Nejlepší hlášky
<a> Už sa nikdy s nikým nestavím..
<b> Prečo? :D
<a> Stavil som sa s kamoškou, kto si skôr oholí nohy..
<a> Porazený platí večeru..
<a> Nenapadlo ma, že je žena a nohy ma oholené permanentne..
<Ona> Už přijeli
<Já> co ? kdo ? :D
<Ona> no teta :P ze prisli uz domu z tech krtin
<Já> co delali v krtinach ? :D
<Ona> krtili malou ne asi :D :D
Komentář: Křest x Krtiny :D
21:11:37 <black> xxxxeasprecca kedes noa siiivuto,,@
21:12:04 <name> cože to?! Co je to za šifru?
21:46:10 <name> ajo, taky zdravím, nejdu na pivo, je neděle a ty už máš stejně dost..
10:13:42 <black> škoda, ale v pátek jít musíš :-)
10:14:11 <name> jen když si vypneš T9 ještě před hospodou..
Komentář: Jimm icq mobile.. :)
<a> brácha by se měl jít léčit a nebo změnit školu
<b> proč prosím tě?
<a> ale takhle sedím v pokoji on už spí a najednou se ozve brácha kdo řídí?? říkám no <c> zítra a on ale já myslím kdo řídí ten tank
Komentář: člověk může zaperlit i ze spánku
<on> Máme doma takový velký červený obraz přes celou zed, a potom ještě větší knihovnu a uprostřed stůl se zeleným vajíčkem od tebe. Vypadá to pěkně, bude ze mě designér. :-)
<ona> Ale vajíčko odemě bylo oranžové....
Komentář: ...Velikonoce.
<a> Dneska jsem hrál fotbal a jeden fotbalista z hlediště na mě křičel: "Koukněte na to, jak to hraje, ten by měl radši jít balit holky":D
<b> njn ale ten styl je podobnej, sóluje přes celý hřiště a nakonec většinou z toho nic není :-D
<a> Čau hele potřebuji poradit.
<b> čau no co potřebuješ?
<a> mám noťas a potřebuju na něj internet, kde to mám stáhnout?
<b> až se ti to povede stáhnout tak napiš... :-D
<a> hej nedělej si ze mě srandu
<b> ...
<Kuba> Máro promiň že jsem ti jí přebral ale můžeš nám jít na svatbu
<Mára> Jdi do **** tobě půjdu možná tak na pohřeb a budu tam zpívat něco veselýho
Komentář: Holka )
<a> mna ten notebook strasne stve, nechce mi prijat heslo... asi sa mi nieco zle stane ...
<b> njn zomres
<a> no ked si pre mna pride smrt tak ju zabije notebook letiaci dole chodbou
<a> jak se kurva zoomujou stránky bez rolleru na myši?
<b> print screen, otevri v malovani a zoomuj lupou:D
<a> čuráku :-D
Komentář: problem solved...