Nejlepší hlášky
<Nikolass> [YouTube odkaz na WoW video]
<Nikolass> ten si to dava dobre
<Benny> no to je debil ne? toho potkat, tak si dam extra buff Alt + F4 :D
<Nikolass> :D jn
<A:> Hej ale díval jsem se jako jen tak po základních deskach na servery a třeba na dva procesory, maximálně tam das tak 128 giga ram :-D
<B:> počkej cože ? =-O 128 GB ?
<A:> je to na 8gigovy ramky a slotu třeba 12 :-D
<B:> to už je masakr :-D
<A:> Použití v praxi: nevejde se mi na disk tenhle blueray film fullhd 1080p, tak si ho uložím do ramky :-D
<B:> :-D tak tos mě tedka rozsekal :_D
22:06 <on> jak dlouho si dneska šlapala?
22:06 <ona> pokud myslis na kole tak 40 minut :)
22:06 <on> :D:D:D:D ano,myslel jsem na kole :D
Komentář: každý chápe jinak... :D
<ONA> jo migrena je horzna vec nic me nepomaha skoro už
<ON> a co ti pomáhá nepovídej že sex
<kámoš> to by byla prdel
<ON> miláčku bolí měn hlava asik mám migrénu
<ON> co???? zase nic nebude???
<ON> ne hlupáčku, když mám migrénu pomáhá mi sex
<kámoš> toto by se mi líbilo
<ONA> a pak po nějakým čase....
<ONA> miláčku mám migrénu
<ONA> coooooooooooooo???????????? už zase???????
Komentář: prdel z Migrény
<Venca> no a chlapy v tyhle dobre prestavaj videt..všude je to samej ajtak kterej ma brejle s 10ti dioptriema, takže pak ani nepozna jestli sahá na kozy nebo na pr*el
<Dave> to jo to je potom kur*a problém
<Dave> i když počkej... kde si vzal že ten ajťák bude šahat na kozy?..kde to žiješ?
<Venca> na co by mel jinyho sahat?
<Dave> na klávesnici?
Komentář: Ajťáci to maj holt těžky...
<Metyou> Cuz,proč jsi byl v nemocnici?
<Honzik> Twl,neptej se ;)
<Metyou> Tak mi řekni jestly se stalo něco tobě nebo někomu jinýmu.
<Honzik> Twl,neptej se ;)
<Metyou> Tam máš danýho nějaký bota ne :D ?
<Honzik> Twl,neptej se ;)
<Metyou> Ok,ja jen jestly nechceš seznámit s mojí setřenkou,ted mi psala jestly nemám nějakýho hezkýho kámoš,teda nee že by ses mi líbil :D,ale nikdo jinej okolo 17 mi nenapda ;)
<Honzik> Fákt?Jak se jmenuje :)?
Komentář: Kamarád nadevše :D
<a> Kolik jste měli těch morganů?
<b> pět
<c> Nene, šest, pořád zapomínáš na toho desátýho!
Komentář: ... když je akce na capitána morgana
<a> zdar, potřebuju radu ... bavim se s holkou 10 minut a pak je takovy to trapny ticho ..
<b> už to bude vpohodě, v zimě holky minisikně nenosi :)
<c> hurá konečně budu moct jezdit autem
Komentář: to se to na NDR zase sešlo :D
<a> ahoj
<b> čus, kdo jsi? :)
<a> aneta
<b> super, ale jaká ja totiž vůbec nwm
<a> sobkova hledam kamoše
<a> hapeš
<b> ne to fakt nechápu, odkud jsi a kdes vzala moje ICQ?
<a> z hlučina
<a> hledam kamoše
<b> to se máš
<a> hceš semnou kamošit
<a> jo
<a> hceš poslad foto
<b> ne dík tenhle rozhovor mi uplně stačí...
Komentář: wtf?