Nejlepší hlášky
<KLUK> budem koukat na hvezdicky kdyz bude svitit slunicko?
<HOLKA> s tebou se budu koukat na cokoli
Komentář: Test holčičí inteligence :D
<a> Spameři na e-mailu to na mě zkoušejí všelijak:
<a> Zvětšení penisu, sex seznamka, dovolená "zadarmo", výhodná půjčka, super rady na dárky, atd.
<a> Až teď končně přišli s něčím originálním :) .
<b> a to s čím jako? :D
<a> Výhodné slevy až 68%.
Komentář: <a> je velký fanoušek Jaromíra Jágra
<a> Mě fascinuje když tu jsou kritizované ženské prsa ... Postavte se vy do řady, trenky dolů a já si to taky zkritizuju !!!!
<ona> Taky se tak těšíš na vánoční úklid?
<on> Jo, konečně tě vymetu z baráku...
22:51:23 <a> sem slyšel jak v hospě nějakej týpek říkal že zabije bruce willise, že mu prej tady na natáčení v praze ojel holku:D
22:51:41 <a> prej ,,jááá ho zabijú voeé":D:D
22:52:02 <b> uz uplne vidim ten clanek v tech novinach v USA
22:54:35 <a> tak už to nenapínej, co by tam psali?xDD
22:59:17 <b> nevim zas tak to nevidim
<a> Na to aby hral v Manchester.C nas rozmaznany Vladko Weiss nema. Vladko neplac, ocko zariadi prestup do Bolton Wanderers a na MS 2010 budes hrat 90 minut v zakladnej zostave.
<b> Tebe možno ocko zaplatí predlženie penisu a skončia tvoje komplexi :D
<a> Ahoj, nějak mi vypadává kabel od foťáku z USB z kompu ... prostě tam nedrží. Nevíš co by s tím USB mohlo bejt ?
<b> Neni mu spatne po silvestru ?
Komentář: Kamosovy USB porty zjevne slavili s nim (1.1.)
<Luc> No nic, měj se. Já jdu pracovat na chatu. :)
<davi> na jakym chatu? jako moderovat?
<Luc> Co?
<Luc> Ale ne prosimtě. Na naší chatu za prarodičema. A Ty už ten PC radši vypni.. ;D
Komentář: Není chat jako chata.. asi
<manželka z domova> Víš co je depresivní? Já bych furt spala a v kuchyni mě čeká nádobí ještě od čtvrtka. :(
<já odjetý kvůli práci> Myčka toho většinu zvládne. ;-)
<m> No ale to to tam musí někdo naskládat a trénink kocoura se zatím nevyvíjí dobře.
<j> :D :D a nikdo jiný Tě nenapadá?
<m> Jako babička? Dobrý nápad, snesu jí to dolů [do přízemí], dík!
Komentář: Ta žena má domácnost v krvi!
<on> mas open office?
<ona> j
...
<on> vazne mas open office?
<ona> já nwm
<on> aha
<ona> něco s officem mam
Komentář: posílání zápisů