Nejlepší hlášky

<a> fajn, ale počítejte s tím že nejsem stroj abych psala rychlostí letícího vlku xD
<Elliott> a: jistě :-D letícího vlka jsem sice v životě neviděla ale budiž :-D
<b> to mělo být asi vlaku
<Elliott> aha

<a> 10.10.2009 jsem oslavil druhé výročí kdy jsem si tuto sérii objednal a zaplatil. Prosím distribuci na třetí výročí už nečekejte. Předem DÍKY.
<prodejce> Ano je to hruza, bohuzel toto neovlivnuje distribuce, ale studio, ktere zadava vyrobu pro dany region :-(
<b> Budeš to slavit každý rok, nebo jenom ty kulatý? :))
<a> Raději ty kulatý, abych se moc neupsal.
<a> Tak čau za tři roky.

Komentář: Diskuze na fóru jednoho distributora DVD :)

<a> jo btw nezvy tondu na zkousky kapely hrozne jede po <c>
<b> jžš co ?
<a> po kom myslis ze se jmenovala ta nafukovaci panna
<b> kurva fix... to sem nemusel vědět
<b> ale já myslel že se s <c> neznaj
<a> njn to jsem zas jednou udelal blbost
<b> ale tonda v tom má velkej háček
<b> <c> neni zrovna 18letá panna jak on chce ...
<a> to ne no
<a> ale <c> je metalistka a ma velky kozy
<a> coz uz splnuje pulku jeho pozadavku
<b> vole
<b> ted si mě rozsekal

Komentář: co dodat, umí si kluk vybrat :-)

<a> Hej! V tý polívce jsme dneska měli nějak moc kmínu!
<b> Vždyť byla kmínová..!

<on> bracha jede na skolu v prirode a mama ma odpoledni a tata cely tyden krome jednoho dne (jeste nevi jakeho) do sesti do vecera :-P
<ona> no a? :-*
<on> no takze se muzu cely tyden zhulovat a hrat xbox...

<on> Víš, že se Robert Rosenberg skoro celej život věnuje boxu?
<ona> Hele přece víš, že mě politici nezajímají!

Komentář: Tak to dopadá, když se s manželkou bavíte napřed o politice a pak o sportu :D

<a> Mě právě něco došlo.
<b> Co?
<b> Mně taky.
<b> Pivo.
<b> Du do lednice...

<a> cau, dneska pivo v osm?
<b> jo muze bejt, kam se pujde?
<a> do hospody
<b> ok tak cau v hospode
<a> vlastne pockej vole do ktery? :D

Komentář: neodepsal :D

<on> Ahoj zlato nevis jak se dela na notesu hvezdicka?
<ona> Tak to teda nevim brouku
<on> Ale ja jooo!!! *********
<ona> Vole :D :D

Komentář: jo jo :)

<ona> a dávej si pozor na pusu,já mám dobrou paměť pamatám si úplně všetko
<on> to je dobře..mmnt
<on> dnaksufba skfbs ffh nhfgbvcxm,vb sfv hbgvxvb jvbhx gybxc,mvbx f
<on> zapamatuj za měsíc se ozvu a zopakuješ mi to

Komentář: uvidíme :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.