Nejlepší hlášky

<a> Ok, tak jsem prosel a dostal za to body.
<b> Hmm, tak to je ted dej spravne do talentu
<a> e?
<b> No, nezapomen rozdelit talentove body, ja jednou zapomnel na jeden celej lvl
<a> Jako jak rozdelit? Do jakejch talentu?
<b> No do stromu talentu, to na liste dole, tam to pridelis. Jakej si lvl?
<a> Blbce, mam body z CAA, udelal jsem CPL.
<b> To je nejakej novej dung? Co to je za zkratku?
<a> Omg, to byla STATNI ZKOUSKA a ne neco ve hre
<b> Jo aha. Tak gratz. A kdyz uz jsme u toho, pujdes Arenky?

Komentář: World of Warcraft degenerace...

<Luďa> ve slove osireli se pise mekky "i"??? :D
<evelleen> jj :D
<evelleen> kam to potřebuješ?
<Luďa> diky... pisu maila segrinymu ucitelovi... :)
<evelleen> že osiřela...? :D
<Luďa> nn ze sla do prace jelikoz vsichni nahle osireli :D
<evelleen> jak mohli osiřet? :D
<Luďa> je to neco s nemoci ne??? :D :D
<evelleen> nee... leda ochořeli :D
<Luďa> to je ze jsi ztratila mamku i tatku???
<evelleen> jo
<Luďa> :D ja jsem vuuuuuuuul...

Komentář: Kdo ho nezná nepochopí :D

<a> hele mažu s negrem na cvičák zatím
<b> ty si cvičíš cikána?
<a> nee psa ale on je černej jak bota tak mu říkám negr

<a> máma neni 2 dny doma, mě se na zemi hromadí učení, o kus dál trenýrky a ponožky, na stole nádobí, živim se starejma čipsama a mám tu vzduch jak v chlívě.
<b> home sweet home
<a> přesně, konečně.

<a> ja sem si to ted posral u jedny holky co sem chtel
<b> cos udělal?
<a> sem omylem poslal to co nemelo bejt pro ni
<a> sem ji to poslal
<a> dopi**
<a> takovej kus
<b> cos jí poslal?
<a> ale nic
<a> sem kecal s kamosem
<a> a napsal sem ji: tak je to v klidu ta buchta rikala ze mi to sekne a mam u ni sanci takze to nebude takovej problem
<a> no a ona to precetla a nasrala se
<a> kua ja sem vul
<a> ti poslu jeji profil
<a> ale me to moc nesere ale je pekna

<Miláček> na pc nejde zvuk?
<b> lasko ty uz jsi jak ti amici... "to nefunguje, je to rozbite" :-P
<b> musis zapnout bedny ;-)
<Miláček> ja se jen ptam... a chci vedet zda to jde nejak spravit
<b> prosim te copak ti nejde?
<Miláček> no kdyz si zapnu video na seznamu tak nejde zvuk
<b> aha a kdyz si pustis nejakou hudbu?
<Miláček> nic
<b> co nic? vyzkousela jsi to? ale nemyslim, ze si pustis hudbu ze seznamu
<Miláček> no ale ja si chci pustit video ze seznamu
<b> kua odpovez na otazku!
<Miláček> nemam tu zadne pisnicky na plose
<b> ona neexistuje jenom plocha
<b> sak vis kde mam hudbu, tak si tam neco vyber
<Miláček> nejde
<b> zpet k prvni vete, zapnula jsi bedny?
<Miláček> aha
<Miláček> no uz to funguje :-D

Komentář: hlavne trpelivost

<Sonasek> nesnasim goniometrii
<Sonasek> nejmensi perioda funkce y=tg2x
<Sonasek> ne na druhou ale 2x
<Major> mesic
<Sonasek> what?
<Major> perioda je vzdycky zhruba jednu za mesic ne?
<Sonasek> no jo no
<Sonasek> 4 tydny
<Major> mno vidis
<Sonasek> spravna odpoved je 28 dni
<Sonasek> a je to
<Major> jep
<Sonasek> co je sakra perioda?
<Major> no ja bych spis dal interval <26,30>
<Major> neni to rpesne na den
<Sonasek> hej nevim jak to funguje ale myslim ze je to presne na den :D
<Major> myslis?
<Sonasek> rekl bych ze jjo
<Major> jako ja taky nevim ale to je zas podleme trochu divne
<Sonasek> a ted kolik pi je 28 dni?
<Major> 28/3,14
<Sonasek> 3pi , pi , pi /4 , dva pi, pi / 2
<Sonasek> 8,917
<Major> jop, tak nejak

Komentář: Svatak :)

<a> eli, jela bys se mnou tím prvním busem včera???
<a> teda zejtra...

Komentář: už bylo moc pozdě večír... :D

<a> kuaaa, ať už je jedna... nemám do čeho bych píchl
<b> koukej na nejaky serial no :)
<a> kuaa
<a> sem ti chtěl odepsat "dobrý nápad"
<a> a omylem sem to napsal do googlu :DDD

Komentář: Vystresovany maturant :)

<Nio> v melancholii som rozmlatil mys
<Nio> lacne veci na ktorych je napisane microsoft tak tie nemam rad takze
<zuzana> ja na myske nemam nic... pretoze som si odlakovala nechty pri pc a zadzubala som mysku a ono to ta znacka zliezla :D

Komentář: ona je genius

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.