Nejlepší hlášky
<on> máš zapanuté auto
<ona> prídi mi ho odlopatovať :-)
<on> tss
<on> to by nebolo len tak za nič
<ona> a dobrý skutok ti nič nehovorí?
<on> heh, napadol ma hneď jeden, čo môžeš dať na oplátku mne :-)
<ona> no počúvam
<on> no to, čo chce každý chlap
<ona> navariť? :-)
<on> to spravím aj sám...
<on> požehliť košele by som potreboval...
<ona> :-D to si to auto asi odhrabem radšej sama :-D
Komentář: fakt je žehlenie košiel to, čo chce každý chlap? :-)
<a> Hele, co sem si včera nalejval tam u vás?
<b> Pokud vim, tak si měl jenom pár piv.
<a> Já jen, že jsem se probudil ve vaně.....
<b> Tak jsi asi někdě i panáka vypil no.
<a> V napuštěný vaně....
<b> To se mi taky stalo, usnout ve vaně.
<a> Oblečenej....
<b> Sakra, kolik si mi toho vychlastal?
<a> cum cum :D
<b> :D sprostaku
Komentář: tak to dopadá když píšete bez háčků a čárek
<a> Je to tu zařízené tak, aby se dalo dělat obojí. Například většina s tím problém nemá, ale většina také ano.
<b> eh?
Komentář: eh?
<a> Tak jsem koukal na nějaký videa s tou Little Caprice, hodně dobrý
<b> nejlepší je to v koupelně
<a> nebo v masérně
<b> nebo na gauči
<a> nebo na kapotě
<b> ona vlastně mr*ala snad všude kromě postele…
<a> jdeš už zítra do školy?
<b> Jo musím! bych se tady jinak umasturbovala k smrti !
Komentář: ...týden bez školy:-D
<ona> já už toho pivka mam docela dost :D ale mam na něco chuť..
<on> hmmm.. na co asi tak může mít chuť 17ti letá opilá zhulená slečna.. ;)*
<ona> na čokoládu debile
Komentář: trošku přestřelil :D
<a> ty vole ja mam uz vymleto:D
<b> ?
<a> ted sem se fakt smal svoji demenci:D
<a> sedim u pc,mam ruku na mysi,ale ctu si zapisky,ktery mam na papiru a kdyz sem dosel do pulky stranky,tak ze si stranku posunu
<a> zacal sem tocit koleckem, stranka se nehybe,tak rikam no doprdele prasiva mys, tak klikam jak blbec a tocim a porad nic:D
<a> pak koukam na ten papir......
Komentář: cim to asi bude:D
<A> To se mi ještě nestalo! Kousnul jsem si do chleba se škvarkama a než jsem to stihl rozkousat, tak mi vypad nosem ven.
<A> Teda jen půlka toho chleba, zbytek ještě vysmrkávám :-(
<B> Ty mě vždycky dostaneš :D:D
Komentář: Když se nechtěně kouzlí!
<a> ... Jestliže budeš chtít tu hru rozjet na tom tvém compu, budeš si muset zlepšit tu RAMku alespoň na 2 GB
<b> Hele, nemohla by se ta RAMka nekde stáhnout??
Komentář: některé lidi nepochopiš na co mají ten počítač