Nejlepší hlášky
* Míša si udělala Jaké zvíře se v tobě skrývá? ;) kvíz s výsledkem Delfín
<Káťa> Jj... toho delfína tam vidim... to bříško krásný hladky kulatoučky, ta ostra ploutef, roztomilej kukuc, velkej mozek, velkej nos... super podoba :-P
<Míša> ale zlato ve slove polutev se pise v a ne f... no to by mi z toho prask zase ty woe... :-D
<Káťa> hlavně, že ty to umíš napsat... vim neee? ale ten delfín s tim f mě zmátnul :D to je jako když se řekne: "Míša má hezký kozi"... ale kozy se píšou s tvrdym y... "jenže ona je má měkký"
<a> heeeeeeeeeeeeej :D to co ta kocka?
<b> no... je v kosacke a hadaj co mi radia na to aby som ju odtial dostala?
<a> netusim
<b> nastartovat kosacku... a potom ze ja som cynik
<a> :D
<a> "hej tha so taqe si robil???"
<a> dpc to čo chcela napísať?
<b> že čo si zrábal :)
<a> a teraz mi prelož to tvoje
<b> proste čo si kurva robil dopi*e
<b> chápeš?
<a> :D
Komentář: polopate vysvetlené :)
<ona> ahoj si tu?
<on> jo
<ona> a víš odpoveď?
<on> nehoří
<ona> co???????????
<on> hovno
<ona> co ti je
<ona> tak promiň čau
Komentář: Nepochopený vtip z Pelíšků
<Koalka> dane si sikula, jsou to fakt supr fotky
<Koumák> híííííííííííííííííííííííííí
<Koalka> doufam, ze nebudes namyslenej
<Koumák> už sem...
<Koalka> nemam rada namysleny lidi
<Koumák> a máš mě ráda?
<Koalka> tebe jo
<Koumák> tak vidiš tak nejsem namyšlenej :DDD
Komentář: namyšlenec... :D
<ona> si dneska nejaky zamlkly...
<ona> ani na dotu ses nezeptal, neni ti neco?
<on> hraju baldura
<ona> to je to dlouhy, cos si hral a me to stvalo, protoze ses mi nevenoval a tak jsem se tesila, az to zase dohrajes a bude klid?
<on> ne, tohle je to jeste delsi :)
<ona> seks?
Komentář: na co ty holky pro chvili pozornosti nepristoupi :)
<a> dostanu pusu na tvář pro uzdravení? Teda za předpokladu že si mě tam nechaj ;) xD
<b> samozřejmě
<a> takže jí mám slíbenou jo?
<b> jen pokud tam budeš ležet :-D :-P
<a> a když bych byl náhodou v cajku tak nic nebude? =(
<b> asi né :D
<a> a co bolestný? to by mělo bejt ;)
<b> nehledej si záminku :D :-P
<a> život je nespravedlivej :(
<a> myslim, že i kdybych umíral, tak bych stejně nic nedostal =( :D
<a> a ako v práci?
<b> no dnes ina story. Naši zákazníci nemajú chybu. Zákazník (podľa hlasu mladé ucho) sa rozčuľuje že mu nejde net, tak sa pýtam či mu na routeri bliká, svieti alebo nesvieti kontrolka WLAN. Zákazník na to že hej.
<a> debil :)
<b> najskôr som sa pobavil, potom naštval a nakoniec zamyslel čo mu odpovedať (nahravane a hodnotene hovory). Tak sa pýtam, či ma pochopil. On naštvany, že nieje každý génius ako ja.
<a> si mal povedať že nieje každy debil ako on heh
<b> som aj povedal ale inými slovami: vravím že je to triviálna vec ktorú zvládne každý školák. Potom už iba hulákal že sa bude sťažovať a zložil.
<a> a nemáš z toho zle?
<b> ešte nie, až na konci mesiaca keď to budú počúvať
* za hodinu..
<b> Tak ten debil sa stažoval. Nakoľko má zopár titulov pred a zamenom (právnik a neviem čo ešte), tak sa mi postaral až mám po bonusoch už teraz..
<b> dnes platíš ty
<a> oki :D