Nejlepší hlášky
<Martin> jak sa nastavuje do routru ip adresa?
<Pavel> musíš najet do té brány routeru, zadat heslo,umět anglicky, no a je to.
<Martin> aha, a kde je ta brána a jak sa menuje?
<Pavel> STARGATE SG1
<Martin> debile
Komentář: no a tak nějak se nastavuje router :-)
<ona> To je rozhovor todleto.. XD
<on> Ano máš pravdu... hned jak si sem něco napsala tak jeho kvalita výrazně klesla
<Gaetrull> is now known as <gae_AFK_BUZNY>
<gae_AFK_BUZNY> is now known as <gae_AFK_BUSY>
Komentář: jednou na IRC, to byl sakra preklep
<b> Filip něco bere ?
<a> jj balení Frisca ;)
<b> hmm to toho bere fakt hodně :D
<a> njn a Ty něco bereš?
<b> jistě jsem stylař. Tak na co bys mě hádal?
<a> ... krabicák ? xD
Komentář: příprava na silvestra
<on> jak vis ze ses dobra v posteli?
<ona> tak říká to hodně lidí
<on> napr?
<ona> omg neznáš...nebydlíš tu
<on> mozna by je zajimalo ze ses pod zakonem :D
<ona> ani ne za chvíli mám 15
<a> tak uz to dopis ne?
<b> nic nepisu :)
<a> me to tu ukazovalo tvoje pero
<a> teda jako tuzku jak pise
Komentář: psani na skype :)
<a> Na svete je 7 miliárd ľudí
<b> Ale koľký sa ešte prisťahujú...
Komentář: Status + koment - FB
<a> Doufám, že jsem trefil správnou velikost bot.
<b> Ještě si to můžeš zkusit takhle http://***/Noha.pdf
<a> Si děláš prdel, to mám dát nohu na monitor?