Nejlepší hlášky

<Sivin> taky sem si rikal :) ale ty si na nej tezko das pusu :)
<Lepik> Ja jo... i kdyz mi to prijde takovy trapny... :) Celej zalud se mi vejde do huby... Sem to jednou zkousel vozralej ve vane... :D :D :D :D
<Sivin> Fuj... ja se pobleju :D
<Lepik> No vole ty si s tim zacal... :P

Komentář: jeden z nasich rozhovoru na ICQ...

<Jozef Pádlo> kreslim si
<Rhade> jj přímo na papír
<Jozef Pádlo> jj
<Rhade> ooooo by Maxis (Maxis=úča na vv=kráva) měla radost
<Jozef Pádlo> noo as bude mit FUCK POLICE nasprayovany na baraku bude mit velkou radost

Komentář: ty grafitti :D :D

<lKudry> :-D kua mě se do toho nechce abych to přepsal mi to udělala švagrová teda ten úkol aby jsi si nemyslel a mě se to teď nechce přepisovat
<Mates.SWAT> zmrdečku
<lKudry> ty krávo :-D :-D :-D takhle i ještě nikdo neřek
<lKudry> jóóóó kundiiiiiiiiii
<Mates.SWAT> joo?
<Mates.SWAT> new slovo ;) pridej si do slovniku
<lKudry> :-D
<lKudry> Hekl

Komentář: slabej slovník ;)

<a> vis co to je laska met nekoho moc rad a on ti odjede no to si jeste asik nezažil ale nepreji ti to
<b> ne jenom TY máš někoho ráda!!!
<a> jo ale jako mel si nekoho mrte rad?
<b> NE to umíš jenomn TY! že?
<a> pane bože di do riti ja jsem se te jenom ptala vis co vlez me na hrb

Komentář: kámoška na ICQ

<Smith> Matajon: ale v Assembleru bych nikdy nechtel programovat nic poradneho, to muze jen masochysta :D
<sheriff> no pracku v php nenapises
<sheriff> Smith, ale verim ze bys do pracky rval apache...
<Matajon> sheriff: ale muzu ti v C# napsat lego robota :DDD
<sheriff> omg :D
<Smith> sheriff: ale v C imho jo
<Smith> Matajon: lol
<Skodik> lol, do pracky Apache :D
<Smith> ale tak nacpat Apache do pracky by nebyl problem ... jeden indian se tam urcite vleze :D
<Skodik> Smith jo nakrajenej :D
<Smith> Skodik: dobytku :P
<sheriff> do pracky patri oracle a java
<Matajon> sheriff: kdyz uz jsem videl OS zalozenej na PHP ... nic neni nemozny :)
<Skodik> Smith to jsi rekl ty :)
<sheriff> Matajon, no to je ale blbost :))) neco to zavest musi
<Matajon> sheriff: jo, zavede .. :)
<sheriff> no ale co :)
<Matajon> sheriff: ale potom uz to je cely napsany v PHP
<sheriff> beztak zas assembler
<Smith> sheriff: lol ... a na pracce se rozsviti napis "Nainstaluje Java Virtual Machine" :D
<Matajon> sheriff: to jo :D
<Skodik> Smith :D machine :D
<Matajon> a ted filozoficka otazka ... muze mit pracka BSOD ?
<sheriff> jo
<Smith> jiste
<Skodik> proc by ne..
<Skodik> jen nebude blue ;)
<Smith> kdyz tam nacpes Windows 98 :D
<sheriff> :D
<sheriff> Matajon, pracka ma spoustu bsod. ale to je chyba uzivatele
<Skodik> Smith no ale pozor.. jsou nejake pracky s OS od MS ;)
<sheriff> treba kdyz peres modre a bile tricko
<Matajon> Skodik: kdyz to je Blue Screen Of Death ... tak musi byt modra :D
<Skodik> je to nejak v ramci toho integrovani domacnosti
<Smith> no Microsoft bude vyvijet centralni jednotku pro ovladani F1 :D
<Skodik> Matajon woe, ja vim.. ale to ti jako nabarvi pradlo na modro, nebo kde jako uvidis tu modrou? :D
<Smith> Skodik: proc by ne... Win CE ;)
<Matajon> Smith: Formule 1 Service pack 3 :DD
<sheriff> Matajon, treba kdyz peres modre a bile tricko :)
<Smith> Microsoft Windows Formule 1 Edition SP20 :D

Komentář: #pctuning.cz@IRCNet

<Hanča> čau..ty weo sme mi zdal ůplně nejhorší sen
<Áďa> jakej?
<Hanča> že vojta zemřel ne...ale to bylo prostě tak živý ti to pak napíšeu o čem to bylo :-D
<Áďa> prvne se ti zda ze s nim nejvic sukas a pak ze zemrel
<Hanča> no a co jako:-D:-Djá za to nemlžu že se mi to zdá...hlavně mu neříkej že se mi zdálo jak s ním mrdám ty woe:D:Dby si řekl že sem nějak ůchylná ne
<Áďa> a ne snad?:-D
<Hanča> no tak nemusí to snad vědět ne:-D
<Hanča> to byl mazec sem i prostě z toho snu brečela ve skutečnosti a vzbudila sme se ůplně spocená a prostě ty woe fuj
<Áďa> hm super sen..:-D

Komentář: Zajímavej sen..:D:D

<a> tedka mám foun vypnutej.... zejtra ji tam dám nebo večer
<b> vypnutej? to jako ze nesviti? on to podporuje ?
<a> no proste vypnutej mobil to neznáš?
<b> to nepouzivam..nejaka java aplikce ? ja mel zato, ze to umi jen stary alcately...
<a> co zas? všechny mobily uměj vypnout když vyrveš baterku

Komentář: někteří lidé už nevědí co je to vypnutý mobil...

<Wracker> zda se ti to realny? me moc ne..
<Ba4a> 22MB What a fuck?
<Wracker> prave...ale snazim se tahat to vetsi
<Ba4a> ok...to bude: Super hard teen anal porn XXX
<Ba4a> ale co to berem taky :D

Komentář: sosame torrenty, sosame....

<BigFree> už mi treba štat asi hodinu a pol:D
<existPierre> ja to rovno pustim
<existPierre> na konci tyzdna tepujem :D

Komentář: no comment :D

<Subber> nejvetsi prdel je jak na nove rikali ze se jednalo o "profesionalni hackerskej utok" :-DDDD
<Subber> sem pridal uvozovky
* majkro & komercni banka & ssl certifikace & sifrovane spojeni && zabezpeceni klicem
* b66 & penize pod polstarem
* majkro & zadne penize
* Subber & penize ve Svycarsku

Komentář: Kdo ma lepe zabezpeceny prachy?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.