Nejlepší hlášky
<a> sry ze pisu jako prase, katastrofalni den dneska :DD
<b> copak?
<b> poděl se
<a> i dont think you wanna know
<b> I know I do
<b> Cmon
<a> uh ok
<a> no
<a> nechal sem se ukecat na kino od 11ky
<a> a pak sem mel takovej hoodne zvlastni rozhovor s jeji matkou...
<a> never
<a> fucking
<a> again
<b> Máš dobrý že po tobě aspoň někdo jede
<b> Mě si zase zamilovávaj starý paní
<a> lol
<a> podel se
<b> Nemám s čím
<b> Jejich mámy už sou dávno mrtvý xDDDDDDDDDDDDDD
<a> Neuvěříš co se mi teď stalo!! xD
<b> Co??
<a> Volalo mi nějaké neznámé číslo, tk to zvednu(myslela jsem si,že je to můj brácha) a někdo tam mluví: To je piča ale stejne bych ji vymrdal....tk se odvážím a řeknu: Prosím?... a z druhého konce se ozve: Dobrý den tady pan XXX z T-mobile my jsme vám chtěli nabídnout ...
<b> a co jsi rekla dál?
<a> nic, co by? Nemám čas nashledanou.. oni řekli, že zavolaji znova.. treba se neco noveho dozvím xD
<b> xD
<Jerry> za chvilku se na icq objevi bracha... uz se me ptal na jeho icq cislo...
<Jerry> cekam dalsi sms s dotazem na heslo a pak mozna bude online
Komentář: Brácha je trochu lama
<moss> <silvo> napis bernardovi nech si ma vybere z ignoru a ake nie tak nech v pondelok donesie dvd
<bernard> no určite... ešte budem kvôli nemu do mesta chodiť
<moss> <silvo> omg ved to donesie v pondelok ked bude maturovat
<moss> LOL tu fungujem ako proxy server
Komentář: :D teoria v praxi
<a> admini su debily!
-!- mode [+b a]
<b> debile!
-!- mode [+b b]
<admin> hajzly
-!- mode [+b admin]
<a.d.m.i.n> pako... tady nikdo neni? lol
<a> měl jsi jít s náma... byla koza
<b> no tak jako třeba v to byl fajn ale teď už fakt ne :)
<a> když jsme přišli k Lucině tak otevřela s matkou a já předtím ztratil pomlázku
<a> ona to viděla a prej čím ji budu mrskat
<a> a jak jsem byl na hadry tak jsem chtěl jakože zazertovat tak jsem ji rekl ze ji do ty prdele muzu nakopat...
<b> :) vole :)
<a> sice si mysli ze jsem uplnej dement ale mel jsi ji videt kdyz ji ztuhl usmev :D
<Shook> Kua... Na qipu nikdo - krome tebe -, na IRC nikdo neodepisuje... To me maj lidi radi, co?
<Heely> njn, chudaku... hele na irc sem asi byla
<Shook> Coze? Ty a IRC? Tvl, to jsi asi jedina holka co znam a chodi na IRCcko
<Shook> Buh ti zehnej, chytra osobo
<Heely> irc to je stranka se hrama ne ze jo :D
<Shook> Nikdy jsem nemyslel ze zrovna ty budes zkoumat IRC a provrtas se tim...
<Shook> ...
<Shook> Tu predposledni zpravu neber na vedomi, IRC je protokol na chatovani
<Heely> no :D tam sem byla ale ukradly mi heslo a cislo :D
<Shook> ...
Komentář: Tolik o IRC a Heely...
<ona> mi to nejde
<on> jak nejde
...
<on> njn nemáš zásuvný modul :) mmnt pošlu ti link
<on> http://***/modul.exe tohle si stáhni a nainstaluj
<on> a pak restartuj firefox
<ona> to se dela jak?
<on> vypni a zapni
<ona> aha
<a> kua, diky vsem serialum, ktery neco parodujou, se uz nemusim divat na original...
Komentář: Pri sledovani family guye jsem pochopil jednu scenu z futuramy a vydedukoval z toho, o jaky film jde