Nejlepší hlášky

<E> jakej je rozdíl mezi holkou a žumpou......žádnej, budto je vyčerpaná a nebo nasraná...
<T> ajajaj, ty jsou na nás tvrdý
<E> hnus, co
<E> nebo: Holky sou jako zakovska knizka - sama blba poznamka...achjo, nelehky ukol to mame
<T> buzeranti
<E> ale uznej, ze to prvni je usmevne.
<E> kdyz si clovek nepripousti, ze je holka
<T> to jo, má to vtip, beztak to vymejšlela holka..

<status> Hledám nějakou pořádnou roštěnku :)
<a> V kauflandu maji ted slevu na roštěnou pečeni :D

<a> tak... slečnu prostě? :D
<b> to zní taky blbě :D to je jak nějaký svlíkací párky nebo něco takovýho
<b> prostě holka abych to zkrátil
<a> ok
<a> svlíkací párky?! :D :D :D
<a> wtf? :D
<b> nevim ty se mi vždycky vybavěj když se řekne slečna

<Beny Zelić> de vi ste konji
<Hanz> To bude nejaky zku*veny rus xD
<Rulis> Spíš chorvat nebo srb :D
<Rulis> ...hey Beny, are you from Croatia or Serbia?
<Beny Zelić> maybe hm serbia
<Hanz> sem rikal ze je to rus xD

<a> kua ty ženské nikdy nechodí po jedné...buď nemáš žádnou, nebo tě chcou tři naráz...
<b> vidiš to...
<a> krásná, ale uplně vypatlaná
<b> http://www.maxim.cz/sex-a-vztahy/maxim-radi/3840-7-typu-zen-ktere-nebrat
...tou dobou v jiném okně...
<a> no nevím...co bys ráda?
<ona> nooo...toho je dost,co bych rada
<a> například?
<a> „Drž už hubu, krávo! Slyšíš?!”
<a> :D to mě rozesmálo
<ona> heeeeeeeeeeeeej
...
<ona> vzrusuje te to?

Komentář: tak víc než ten článek mě dostala její reakce xD

<A:> Sere tě, že nemáš starou? Přestaň hrát World of Warcraft a vyraz mezi živý lidi!
<B:> Sere te ze mas starou? Zacni hrat World of Warcraft.

<ona> jo to je upe drsne
<ona> a znáš tektonik
<on> jo
<on> to je total buzerantske vubec se me to nelibi
<ona> tak to tančím já
<on> hups

Komentář: 4. a 5. byl napsaný ve stejný okamžik...

<The_Mix> Vaše veličenstvo... přecházíte do země sandálů, ohýbačů lžic a milovníků jogurtů.
<helemesse> Přesně jak pravilo staré proroctví
<The_Mix> Pak si uděláme nejaké Tofu aby jsme zachánili delfíny
<helemesse> Pilulky proti malárii!
<The_Mix> Nemohu, neboť já jsem vzkříšení i život, kdo ve mne věří, živ bude
<helemesse> Ať tě mor pronásleduje traktorem po poli!
<The_Mix> To si ze mě děláš prdel nebo ses učil?
<helemesse> Jo, dobrý že?

Komentář: :D no co se to sakra mohli učit?! Větší kecy sem neviděl

<aa> Hele jsem většinu času sám u pc
<aa> kdybych dostal infarkt, mrtvicu nebo záchvat, asi by mě nikdo nenašel, co?
<bb> hele, měn už to jendou napadlo, když si mi dlouho neodepisoval :D :D
<aa> fakt?
<bb> j
<bb> nekecám ;)
<aa> mě napadlo, že jsem dnes od sedmi od rána seděl u pc, tak jsem potkal jenom dva lidi
<bb> mámu a sebe?
<aa> matku, když jsem se šel ve 16:?? něco
<aa> napít
<aa> a ségra před hodinou vrthla do pokoje, že si přečte poštu
<aa> kdybych např. o něco zakopl a rozbil si hlavu o hranu stolu
<aa> třeba ve 12:00
<aa> téměř sedmi hodinách by mě našli :)))
<bb> no, to jsem si s tebou nepsala
<bb> hm, to je lukrativní :)
<aa> prostě dost psycho představa
<aa> a včera jsem viděl jen jednou matku...
<bb> to jo... :-D
<aa> když ráno došla, že si přečte novinky.cz
<aa> a jinak jsme celý den proseděl u pc sám...

Komentář: icq

<TheDarkAvenger> tvl... dnes jsem se podival na hodiny... bylo tam 1337... zacal jsem ROFLit...

Komentář: 0u y34h :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.