Nejlepší hlášky

<a> TaK SEm Tu xD
<a> mUSíš MaČkaT sHIfT V rYtMu NĚjAKý eMO PíSniČKy xD
<a> PrOsTě jÁ seM NeJvIc EmO jAkOžE A ZjiStILa seM Že kDyŽ mAčkAš cAPsLoCk tAk To De LiP xD
<a> ZaČaLo Mě tO dOcElA bAvIt jAkoŽe xD
<b> pOmOc

Komentář: pRoStě MuSíTe pSáT EmO StYLeM xD

<eichner> Jak je TISK v AUTOCAD, Ctrl + F?
<sikora> Soubor - Tisk
<eichner> Ja to mam anglicky!
<sikora> PRINT

<ZombieBot> a kdyby náhodou bylo víc pinů
<ZombieBot> tak jich pár utrhni
<Raw> Přesně tak to dělají profíci
<Raw> Ještě k tomu budeš mít 2 násobný výkon
<ZombieBot> profíci dělaj to, že když mají DDR3 ramku, tak upilují piny aby se to nacpalo do slotu
<Giussepe> profici nepotrebujou procesor. ty si všechno spočitaj bud na papir nebo na prstech

<a> jediné seriály, co mám ráda jsou Gilmorova děvčata a Big bang theory
<b> nebo gangbang theory
<c> hh
<a> co?
<b> no gangbang theory
<c> <a> ty nevíš, co je gangbang?
<a> ježiš, já nejsu jako vy, já chodím třeba do vinohradu

<a> lol ...Pod oknem úklidová četa....
<b> co :D ??
<a> cikáni zbíraj vajgly :D

<ona> Potřebuju něco vytisknout, pomůžeš mi? Vůbec nevim jak.
<> Zmáčkni ctrl+p.
<ona> Nic se neděje.
<> Nevim co používáš za program.
<ona> XP
<> Ale v jakým programu to píšeš?
<ona> To právě nevim, jak to napsat.
<> Otevři si třeba Word a tam to napiš.
<ona> Nemam word.
<> Tak si to napiš v poznámkovým bloku!
<ona> Kde ho najdu?
<> Start -> příslušenství
<ona> Nemam příslušenství
<> Bože... Tak dej na plochu pravý tlačítko a zvol: nový -> textový dokument
<ona> Dík
<čas> Po zhruba hodině
<ona> Tak jsem to napsala a uložila, kde to teď najdu?
<> Já to vzdávám, ahoj

<ona> čeki chvilku
<> jj
<ona> haloo žiješ ?
<> čekám
<ona> a na co

<on> Promiň, ja musím jít, máma mě vyhání...
-!- on has quit
<ona> Tak fajn, měj se
<ona> Já už pujdu taky, tak ahoj :-*
-!- ona has quit
<on> Tak sem se jí zbavil, dem pařit?
<on> ...

Komentář: Nojo, to ICQ s tými oknami nasere :)

<a> Hele s tím adroidem bude ještě sranda.
<b> Jak jsi na tom?
<a> Jsem u "hello world" a už se projevilo mé prokletí.
<b> Kolik chyb jsi tam už stihl nasekat?
<a> Já žádnou! Ale jednu mi to našlo v souboru, kterej jsem nikdy dříve neotevřel a má na prvním řádku: "/** Automatically generated file. DO NOT MODIFY */"

<a> ten cernoch je taky zlaty, ze by som mu dal melon
<b> ten vtip bol taky cierny ze by mohol ist kludne zbierat bavlnu

Komentář: nerasove konstatovanie s kolegom

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.