Nejlepší hlášky

<a> <b> tak dojdes teda dnes?
<b> urcite
<b> kam co kto kedy
<a> co: pivo, tvrde, vsetok ostatny staff co sa pritrafi
<a> kto: ja ty <c>
<a> kam: dohoda, nase intraky
<a> kedy: tak okolo osmej by som zacal
<b> vyrazam

<a> Zdar jak svina
<b> spis kocovina jak svina :/

Komentář: Sobota ráno

<a> jinfis?
<b> jin+tonik
<b> gin
<a> myslis gin?
<b> zasrany zkouskovy
<a> ...
<b> za chvilku nedokazu ani napsat vodka

<a> Dneska sme zase měli IVT...
<b> IVT??
<a> Informatiku... programování a počítače... :D A kámoška na mě koukla a říká: "Jak přepnu českou na anglickou klávesnici?"... tak jí odpovím, že musí zmáčknout alt a shift... A ona se na mě podívala tím svým zvědavým pohledem, chvíli přemýšlela a pak se zcela vážně zeptala: "Mám zmáčknout shift a alt, nebo shiftalt dohromady?"

<Honza> sem se bavil s bratrankem... "tak jak voprcals ji?"
<Honza> on: ne já sem měl z toho strach
<Honza> on: proč se ptáš?
<Honza> já: já ji totiž vobtáhnul
<Pakey> :-D
<Honza> pockej to neni vše
<Honza> a pak mi bratranek rika
<Honza> seš debil, já nemel ztrach z ní, ja mel strach z toho že ji nebylo 15, narozeniny ma až v březnu
<Honza> tak řikám 14 let taky dobrý
<Honza> a on na to: no, v březnu ji 14 bude

Komentář: sobota 8. unora, kámoška vypadala na 17...

<a> Tyjo už vidím jak vyhraje ČSSd pujdete kupovat chlast, chytnou vás Esembáci, zavolají soudruhům z Tajné Bezpečnosti, ti zavolají soudruhu Sovovi a ten vám napíše do kárnýho posudku že nejste vhodní uchazeči pro studium na jakékoli střední škole a budete v prdeli, jednu výhodu to ale bude mít, za 4 roky pujdete určitě k volbám

Komentář: Před oslavou na ICQ :D

<a> Ahoj, kdy dorazíš na festík?
<b> Ve čtvrtek tak kolem sedmý...
<a> To už nestihneš kapelu xy... A jak dojedeš?
<b> Asi už opilej...
<a> OK, budu se k Tobě znát, dokud mně nepobleješ...

Komentář: Kamarádi jedou na festík...

<Míša> pročs tak rychle zmizel?
<Tricky> odkud?
<Míša> dneska

Komentář: tuhle odpoved sem vazne nechtel :D

<sexy_vrazedkyne> to nevim
<tro***> žádné představy nemáš?
<sexy_vrazedkyne> nene
<tro***> tak k čemu mas to na krku? :-P
<sexy_vrazedkyne> copak?
<tro***> no taková ta součást těla, jenž sedí na krku :-D
<sexy_vrazedkyne> nechci si hrát... ok?
<tro***> že ty ani nevíš, o čem mluvím?

Komentář: Hlava je moderním dívčinám věc často zhola neznámá...

<a> ON-LINE: Děkuji, Praho! zvolal Obama k zaplněnému Hradčanskému náměstí - tvl kdyby tam prisli nackove :D
<b> tjn ty by ho zbili do hranate kulicky
<a> :D :D

Komentář: Obama v ČR

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.