Nejlepší hlášky

<on> máš zapanuté auto
<ona> prídi mi ho odlopatovať :-)
<on> tss
<on> to by nebolo len tak za nič
<ona> a dobrý skutok ti nič nehovorí?
<on> heh, napadol ma hneď jeden, čo môžeš dať na oplátku mne :-)
<ona> no počúvam
<on> no to, čo chce každý chlap
<ona> navariť? :-)
<on> to spravím aj sám...
<on> požehliť košele by som potreboval...
<ona> :-D to si to auto asi odhrabem radšej sama :-D

Komentář: fakt je žehlenie košiel to, čo chce každý chlap? :-)

<a> Hele, co sem si včera nalejval tam u vás?
<b> Pokud vim, tak si měl jenom pár piv.
<a> Já jen, že jsem se probudil ve vaně.....
<b> Tak jsi asi někdě i panáka vypil no.
<a> V napuštěný vaně....
<b> To se mi taky stalo, usnout ve vaně.
<a> Oblečenej....
<b> Sakra, kolik si mi toho vychlastal?

<a> cum cum :D
<b> :D sprostaku

Komentář: tak to dopadá když píšete bez háčků a čárek

<a> Je to tu zařízené tak, aby se dalo dělat obojí. Například většina s tím problém nemá, ale většina také ano.
<b> eh?

Komentář: eh?

<a> Tak jsem koukal na nějaký videa s tou Little Caprice, hodně dobrý
<b> nejlepší je to v koupelně
<a> nebo v masérně
<b> nebo na gauči
<a> nebo na kapotě
<b> ona vlastně mr*ala snad všude kromě postele…

<a> jdeš už zítra do školy?
<b> Jo musím! bych se tady jinak umasturbovala k smrti !

Komentář: ...týden bez školy:-D

<ona> já už toho pivka mam docela dost :D ale mam na něco chuť..
<on> hmmm.. na co asi tak může mít chuť 17ti letá opilá zhulená slečna.. ;)*
<ona> na čokoládu debile

Komentář: trošku přestřelil :D

<a> ty vole ja mam uz vymleto:D
<b> ?
<a> ted sem se fakt smal svoji demenci:D
<a> sedim u pc,mam ruku na mysi,ale ctu si zapisky,ktery mam na papiru a kdyz sem dosel do pulky stranky,tak ze si stranku posunu
<a> zacal sem tocit koleckem, stranka se nehybe,tak rikam no doprdele prasiva mys, tak klikam jak blbec a tocim a porad nic:D
<a> pak koukam na ten papir......

Komentář: cim to asi bude:D

<A> To se mi ještě nestalo! Kousnul jsem si do chleba se škvarkama a než jsem to stihl rozkousat, tak mi vypad nosem ven.
<A> Teda jen půlka toho chleba, zbytek ještě vysmrkávám :-(
<B> Ty mě vždycky dostaneš :D:D

Komentář: Když se nechtěně kouzlí!

<a> ... Jestliže budeš chtít tu hru rozjet na tom tvém compu, budeš si muset zlepšit tu RAMku alespoň na 2 GB
<b> Hele, nemohla by se ta RAMka nekde stáhnout??

Komentář: některé lidi nepochopiš na co mají ten počítač

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.