Nejlepší hlášky
<a> :D ja dneska nikam nejdu :)mam hezkou jizvu :D
<b> co jsi dělal ty prase :D
<a> nemel sem u sebe cigara tak sem dostal pesti ... a nemohl sem mu ji ani vratit protože jich bylo 6 .. :(
<b> a jaký z toho plyne ponaučení ?
<a> že mam kouřit :D
<b> učíš se rychle :D
<brana_braniborska> vrrr..nehcvou mi změnit přezdívku
<b> aspoň v tom nebudu mít takovej bordel, stačíš mi ty a カバリーニ レベッ :-D
<a> ty jsi jako Evropa 2
<b> proč?
<a> protože stále hraješ dokola ty samé písničky!
Komentář: Mamka.. xD jsem z ní nemohla.. xD
<a> kua mne uz to nebavi,furt se snazit lovit nejaky holky :D
<b> a kolik jsi jich lovil? :D
<a> no zadnou :D
<b> no tak! :D
<a> no dyt rikam ze mne to uz nebavi :D
Komentář: lovec se pozna :D
<a> Kaca
<a> domluvime se
<b> hovno vidim na klavesnici
<a> az pojedu do ovy muzem skocit pred tim na klavesnici
<b> :D :D co?
<a> na cigo... :D
Komentář: ospalá v 1 ráno... stává se
<a> jde pls na program pinnacle studio 10.5 cestina?
<b> www.taksitokurvavygoogluj.cz
<a> to neumim
Komentář: ne, vazne to neni fake :D
<muficzech> Na disku nejsou žádné stopy použitelnosti. Vypadá jako nový.
Komentář: Odpoved na dotaz o stavu CD... tak nevim no
<a> a co sneh? kolko je?
<b> ale biely a studeny a je 21:28 preco? nejdu ti hodinky
<a> ?
<b> ale inak takych 15cm snehu!
<a> blb ja mso sa pytal na kolko je snehu!
<b> viem si robim srandu
<a> hovado
<a> daj si nejaky obrazok...
<a> inak robim si online testy...
<b> tehotenske alebo IQ?
<a> autoskolu ty jebo
<b> jj, ako? stale negativne?
<b> ale celkom to ide...
<a> uz robim 6...
<b> a co prvych pat sa pokazilo?
Komentář: rozhovor s kamosom na ICQ
<churchyard> cau
<churchyard> ty zijes?
-!- Honzucha has quit
<churchyard> zjevne ne
<ona> Dole neco chrasti! Co mam delat?! Desne se bojim!
<on> volej 10011110!
Komentář: ICQ...