Nejlepší hlášky

<Mrs.Blonde> tam toho teda vidim a cos rozdaval ty ježíšku
<TheBoner> dobrou naladu a prujem

<dog.big> posli mi ruma
<dog.big> mam zizen xD
<smajl> Sending: Tuzemak.exe
<Size> 0,5l

Komentář: Kde se ten chlast nenajde xD

<a> čus
<a> TG awp 2on2?
<b> oooooh
<b> kemo no
<b> nevim
<b> ted sem dokuril speka
<a> nevadi
<b> a cs sem nehral hafo dlouho
<a> aha nj
<b> ale zkusit muzuuuu
<b> jo hej
<b> du do toho
<a> máš spoluhráče?
<b> maybe
<b> cus :D
<a> co?
<b> des na tg 2v2 awp?
<a> ne mi tomu kámošovi to pošli
<b> tak nic... on tu neni
<b> myslel sem ze aspon ty pudes :D

Komentář: jedno krasne nedelni odpoledne na ICQ

<a> on ma naky prachy na investice
<a> ?
<a> bez toho to budes zase rozjizdet deset let...
<b> ;) nevim, ale u caju nejsou potreba investice
<a> bry den, muzu si u vas nafotit jedno semeno caje na net? spoustim nejvetsim shop na svete voe

Komentář: eshop s cajem

<a> to je moje vec
<b> aaaale, jen se nedělej :D
<a> a proc ne jako?
<b> hm, tak se klidně udělej

<a> cus hele nevis heslo na nokie na vymazani vsech kontaktu z mobilu?
<a> Cau, jelikoz jsem si ja chytrak smazal komplet vsechny cisla z mobilu, rad bych te poprosil, zda by jsi mi neposlal/a svoje cislo znova. Dik.

<wraith> ses paranoidni
<wraith> proto si myslis ze sou vsichni zmrdi
<wraith> a chovas se podle toho k nim
<wraith> a proto se oni chovaji hnusne k tobe
<wraith> a pak je to zacarovanej kruh
<wraith> proste se hod do pohody a prestan resit takovy picoviny jako hra na pocitaci
<wraith> sou i dulezitejsi veci, na svete umiraji lidi
<wraith> a ty resis pitomou hru
<hydRa> umiraj lidi?
<hydRa> kde?
<wraith> u tebe doma jestli me neprestanes srat :P

Komentář: neni nad to mit jasno

<ona> Láska som tehotná
<on> Coze ja som neplodny?!
<ona> Boze srandujem
<on> Ja nie!

<Psenas> ty si davas piercing?
<Darren> jo včera sem to měl už propíchlé ale nevlezlo se to do kanily tak musime dneska koupit větší
<Psenas> ty jsi kokot :D
<Darren> tam mám durku no :)
<Darren> dvě no :)
<Psenas> ty mas piercing na kokotovi?
<Darren> obočí hnupe!
<Psenas> :D
<Darren> ty jsi debil :D

<DebilDaisy> lol sem ted do vyhledávače zadala: Sezam.cz xDD

Komentář: ...je blázen do zdravé výživy...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.