Nejlepší hlášky

<a> :D ja dneska nikam nejdu :)mam hezkou jizvu :D
<b> co jsi dělal ty prase :D
<a> nemel sem u sebe cigara tak sem dostal pesti ... a nemohl sem mu ji ani vratit protože jich bylo 6 .. :(
<b> a jaký z toho plyne ponaučení ?
<a> že mam kouřit :D
<b> učíš se rychle :D

<brana_braniborska> vrrr..nehcvou mi změnit přezdívku
<b> aspoň v tom nebudu mít takovej bordel, stačíš mi ty a カバリーニ レベッ :-D

<a> ty jsi jako Evropa 2
<b> proč?
<a> protože stále hraješ dokola ty samé písničky!

Komentář: Mamka.. xD jsem z ní nemohla.. xD

<a> kua mne uz to nebavi,furt se snazit lovit nejaky holky :D
<b> a kolik jsi jich lovil? :D
<a> no zadnou :D
<b> no tak! :D
<a> no dyt rikam ze mne to uz nebavi :D

Komentář: lovec se pozna :D

<a> Kaca
<a> domluvime se
<b> hovno vidim na klavesnici
<a> az pojedu do ovy muzem skocit pred tim na klavesnici
<b> :D :D co?
<a> na cigo... :D

Komentář: ospalá v 1 ráno... stává se

<a> jde pls na program pinnacle studio 10.5 cestina?
<b> www.taksitokurvavygoogluj.cz
<a> to neumim

Komentář: ne, vazne to neni fake :D

<muficzech> Na disku nejsou žádné stopy použitelnosti. Vypadá jako nový.

Komentář: Odpoved na dotaz o stavu CD... tak nevim no

<a> a co sneh? kolko je?
<b> ale biely a studeny a je 21:28 preco? nejdu ti hodinky
<a> ?
<b> ale inak takych 15cm snehu!
<a> blb ja mso sa pytal na kolko je snehu!
<b> viem si robim srandu
<a> hovado
<a> daj si nejaky obrazok...
<a> inak robim si online testy...
<b> tehotenske alebo IQ?
<a> autoskolu ty jebo
<b> jj, ako? stale negativne?
<b> ale celkom to ide...
<a> uz robim 6...
<b> a co prvych pat sa pokazilo?

Komentář: rozhovor s kamosom na ICQ

<churchyard> cau
<churchyard> ty zijes?
-!- Honzucha has quit
<churchyard> zjevne ne

<ona> Dole neco chrasti! Co mam delat?! Desne se bojim!
<on> volej 10011110!

Komentář: ICQ...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.