Nejlepší hlášky
<a> A to som si chcela kúpiť také tie celé plavky. Idem teda hľadať čosi narýchlo, hehe.
<a> Toto je v pohode, nie? http://***/jednodielne-plavky-so-suknickou-2490.html
<b> ta slivkova farba vyzera fakt pekne
<a> No, asi uprednostním čiernu, lebo fialová mi pripomína pohreby
<a> a prop. ty teď neděláš?
<b> dělám, že dělám
<a> a de ti to?
<b> jo, už několik měsíců...
Komentář: středa ráno v práci :)
<a> cus pucuj pls. Kde si môžem nastaviť - Scattering a tak... ked kliknem f5 tak sa mi to sice zobrazi ale mam tam len brushes...
<b> klikni na brushes pravym a daj inteface options a pohrab sa v tom
<a> mhm... si mi pomohol :D
<b> sry zerem cokoladovu torticku a nemam v plane polozit vydlicku :D
<a> :D :D :D :D
Komentář: photoshop
<a> hele, přijdu k ségře do pokoje, hledám ňákou psací tužku a vidim nakreslenej obrázek - monitor, počítač a všude kolem spousta dvojek a nul... Tak si řikám, co blbne, co že vás to v tý škole učej, vezmu červenou fixu a jako frajer jí přes to udělám několik 1 a 0!
<a> a pak si teprv všimnu nadpisu jak kráva - WEB 2.0!
<b> heh, taková degradace! holt ne každý vylepšení je vždy vylepšením :)
<b> kdybys byl plastickej chirurg, tak by taky určitě nebyla ráda :-))
<a> bakalarku uz mas aj zviazanu?
<b> jj tu sedi vedla mna na stole v peknom tmavohnedom obale
<a> pohladkaj si ju za mna
<b> bakalarku dufam...
<a> uff
17:12 <a> mysíš, že je dobrý mít sex s kamarádem?
17:48 <b> promiň byl tu patrik
Komentář: takže jo
<a> sem na meebo.com
<a> nejsem na icq
<b> tak se dej na icq pls
<a> nemam icq
<b> aha kde mam sthnout to mombie
<a> mombie?
<a> co je to?
<b> meebo.com kde to mam sthnout
Komentář: trochu delsi vedeni...
<a> mě už se v tom autoCADu zase všechno posouvá o světelný roky...
<b> vypni to, nakresli na podlahu pentagram, chvíli v něm zběsile tancuj a vyvolávej duchy a pak to zkus znova zapnout, na ten autocad nic jinýho nefunguje...
<a> Soused zase perlil: "Jsem si vyměnil CD mechaniku za DVD aby mi tam jely ty diskety.