Nejlepší hlášky
<Zizu> edituju inzerat: upravim text: neulozi se
<scippio> u aut?
<Zizu> né u vzducholodí
<scippio> vzducholode maji jake id?
Komentář: Deformace programátora v praxi
<a> mne uz zacali vypisovat dajaky *o*oti ked som bol na sestrinom nicku heh
<a> a oni tam pisali: cmuk, ahoj caja a take lol
<a> a ja ze
<a> tu je dianin oco :D
<b> a on? :D
<a> lol jeden znich bol este skôr offline jak ja
Komentář: ked sa niekto vlame na cudzi nick...
<Blondie> takže deš do filipa?
<Mishka> no ještě nwm ale nejspíš jo... znám ho nejdýl a tak... má stejnýho psychiatra co sem měla i já... A nebydlí daleko ale ještě si to promyslim...
<Blondie> já nvm hele... mít s mym skoro klukem stejnýho psychiatra... ještě by se v něčem prokecl hae...
<Mishka> on o mě skoro taky nic neví... a neni blbej
<Mishka> snad
<Blondie> ten psychiatr, nebo filip? já ti nvm... máte ještě něco jinýho společnýho? třeba hudba? sporty?
<Mishka> filip...
<Blondie> áha... ikdyž... je to výhodný... můžete používat stejný prášky...
<ribelle> jj
Komentář: šiš... ty ženský :D
<a> vidíš to - já jsem už 42hodin normálně nespal a jsem schopnej furt jet
<b> no tak já takové baterky prostě nemám
<a> jaké baterky zase? zajíček Energizer už dávno chrápe
Komentář: Kámoš na baterky :D
<Babu> co sa treba ucit na zajtra
<Babu> ???
<Miquel> ciao... sj
<Babu> pockaj slovinu mame zajtra nie lit?
<Miquel> sak aj literatura je slovina :D
<Babu> TAK CO SA MAM UCIT SLOVINU CI LITERATURU?!
Komentář: moja "HI" spoluziacka xD (HI - high iq)
<Smokelos> hele, já hledám, ale už 15 minut nejsemn schopen najít ten spravnej link, u kterého ukmžeš...
<Smokelos> :)))
<pa9> lol nauc se psat
<Smokelos> to se stva, že nenajkdu ten sptravnejk talčíéto...
<Smokelos> že nenajdu tu spravnou, ten spravnej čudlík...
<Smokelos> dobrou...
<Smokelos> :)
Komentář: asi neni treba
<Suchar> jak de škola?
<Slaweck> čí?
<Suchar> tvoje :D
<Slaweck> ja vlastnim nakou školu?
<Slaweck> proč mi to nikdo neřek? :D :D
<Suchar> no jasný, přece ZČU :D :D
<Slaweck> to je celý moje?
<Suchar> jj
<Slaweck> hééj tak tam uděláme brutální LANku!
<a> Remember the movie "Few partyboys"?
<b> me no know :X
<a> Pár pařmenů?
<a> Když už jsme u toho, tak se mi taky stalo něco podobnýho..
<b> jo co ?
<a> Jednou jsem šel s kámošem po chodbě a něco jsme řešili a já jak mám občas ty výkřiky do tmy, tak jsem se v domění, že jde stále vedle mě podíval jeho směrem a zařval: "Jdi do prdele!" a nasadil ten svůj debilní úsměv co mám vždycky, když si myslím, že jsem řekl něco vtipnýho..
<b> no ?
<a> No, ale ten úsměv mi vydržel do tý doby, dokud se na mě ta osoba, která právě šla vedle mě, nepodívala a já nezjistil, že je to naše učitelka na PEK..
<b> :D:D:D delas si prdel? co udelala?
<a> No ona se strašně lekla, pak jsme na sebe asi 5 vteřin zírali a pak úplně nepřirozeně zrychlila a zmizela někde v kabinetu..
<b> a co ted? zdravi te?
<a> já jí od tý doby v tý škole neviděl :D ..
<a> mmtik musim se zeptat sve sekretarky Kláry internet :D
<b> Kláry internet jo? a nema neco s mym bráchou doktorem internetem?:D
<a> malinko:D
<b> sakrblé :D
<a> občas spolu načítaj :)
<b> no to snad ne?!
<a> nojo :D
<b> to nemuze byt pravda a doufam ze spolu nesdílej jako
<a> minimálně co já vim :D
<b> to je samy upload download upload download a pak z toho vyleze malej spyware tyjo
<a> :D:D:D:D:D:D:D
<b> :D:D
Komentář: Tak jo internet ovládl svět :)