Nejlepší hlášky
<a> Co vy a děti?
<b> Na to je ještě čas...
<a> No měl by sis pospíšit, pak už budeš neplodnej :-D
<b> Vole, já budu stříkat až do 70 na všechny strany :-)
<a> To sice jo, ale slepejma...
<b> Vzdávám to...
<ona> Jsem marod a pořád tvrdnu v posteli :(
<on> jen tvrdni.....všechno špatný je pro něco dobrý a dokud tvrdneš, je to v pohodě, to si pamatuj ;)
<ona> to platí u vás, u nás je to trochu jinak :D:D
Komentář: aneb rozdíly pohlaví xD
<já> Jedu v buse, je mi strasna zima a sedí za mnou nějaká uječená kráva. To bude jízda.
<mamka> Dej si sluchátka.
<já> Ale sluchatka si nemam do ceho vrazit:(
<mamka> Zkus uši!
Komentář: ježíšek zapomněl nadělit mp3
<on> Čau, tak sme bouraly :)
<ona> Ježíš nestalo se ti nic?
<on> Mně ne ale to bouraný auto to odneslo.
<ona> Tak auto mně nezajímá.... Ale ty jo :)
<on> Prosím tě na mým pohřbu se hlavně nevožer!!
<ona> Proč?
<on> To auto co to tak vodneslo ..... bylo Starosty !!! :D
Komentář: :) no jo staroste ja velký zvíře :D
03:46:55 <a> ...hmm, tak dneska mám před sedmou vstát..
03:47:32 <b> No kamaráde, to budeš na brigádě čilej jak rybička po infarktu, co?
<a> nedele mi beru chut do zivota
<b> pridávam sa...sprav to ako skupinu
<a> vezmeš mi zítra prosím tu přihlášku?
<b> jestli si vzpomenu :-D
<a> tk si ji dej do tašky;)
<b> ted uz nikam nejdu
<a> kde seš?
<b> v posteli :-D
<a> tak si nastav upomínku;)
<b> na to sem linej :-D
<a> omg, tak tě mám ráno prozvonit?
<b> muzes
<a> ok...jdu si nastavit upomínku
Komentář: Lenoch jeden
<a> Tohle mi včera vyšlo v jednom "spolehlivým testu" :-D - šlo o datum mojí smrti: Zomrieš v roku 2021 keď sa pošmykneš na banánovej šupke, ktorú hodila na zem bezvládna dôchodkyňa predtým ako dostala porážku :-D
<a> Booože :D asi si udelam nejakej dalsi infantilni test :D
<b> :D
<a> Treba tento: Ktorý hráč ŠK Slovan Bratislava je najväčší čurák?
<b> :D :D
<_Archimond$_> ches upa good pisničku? upa nejhezčií refrém je tam
<Staňullka> nejdou mi bedny
<_Archimond$_> pořád? omg :D
<Staňullka> ne už zase
<_Archimond$_> a sluchatka nemaš?
<Staňullka> ne ty mi rozšlápla máti :D
Komentář: Člověk po půl roce někomu napíše a zjistí že se nic nezměnilo
<a> a us si sukal?
<a> abo videl kozy xD?
<b> je mi 19 co mysliš! :D
<a> :D :D
<a> a sahnul sis? :D
<b> jj, taky se dočkašš.
<a> pochybujem...
<a> s 12 centimetrovim curakem...
Komentář: A to sem ho znal 20 minut z CSka :D