Nejlepší hlášky
<a> <b> tak dojdes teda dnes?
<b> urcite
<b> kam co kto kedy
<a> co: pivo, tvrde, vsetok ostatny staff co sa pritrafi
<a> kto: ja ty <c>
<a> kam: dohoda, nase intraky
<a> kedy: tak okolo osmej by som zacal
<b> vyrazam
<a> Zdar jak svina
<b> spis kocovina jak svina :/
Komentář: Sobota ráno
<a> jinfis?
<b> jin+tonik
<b> gin
<a> myslis gin?
<b> zasrany zkouskovy
<a> ...
<b> za chvilku nedokazu ani napsat vodka
<a> Dneska sme zase měli IVT...
<b> IVT??
<a> Informatiku... programování a počítače... :D A kámoška na mě koukla a říká: "Jak přepnu českou na anglickou klávesnici?"... tak jí odpovím, že musí zmáčknout alt a shift... A ona se na mě podívala tím svým zvědavým pohledem, chvíli přemýšlela a pak se zcela vážně zeptala: "Mám zmáčknout shift a alt, nebo shiftalt dohromady?"
<Honza> sem se bavil s bratrankem... "tak jak voprcals ji?"
<Honza> on: ne já sem měl z toho strach
<Honza> on: proč se ptáš?
<Honza> já: já ji totiž vobtáhnul
<Pakey> :-D
<Honza> pockej to neni vše
<Honza> a pak mi bratranek rika
<Honza> seš debil, já nemel ztrach z ní, ja mel strach z toho že ji nebylo 15, narozeniny ma až v březnu
<Honza> tak řikám 14 let taky dobrý
<Honza> a on na to: no, v březnu ji 14 bude
Komentář: sobota 8. unora, kámoška vypadala na 17...
<a> Tyjo už vidím jak vyhraje ČSSd pujdete kupovat chlast, chytnou vás Esembáci, zavolají soudruhům z Tajné Bezpečnosti, ti zavolají soudruhu Sovovi a ten vám napíše do kárnýho posudku že nejste vhodní uchazeči pro studium na jakékoli střední škole a budete v prdeli, jednu výhodu to ale bude mít, za 4 roky pujdete určitě k volbám
Komentář: Před oslavou na ICQ :D
<a> Ahoj, kdy dorazíš na festík?
<b> Ve čtvrtek tak kolem sedmý...
<a> To už nestihneš kapelu xy... A jak dojedeš?
<b> Asi už opilej...
<a> OK, budu se k Tobě znát, dokud mně nepobleješ...
Komentář: Kamarádi jedou na festík...
<Míša> pročs tak rychle zmizel?
<Tricky> odkud?
<Míša> dneska
Komentář: tuhle odpoved sem vazne nechtel :D
<sexy_vrazedkyne> to nevim
<tro***> žádné představy nemáš?
<sexy_vrazedkyne> nene
<tro***> tak k čemu mas to na krku? :-P
<sexy_vrazedkyne> copak?
<tro***> no taková ta součást těla, jenž sedí na krku :-D
<sexy_vrazedkyne> nechci si hrát... ok?
<tro***> že ty ani nevíš, o čem mluvím?
Komentář: Hlava je moderním dívčinám věc často zhola neznámá...
<a> ON-LINE: Děkuji, Praho! zvolal Obama k zaplněnému Hradčanskému náměstí - tvl kdyby tam prisli nackove :D
<b> tjn ty by ho zbili do hranate kulicky
<a> :D :D
Komentář: Obama v ČR