Nejlepší hlášky

<Zizu> edituju inzerat: upravim text: neulozi se
<scippio> u aut?
<Zizu> né u vzducholodí
<scippio> vzducholode maji jake id?

Komentář: Deformace programátora v praxi

<a> mne uz zacali vypisovat dajaky *o*oti ked som bol na sestrinom nicku heh
<a> a oni tam pisali: cmuk, ahoj caja a take lol
<a> a ja ze
<a> tu je dianin oco :D
<b> a on? :D
<a> lol jeden znich bol este skôr offline jak ja

Komentář: ked sa niekto vlame na cudzi nick...

<Blondie> takže deš do filipa?
<Mishka> no ještě nwm ale nejspíš jo... znám ho nejdýl a tak... má stejnýho psychiatra co sem měla i já... A nebydlí daleko ale ještě si to promyslim...
<Blondie> já nvm hele... mít s mym skoro klukem stejnýho psychiatra... ještě by se v něčem prokecl hae...
<Mishka> on o mě skoro taky nic neví... a neni blbej
<Mishka> snad
<Blondie> ten psychiatr, nebo filip? já ti nvm... máte ještě něco jinýho společnýho? třeba hudba? sporty?
<Mishka> filip...
<Blondie> áha... ikdyž... je to výhodný... můžete používat stejný prášky...
<ribelle> jj

Komentář: šiš... ty ženský :D

<a> vidíš to - já jsem už 42hodin normálně nespal a jsem schopnej furt jet
<b> no tak já takové baterky prostě nemám
<a> jaké baterky zase? zajíček Energizer už dávno chrápe

Komentář: Kámoš na baterky :D

<Babu> co sa treba ucit na zajtra
<Babu> ???
<Miquel> ciao... sj
<Babu> pockaj slovinu mame zajtra nie lit?
<Miquel> sak aj literatura je slovina :D
<Babu> TAK CO SA MAM UCIT SLOVINU CI LITERATURU?!

Komentář: moja "HI" spoluziacka xD (HI - high iq)

<Smokelos> hele, já hledám, ale už 15 minut nejsemn schopen najít ten spravnej link, u kterého ukmžeš...
<Smokelos> :)))
<pa9> lol nauc se psat
<Smokelos> to se stva, že nenajkdu ten sptravnejk talčíéto...
<Smokelos> že nenajdu tu spravnou, ten spravnej čudlík...
<Smokelos> dobrou...
<Smokelos> :)

Komentář: asi neni treba

<Suchar> jak de škola?
<Slaweck> čí?
<Suchar> tvoje :D
<Slaweck> ja vlastnim nakou školu?
<Slaweck> proč mi to nikdo neřek? :D :D
<Suchar> no jasný, přece ZČU :D :D
<Slaweck> to je celý moje?
<Suchar> jj
<Slaweck> hééj tak tam uděláme brutální LANku!

<a> Remember the movie "Few partyboys"?
<b> me no know :X
<a> Pár pařmenů?

<a> Když už jsme u toho, tak se mi taky stalo něco podobnýho..
<b> jo co ?
<a> Jednou jsem šel s kámošem po chodbě a něco jsme řešili a já jak mám občas ty výkřiky do tmy, tak jsem se v domění, že jde stále vedle mě podíval jeho směrem a zařval: "Jdi do prdele!" a nasadil ten svůj debilní úsměv co mám vždycky, když si myslím, že jsem řekl něco vtipnýho..
<b> no ?
<a> No, ale ten úsměv mi vydržel do tý doby, dokud se na mě ta osoba, která právě šla vedle mě, nepodívala a já nezjistil, že je to naše učitelka na PEK..
<b> :D:D:D delas si prdel? co udelala?
<a> No ona se strašně lekla, pak jsme na sebe asi 5 vteřin zírali a pak úplně nepřirozeně zrychlila a zmizela někde v kabinetu..
<b> a co ted? zdravi te?
<a> já jí od tý doby v tý škole neviděl :D ..

<a> mmtik musim se zeptat sve sekretarky Kláry internet :D
<b> Kláry internet jo? a nema neco s mym bráchou doktorem internetem?:D
<a> malinko:D
<b> sakrblé :D
<a> občas spolu načítaj :)
<b> no to snad ne?!
<a> nojo :D
<b> to nemuze byt pravda a doufam ze spolu nesdílej jako
<a> minimálně co já vim :D
<b> to je samy upload download upload download a pak z toho vyleze malej spyware tyjo
<a> :D:D:D:D:D:D:D
<b> :D:D

Komentář: Tak jo internet ovládl svět :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.