Nejlepší hlášky

<a> Už sa nikdy s nikým nestavím..
<b> Prečo? :D
<a> Stavil som sa s kamoškou, kto si skôr oholí nohy..
<a> Porazený platí večeru..
<a> Nenapadlo ma, že je žena a nohy ma oholené permanentne..

<Ona> Už přijeli
<> co ? kdo ? :D
<Ona> no teta :P ze prisli uz domu z tech krtin
<> co delali v krtinach ? :D
<Ona> krtili malou ne asi :D :D

Komentář: Křest x Krtiny :D

21:11:37 <black> xxxxeasprecca kedes noa siiivuto,,@
21:12:04 <name> cože to?! Co je to za šifru?
21:46:10 <name> ajo, taky zdravím, nejdu na pivo, je neděle a ty už máš stejně dost..
10:13:42 <black> škoda, ale v pátek jít musíš :-)
10:14:11 <name> jen když si vypneš T9 ještě před hospodou..

Komentář: Jimm icq mobile.. :)

<a> brácha by se měl jít léčit a nebo změnit školu
<b> proč prosím tě?
<a> ale takhle sedím v pokoji on už spí a najednou se ozve brácha kdo řídí?? říkám no <c> zítra a on ale já myslím kdo řídí ten tank

Komentář: člověk může zaperlit i ze spánku

<on> Máme doma takový velký červený obraz přes celou zed, a potom ještě větší knihovnu a uprostřed stůl se zeleným vajíčkem od tebe. Vypadá to pěkně, bude ze mě designér. :-)
<ona> Ale vajíčko odemě bylo oranžové....

Komentář: ...Velikonoce.

<a> Dneska jsem hrál fotbal a jeden fotbalista z hlediště na mě křičel: "Koukněte na to, jak to hraje, ten by měl radši jít balit holky":D
<b> njn ale ten styl je podobnej, sóluje přes celý hřiště a nakonec většinou z toho nic není :-D

<a> Čau hele potřebuji poradit.
<b> čau no co potřebuješ?
<a> mám noťas a potřebuju na něj internet, kde to mám stáhnout?
<b> až se ti to povede stáhnout tak napiš... :-D
<a> hej nedělej si ze mě srandu
<b> ...

<Kuba> Máro promiň že jsem ti jí přebral ale můžeš nám jít na svatbu
<Mára> Jdi do **** tobě půjdu možná tak na pohřeb a budu tam zpívat něco veselýho

Komentář: Holka )

<a> mna ten notebook strasne stve, nechce mi prijat heslo... asi sa mi nieco zle stane ...
<b> njn zomres
<a> no ked si pre mna pride smrt tak ju zabije notebook letiaci dole chodbou

<a> jak se kurva zoomujou stránky bez rolleru na myši?
<b> print screen, otevri v malovani a zoomuj lupou:D
<a> čuráku :-D

Komentář: problem solved...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.