Nejlepší hlášky

<a> du hrabat sníh
<b> fetaku!

<ona> Čau kocoure, máš facebook?
<on> Ne, ale kvůli tobě si ho klidně stáhnu.

Komentář: Seznamka...

<a> Jo našel sem na netu navod… jak udělat HyperThreading na tehle phenomech co máš….
<b> Co?
<a> No normálně… vezmeš si jemnou páječku… tu položíš vedle procesoru. Pak si musíš sehnat jemny cinovy vlakna… ty si dáš na druhou stranu procesoru. Potom vezmeš rozbrus, a rozkrájíš to cpu na 4 kousky. Tím se stane, že přepůlíš ty jádra, a máš ze 4 jáder fyzických 8 jader psychických - psychicky víš, že máš 8 půlek jáder, ale fyzicky ti sou k hovnu *lol* © by Intell!

Komentář: ajtaci...

<a> Vlezl mi do elektrického rozvaděče,vyházel jističe,přepálil vodiče a celý rozvadeč mi podpálil...
<a> Byl nezaučený,byl neopatrný,byl nepřemýšlivý....
<a> Byl to hlemýžď..

<a> Ahoj. Ako sa máš?
<b> Ahoj. Dobře. Sry, ale letím spát..
<a> Už?
<b> Jj, ráno brzy vstávám.
<a> Veď je ešte len jedenásť.
<b> ??? Je půlnoc.. :-O
<a> Ja mám jedenásť.
<a> Že by bol časový rozdiel tak veľký? Medzi Českom a Slovenskom? :-D
<b> To nevím teda :-D
<a> Jo aha, ma sa zastavili hodinky ..
<b> Vole.. :-D Dobrou...
<a> Dobrú...

Komentář: Česko vs. Slovensko

<Revan> http://....
<Revan> horst fuchs prodava odstavnovac
<Twentyfive> ok, jdu na to
<Revan> inspiruju tím prezentaci na bakalářku, všude tam bude super, ultra, zdarma, v mžiku, okamžitě, nyní, senzační, ihned :D
<Twentyfive> ty voe! já chci ten odšťavňovač!! :D

<a> me by zajmalo co vtom bylo ?
<b> V pytli s cementem bych tipoval asi cement.

<ona> spíš s někym?
<on> momentálně ne...
<on> jo takhle :-D
<on> ve stanu...

Komentář: jedem spolu na fesťák :)

<ona> no... já když se bojím, tak se vždycky k někomu přitisknu jak pijavica a celou nnoc ho nepustím a plysáka sebou přece nebudu tahat...
<on> bych ti tam dal nakyho hada, k tomu se tuli urcite dobre

Komentář: rec byla, kdybychom spolu zustali pres noc ve stanu (nebo pod sirakem) a ona se v noci na neznamym miste boji

<a> to baryšo či jaks e to píše
<b> myslíš bodyshot? :D
<a> joo

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.