Nejlepší hlášky
<a> Vyšel sem na dvúr a pes skákal, panáčkoval, vrtil ocasem, taký dobrý pocit..:) Dokát mi nedošlo že mam v ruke klobásku...Včil mam drbnutý pocit že mňa nikdo nemá rád :D
Komentář: Aj tak sa dá zarábat
<a> ako sa volá ta stránka kde boli vždy nejaké návody ako si niečo vyrobiť sám bolo to v angličtine a vždy tam bolo niečo zaujímavé
<b> al-kaida.com? :D
<student> Nezná někdo toho, kdo na koleji B (tipuju 6 patro) hraje pořád na tu trubku ? :D ... bych mu tam nejradši strčil bramboru...
Komentář: vsb kolej ...
<a> petane pls mas vterinku
<b> žeru ale coje
<a> hele da se stahnout nejaka aplikace do notasu neco jako budik??
<b> UTFG
<a> a funguje to??
<b> 100%
<a> dik
Komentář: to me dostalo.. nojo kdyz nekdo nezna zkratky
<A> přítelkyně jela se svým šéfem na kole v sexy prádle... rada?
<B> čekej, jestli se ji zvedne mzda...
<C> ta zvedá něco jinýho už od rána
<a> miláčku, moc se na tebe těším, večer bude sex,sex a sex..
<b> hmm, lásko, v tom případě jsi si měla narazit králíčka energizer
<Jack> Jestli ti toho o mně řekl dost, když ses ho ptala na mě, tak by měl, ne?
<ona> Hel ejá netuším..já nevím o čem si s nim mam psat..
<ona> se spis zepútj jeho jetsl ymne ma bo en rad
<Jack> Ty píšeš potmě?
<ona> nn proc ??.
<Jack> ale nic...
<a> Ty jsi technicky založený, jak udělám, aby text ve wordu byl větší než maximálně nabízená velikost písma 72? Ideálně aby byl přes celou stránku... děkuji :-)))
<b> No... smažeš číslo 72 a napíšeš tam ručně větší?
<a> qwertzuio :D
<a> p :D
<b> p je důležitý :D
<a> jj
<b> hlavně v sexu :D
<a> cože? :D
<b> si vem kdybych ti chtěl ohladit rsa :D a kdybychom chtěli íchat, musel bych svůj enis strčit do íčy a řírazy dráždit oštěváček :D a bez péčka bychom měli akorát orno :D
<a> já se ti musim s něčím pochlubit....
<b> no? :)
<a> nainstaloval jsem si Ubuntu na svůj starej PowerMAC G4, u kterýho mám MACovskou klávesnici a klasickou 1-tlačítkovou myš. Chvíli to fungovalo OK, ale po restartu, kde nic tu nic - nejede síť
<a> kliknu na ikonu sítě, napsáno Síť zakázána
<b> heh
<a> vlezu do terminálu, ifconfig - jenom rozhraní lo
<a> tak si říkám OK, něco sa posralo...
<a> vypnu comp, vemu kartu co tu mám, dám ji tam (krásně se to dává, maj to dobře vyřešený), nabootuju...
<a> a furt nic
<a> říkám si, dpc, no nic, přeinstaluju to
<a> tak to přeinstaluju, všechno jede, ifconfig vypisuje lo, eth0 a eth1, paráda
<a> a teďka... připojil jsem tam mP3, že si nahraju nějaký songy, a nic...
<a> pak jsem na to zapomněl, restart - mp3 tam byla, ale karty nikde, ani jedna
<a> zkouším ifconfig, zase nic
<b> pěkný :S
<b> _D
<a> naseru se, koukám lsmod - ovladače tam nejsou
<a> čtvrt hodiny domlouvám MODPROBEu, že ten soubor r8169.ko existuje, dokud si nepřečtu, že ho tam nemám psát s tou koncovkou .ko
<a> pak už to jde
<a> ovladač načten, ifconfig stále jen l0
<a> dohajzlu
<a> restart
<a> nic
<a> najdu si návod, jak nechat automaticky načítat ovladače při bootování, přidám ho tam
<a> v lsmod je, ale ifconfig furt nic
<a> mno...
<a> zkouším ještě vypínat a zapínat karty nic
<a> a teď mě napadlo... napsat na web
<a> tak dám googlem hledat "Síť zakázána Ubuntu"
<a> najdu nějaký vyřešený fórum a tam návod:
<a> Klepněte PRAVÝM TLAČÍTKEM MYŠI na ikonku sítě a zaškrtněte Povolit síť... JÁ NEMÁM PRAVÝ TLAČÍTKO A NEMÁM NA KLÁVESNICI ANI TU KLÁVESU!!!! takže jsem vyrval jednu myš z krabice, připojil, povolil a jee to... já se asi poseru :D
<b> :D :D
Komentář: Nechte si na MACech MAC OS X, když tomu pořádně nerozumíte