Nejlepší hlášky
<a> fajn, ale počítejte s tím že nejsem stroj abych psala rychlostí letícího vlku xD
<Elliott> a: jistě :-D letícího vlka jsem sice v životě neviděla ale budiž :-D
<b> to mělo být asi vlaku
<Elliott> aha
<a> 10.10.2009 jsem oslavil druhé výročí kdy jsem si tuto sérii objednal a zaplatil. Prosím distribuci na třetí výročí už nečekejte. Předem DÍKY.
<prodejce> Ano je to hruza, bohuzel toto neovlivnuje distribuce, ale studio, ktere zadava vyrobu pro dany region :-(
<b> Budeš to slavit každý rok, nebo jenom ty kulatý? :))
<a> Raději ty kulatý, abych se moc neupsal.
<a> Tak čau za tři roky.
Komentář: Diskuze na fóru jednoho distributora DVD :)
<a> jo btw nezvy tondu na zkousky kapely hrozne jede po <c>
<b> jžš co ?
<a> po kom myslis ze se jmenovala ta nafukovaci panna
<b> kurva fix... to sem nemusel vědět
<b> ale já myslel že se s <c> neznaj
<a> njn to jsem zas jednou udelal blbost
<b> ale tonda v tom má velkej háček
<b> <c> neni zrovna 18letá panna jak on chce ...
<a> to ne no
<a> ale <c> je metalistka a ma velky kozy
<a> coz uz splnuje pulku jeho pozadavku
<b> vole
<b> ted si mě rozsekal
Komentář: co dodat, umí si kluk vybrat :-)
<a> Hej! V tý polívce jsme dneska měli nějak moc kmínu!
<b> Vždyť byla kmínová..!
<on> bracha jede na skolu v prirode a mama ma odpoledni a tata cely tyden krome jednoho dne (jeste nevi jakeho) do sesti do vecera :-P
<ona> no a? :-*
<on> no takze se muzu cely tyden zhulovat a hrat xbox...
<on> Víš, že se Robert Rosenberg skoro celej život věnuje boxu?
<ona> Hele přece víš, že mě politici nezajímají!
Komentář: Tak to dopadá, když se s manželkou bavíte napřed o politice a pak o sportu :D
<a> Mě právě něco došlo.
<b> Co?
<b> Mně taky.
<b> Pivo.
<b> Du do lednice...
<a> cau, dneska pivo v osm?
<b> jo muze bejt, kam se pujde?
<a> do hospody
<b> ok tak cau v hospode
<a> vlastne pockej vole do ktery? :D
Komentář: neodepsal :D
<on> Ahoj zlato nevis jak se dela na notesu hvezdicka?
<ona> Tak to teda nevim brouku
<on> Ale ja jooo!!! *********
<ona> Vole :D :D
Komentář: jo jo :)
<ona> a dávej si pozor na pusu,já mám dobrou paměť pamatám si úplně všetko
<on> to je dobře..mmnt
<on> dnaksufba skfbs ffh nhfgbvcxm,vb sfv hbgvxvb jvbhx gybxc,mvbx f
<on> zapamatuj za měsíc se ozvu a zopakuješ mi to
Komentář: uvidíme :D