Nejlepší hlášky
<a> Kde bolo, tam bolo, za devätoro NATkami a devätoro firewallmi bola jedná Cečková IPv4 adresa s Maskou 24 ...
<a> aky mas typ routra ?
<b> taky biely z ciernymi antenkami
<a> idem sa obesit hned som s5 ...
21:10:15 <a> tak co, jde ti ten přehrávač jak mám na tom webu?
21:10:20 <b> nn
21:12:59 <a> a teď? jsem to reastartoval
21:13:05 <b> nene, pořád ne
21:15:00 <a> zkusil jsem to znova restartovat, předělat trochu, už ti to jde?
21:15:18 <b> ne... pomůže ti, když ti řeknu, že tam mám takovej žlutej čtvereček a v něm puclík?
21:15:30 <a> já tě asi zabiju, já si tu trhám vlasy a ty nemáš staženej plugin na přehrávání!!!
Komentář: plugin=doplněk
<já> tak co latrina?
<já> *latina
Komentář: konverzace pred kompozici :)
<a> ty vole tak sem se do toho mailu pro velitele te LARPove skupiny podepsal jako <a> buzerator, rvoun a sadistycky okustista
<a> a tedkonc mi prisel mail ze nevidi problem v mem prijeti
<b> upřímnost se dneska cení
<b> ta je k nezaplacení na všechno ostatní je tady master card
<a> :D
<a> Víš proč mají holky rády metalový festivaly?
<b> ne, proč?
<a> protože je tam všechno černý a dlouhý
<b> :-D
<ona> Changed status to: Když ti někdo život ničí, usměj se a maj ho v piči.
<on> Když ti někdo život ničí, usměj se a přetáhni ho tyčí :)
<ona> cože ???
<on> status ....
<ona> a proč mně ??
<ona> nebo počkej, co s ním ?!?!
<on> pochopíš časem ....
Komentář: ...
<ona> A jsi spokojenej?:)
<on> No, zatím ne. Včera už málem, ale nemůžu chtít po 3 dnech chození zas tak moc, ne?:D
<Evan> halo? Tady země, voláme Vardu!?
<Varda> Země? Kde? *zběsile se rozhlíží*
<Evan> cože? jaká země? *hledá zemi společně s Vardou*
<Varda> *Zmateně se ohlédne a pak namíří na Evana obviňujícím stylem prst*
<Evan> *roztáhne ruce do gesta "no na mě nekoukej" a pak pokrčí rameny a pak se otočí směrfem, kterým ukazuje*
<Varda> *Heuréka! hydrometeority!*
<Evan> *odpobně pokyvuje hlavou, netušíc o čem že to mluví... dělá... myslí si...*
<Varda> *zamračí se nad nechápavostí svého kolegy a jde si zaplavat do deště*
<Evan> *vypláze na ni jazyk a sedne si do vzduchu a levituje*
<Varda> *nadšeně se šplouchá a pak hodí kachničkou nazdařbůh - nanaeštěstí, v cestě nazdařbůh levituje Evan*
<Evan> *něco... gumového... praští Evana do hlavy, ale jeho alterego spraží gumovou cosi na prachové nic a dál sedí na zemi v domění že levituje*
<Varda> *Z prachu gumové kachničky se stvoří 14 a půl gumových trpasliků a odběhne kopat do nedalekého diamantového dolu*
<Varda> *pak na ně zaprší a stane se z nich podivné švachtavé bláto*
<Varda> *Varda odplouvá s hydrometeority na okružní plavbu po světových oceánech*
<Evan> *Evan v domění že sněží a leží na sněhu začne v blátě dělat andělíčky, až bláto stvrdne a Evan se nemuže hýbat, umírá na křeče v bránici...*
<Varda> *těsně před smrtí se objevuje právník*
<Evan> *a?*
<Varda> to sis měl vymyslet ty... :-D *Dobrý večer pane - nahlédne do složek, ale při pohledu na soupisku jmen alereg to vzdá - Posílají mě z firmy Ideální pohřeb a.s. Jsem zde, abych se s vámi dohodl na detailech pohřbu.
<Varda> Takže zaprvé... Nějaká oblíbená písnička?*
<Varda> *udržuje si naprosto neutrální výraz, ačkoli ho pohled na muže, ztuhlého v blátě při dělání andělíčků vyvedlz rovnováhy*
<Evan> *tvář se hroutí do směšných grimas, sem tam vyštěnke vtip mezi bolestnými úpěními a žalmy...*
<Varda> *Právník se nakloní blíž. Mohl byste to opakovat?*
<Evan> Uuuuu íííí, grb, ble, chňa ňuňuňu, bucí... mwhaha, uíííííííí, auuuuu, brum brum blepb! *zopakuje svá poslední slova a pak se pokusí právníkovu hlavu nechat explodovat silou vůle*
<Varda> *Právník to vzdá, a teleportuje se o pár dní dříve, aby se dohodnul s příčetnější osobou
<Evan> *právník je v minulosti upálen na hranici a následně snězen vůdcem kanibalu... blbec se teleportoval o 10000km jiženeji*
<Varda> *no co, byl pojištěný a svůj pohřeb zorganizoval předem...*
<Evan> :D
<Varda> proč si připadám duševně chodá?
<Varda> *chorá?
<Evan> protože ostatní sou normální? :D
<Varda> ehm...
<Varda> jo, to je možnost
<Evan> spíš fáma, já jim nevěřim... sem jim utek když mi chtěli dát prej košili...
<Varda> jim se nelíbilo tvoje oblečení?
<Varda> pff...
<Varda> oni tomu nerozumí
<Evan> njn... ještě že mám tebe brouku!:D
<Varda> jojo
<Varda> já tě vždycky pochválím :-D
-!- on is away: Watching - Chuck season 2, epizode 10!
<ona> BAV SE SE MNOU LASKAVĚ!!!
<on> watching = sleduju
<on> season = série
<on> epizode = epizoda
<on> CHUCK = SERIÁL!
Komentář: ach ty ženy