimla co jsi napsala
<matka> Země a ze mě je trošku rozdíl :P
<dcera> :DDDD už to vidím.. xD po kom asi jsem. xD
<matka> no nad tím pořád marně přemýšlím
Komentář: když píše blondýna věcný status a neumí psát
<a> super, cize som zase raz zistil že vlastne ideálny vzťah a žena sú utopia. som si tým istý a tak sa môžem polroka zas presviedčať ze to tak neni
<b> ale, tak si pozri Love actually
<a> včera som videl
<b> no vidíš, tak ako po takomto filme môžeš povedať že tá pravá neexistuje
<a> tak ako po hviezdnych vojnách keď chcem svetelný meč neznamená to že existuje, ale film je to dobrý
<b> ROFL
Komentář: ach tá láska svetelná
<a> ty vole tak tohle bylo maso
<b> co zas?
<a> si tak pochodujeme po městě a najednou nás zastaví dvojice borec mařka, jehovisti, jsou vždycky strašně nenápadní
<b> A?
<a> no začali do nás valit ty svoje hemzy apod. tak jsem se nas*al a řekl "Tohle je moje víra" a strčil jí pod nos pentagram špičkou dolů a kamoš vytasil Necronomicon... v životě jsem neviděl někoho tak rychle metelit pryč :-D
<b> *lol* kokos *lol*
Komentář: takhle se na ně musí :-D
<a> koncim definitivne s jidlem a pitim u PC !!!
<b> Proč proboha ? To brzo pojdeš hladem a žízni.
<a> reknu to takhle . . . kafe v pullitraku, male drcnuti, pokus o chyceni, sice uspesny, ale kafe vsude
<b> Co to schytalo ?
<a> Illuminted Keyboard, G13, DeathAdder, TouchPro :-(
Komentář: Kafe za pětku (-:
<Petr> čau
<mama> zdar
<Petr> du na na brigádu
<Petr> nevim, kdy se vrátim
<mama> tak jo
<mama> ja jdu vecer na pivo
<Petr> já taky
<mama> nevim, kdy se vratim
<Petr> já taky ne :D
Komentář: Rozhovor syna a mámy... xD
<yuphon> dnes jsem to nedal :-[
<Elvirka> no ty jsi ale "sikula"
<Elvirka> jak to? cos delal?:-)
<yuphon> matku
<Elvirka> omg
<yuphon> :D:D:D sry, matiku
Komentář: po zápočtu...