Nejlepší hlášky
<a> TaK SEm Tu xD
<a> mUSíš MaČkaT sHIfT V rYtMu NĚjAKý eMO PíSniČKy xD
<a> PrOsTě jÁ seM NeJvIc EmO jAkOžE A ZjiStILa seM Že kDyŽ mAčkAš cAPsLoCk tAk To De LiP xD
<a> ZaČaLo Mě tO dOcElA bAvIt jAkoŽe xD
<b> pOmOc
Komentář: pRoStě MuSíTe pSáT EmO StYLeM xD
<eichner> Jak je TISK v AUTOCAD, Ctrl + F?
<sikora> Soubor - Tisk
<eichner> Ja to mam anglicky!
<sikora> PRINT
<ZombieBot> a kdyby náhodou bylo víc pinů
<ZombieBot> tak jich pár utrhni
<Raw> Přesně tak to dělají profíci
<Raw> Ještě k tomu budeš mít 2 násobný výkon
<ZombieBot> profíci dělaj to, že když mají DDR3 ramku, tak upilují piny aby se to nacpalo do slotu
<Giussepe> profici nepotrebujou procesor. ty si všechno spočitaj bud na papir nebo na prstech
<a> jediné seriály, co mám ráda jsou Gilmorova děvčata a Big bang theory
<b> nebo gangbang theory
<c> hh
<a> co?
<b> no gangbang theory
<c> <a> ty nevíš, co je gangbang?
<a> ježiš, já nejsu jako vy, já chodím třeba do vinohradu
<a> lol ...Pod oknem úklidová četa....
<b> co :D ??
<a> cikáni zbíraj vajgly :D
<ona> Potřebuju něco vytisknout, pomůžeš mi? Vůbec nevim jak.
<já> Zmáčkni ctrl+p.
<ona> Nic se neděje.
<já> Nevim co používáš za program.
<ona> XP
<já> Ale v jakým programu to píšeš?
<ona> To právě nevim, jak to napsat.
<já> Otevři si třeba Word a tam to napiš.
<ona> Nemam word.
<já> Tak si to napiš v poznámkovým bloku!
<ona> Kde ho najdu?
<já> Start -> příslušenství
<ona> Nemam příslušenství
<já> Bože... Tak dej na plochu pravý tlačítko a zvol: nový -> textový dokument
<ona> Dík
<čas> Po zhruba hodině
<ona> Tak jsem to napsala a uložila, kde to teď najdu?
<já> Já to vzdávám, ahoj
<ona> čeki chvilku
<já> jj
<ona> haloo žiješ ?
<já> čekám
<ona> a na co
<on> Promiň, ja musím jít, máma mě vyhání...
-!- on has quit
<ona> Tak fajn, měj se
<ona> Já už pujdu taky, tak ahoj :-*
-!- ona has quit
<on> Tak sem se jí zbavil, dem pařit?
<on> ...
Komentář: Nojo, to ICQ s tými oknami nasere :)
<a> Hele s tím adroidem bude ještě sranda.
<b> Jak jsi na tom?
<a> Jsem u "hello world" a už se projevilo mé prokletí.
<b> Kolik chyb jsi tam už stihl nasekat?
<a> Já žádnou! Ale jednu mi to našlo v souboru, kterej jsem nikdy dříve neotevřel a má na prvním řádku: "/** Automatically generated file. DO NOT MODIFY */"
<a> ten cernoch je taky zlaty, ze by som mu dal melon
<b> ten vtip bol taky cierny ze by mohol ist kludne zbierat bavlnu
Komentář: nerasove konstatovanie s kolegom