Nejlepší hlášky

<a> zapadne slovensko DIEVČA (baba)... vychodne slovensko DZÍVKA
<b> kde je kurwa vychod?
<a> ty nevies svetove strany?
<b> Vlevo
<a> ROFL :D :D :D
<b> ehm vpravo
<b> kok*te!
<a> :DDDDDDDDDDDDDDDDD
<b> mrdat
<a> muhehehhe
<b> vlevo dpc rikam to dobre
<a> vlavo je vychod???
<b> vlevo nebo v pravo nvm ted
<a> www.iqtest.sk
<a> prostim ta sprav si to
<b> www.vy*ebsi.sk
<a> xDDDDDDDD ok a vies kde je sever?
<b> nahore
<a> vyyyyborne
<b> jich je dole
<a> ty si genius, zapad je kde?
<b> VLEVO NEBO V PRAVO TAK SI KOK*T?!
<a> ok spytam sa to inak z kade vychadza slnko
<b> Z prdele
<b> vstavam ve 12 takze nvm
<a> slnko VYchadza to ZApadu alebo VYchodu
<b> Kcemu mi je znat kde je vychod zapad sever a jich?
<b> Myslis ze po meste chodim s kompasem a hledam neco? ropu? uhli? vole

Komentář: no comment

<Petr Vajíček> Spím
<Pošťák PAT> Nespi
<Petr Vajíček> neser, spim
<Pošťák PAT> nespi
<Petr Vajíček> neser, spim
<Pošťák PAT> nespi
<Petr Vajíček> neser, spim
<Pošťák PAT> nespi
<Petr Vajíček> neser, nespim

<Adam> pockej az po tobe budu chtit vykazovy a mzdovy deniky, se poseres
<George> co?
<Adam> no uvidíš, těš se
<Adam> ze me se totiž teďka stává velkej účetní
<George> proc pises s diakritikou proboha?
<Adam> jezis proc pisu s diakritikou?
<Adam> ja vedle toho pisu formalni mail, totiz
<George> lamer?

Komentář: brr, diakritika

<a> no mela bych ale nemam svuj notas a nechci furt otravovat mamu
<a> muj je v nemocnici
<b> v nemocnici? na infekcnim?
<a> nn, dostane endoprotezu
<b> aha, takze interna :)

<drake> Vánoce vždycky byly svátky, při kterejch má bejt rodina pohromadě, ne?
<Sutech> No jiste... ja + pivo + vodka + vino = vesela vanocni rodinka :)

<a> nemáš bublinku do vodováhy?
<b> mam ;-)
<b> ale neprodam ;-)
...
<b> volal mi nekdo ze jestli nevim kde ma zapalovac tak rikam ze nevim at si koupi novej a von ze by potreboval najit tenhle tak rikam, bude v kapse a von no jo diky a ja naslysenou
<a> lol tak asi vyzkoušet to s tou bublinkou by asi nebylo tak špatný
<b> je to dost drahy
<a> si "půjčim" něčí mobil :-D
<b> -odkaz na ceník asistenční služby-
<a> fascinující :-D
<b> a stejne tam vola skoro 20 000 lidi denne
<a> to sou blázni
<b> nnnnnnnnnnn
<b> idioti
<a> jak kdyby to nebylo jedno, blbý sou všichni ;-P
<b> nnnnnnn
<b> ses na ne moc hodna
<a> XD
<b> sou to vybrany kreteni ktery neznaj internet jinak nez na porno
<b> ...sou schopny na tvoji informaci ze se po cisle podivas na netu, rict ze to je nenapadlo ze se dou podivat a polozej to...

Komentář: Rozhovor s operátorem asistenční služby...

<Zaza> lů,.+
<peťa klíč> be?
<Zaza> Spadla mi klavesnice z postele...

Komentář: stane se

<Maduser> o KV nevim nic, ale dneska jsem se naucil sestavovat ISAKMP relace na Ciscu :)
­<Worsík> ech?
<Worsík> mam te litovat, nebo ti gratulovat?
­<Maduser> a pohnul jsem s arsteroidem
<Maduser> asteroidem
­<Worsík> to jsi teda machr :-D
<Worsík> ani nevim jak bych na to sel
­<Maduser> ono to neni tak tezke
­<Worsík> to chce ale mit poradnou raketu
­<Maduser> lol
­<Worsík> nebo mozna by stacilo dalkove ovladani
<Worsík> na asteroidech asi neni Wi-fi signal, co?
<Worsík> ze by se tam nastavila VPNka
<Worsík> a v pohode zadas souradnice
<Worsík> takovy prulet slunecni soustavou
­<Maduser> myslim ze ne, na to aby jsi pohnul s asteroidem staci bruce willyz a vrtacka
<Worsík> no nic, uz do toho uceni cumim asi moc dlouho...
<Worsík> lol Bruce Wilise? To ja radeji Vruce Gambrinuse 8-)
<Worsík> btw jdes zitra na volejbal & Plzen?
­<Maduser> doufam ze jo nevidim duvod proc ne
­<Worsík> ok

Komentář: ...KV = kognitivni vedy; asteroid je projekt do PC grafiky :o))

<Lucka> teďka musím přemýšlet nad tím co píšu... :-D
<David> a co píšeš? :)
<Lucka> kraviny... :-D sem do takových malých okýnek...
<Lucka> hele a ty dáváš ňáký příspěvky na lamer?
<David> někdy :) když mi někdo napíše nějakou perlu :)
-!- Lucka has quit

Komentář: už mi asi nenapíše :)

<Inkvizitor> josdf jiasdf klůjsdf aůasdf jklůe opuščíýáéěščuíasdf .xcm,.asd
<Hamhaminka> :-D
<Hamhaminka> nova rec pozemstane?
<Inkvizitor> sry překlep...

Komentář: Překlepy člověka na heroinu...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.