Nejlepší hlášky
-!- mamnejlepsinicknasvete has joined #supernejlepsimeganicky
<mamnejlepsinicknasvete> čau lidi
<atzijefinlandiavodka> čau
<scotskawhiskyjebest> čus svetovej nicku
Komentář: no jo no blbá místnost blbý lidi...
<hArD_cOrE_pLaYeR> Nejde mi Lego Star Wars, nevím kde má stahnout zadarmo Pixel Shader 1.1 nebo lepčí.
Komentář: není třeba...
<Kamzík> zloduchu :-D
<Qwerty> musíš psát rychleji :)
<Kamzík> :-P
<Kamzík> trhni su
<Qwerty> a nesmíš se dívat pod prsty co píšeš :D
<Kamzík> *si kopytem :-P
<Kamzík> proc ne?
<Qwerty> tak schválně, napíšu teď nějakej dlouhej text a kdo ho napíše rychleji...
<Qwerty> až budeš ready tak napiš teď
<Kamzík> pisu skoro tak rychla jako ty brepto
<Qwerty> to je jako ten text to tak schválně...
<Kamzík> co
<Qwerty> jsi připravená?
<Qwerty> přepsat ten text
<Kamzík> jakej?
<Qwerty> "tak schválně, napíšu teď nějakej dlouhej text a kdo ho napíše rychleji..."
<Kamzík> neee :-D
<Kamzík> ty pises rychleji
<Qwerty> můžem?
<Kamzík> jo
<Qwerty> tak napiš teď
<Kamzík> pockej :-D
<Qwerty> ježiš :D
<Kamzík> ted
<Qwerty> (odkaz na nějakej song), sakra už?
<Kamzík> tak schválně, napíšu teď nějakej dlouhej text a kdo ho napíše rychleji.
<Qwerty> tak schválně, napíšu teď nějakej dlouhej text a kdo ho napíše rychleji
<Qwerty> sakra těsně
<Kamzík> :-D
<Qwerty> zapomněl jsem napsat tři tečky
<Qwerty> (to ti to trvalo zkopírovat tak dlouho?)
<Kamzík> nevadi :-)
<Kamzík> sprostaku :-D
<Kamzík> ja jeste mazala uvozovky :-D
<Qwerty> aspoň kdybys kopírovala bez háčků a čárek :D
<Kamzík> nj :-D
<Kamzík> kurnik :-D
<a> Vis vo tom, ze sex s kondomem neni vlastne nevera?
<b> wo tom newim teda :D jak si na to prisel? :D
<a> Je to jako libat se pres igelit! :-)
<a> Tak v 10?
<b> ok
<a> Asi přinesu tu softku...
<b> ok
<a> A co ještě? Nějaký porno? :D
<b> ok
<a> Umíš i něco jinýho, než ok?
<b> jj
<a> ok
<a> vem si kytaru, podivej se na ni proti zapnute televizi a brnkni
<b> a co se ma dít?
<a> cele se to vlni
<b> možná tobě...jsi střízlivý??
<a> Jsem a ty? Kdyz vezmu v uvahu interferenci mechanicke rezonance struny ktera je ve fazi se zapornou mozkovou cinnosti opileho cloveka, vyjde cca 0
<b> i know, magic.
Komentář: nechtěla bys, abychom se nakonektili na data průvajdra a připíchli tě k Matrixu?
<a> ja podam zalobu na google že me okrada
<a> tohle už neni normalni
<a> Výdělky celkem 0,08 US$
<a> tam bylo 20 centu predtim!
<a> to založeni reklamni plochy žere penize?
<b> ee
<a> tak kam pak se ty penize ztracej... me asi okradl google už o 50 centů
<b> njn to je hodne :-(
<b> dej zobrazit: Celé období :-D
<a> aha, tech 0.08 je za dnesek :-D
<a> Výdělky celkem 1,78 US$
<b> :-D no vidis :-D
<a> zaloba se stahuje :-D
Komentář: když někdo začíná s AdSence a neumí si přepnout zobrazené období :-D
<a> tickness
<a> dpč nič :D
<a> incorporate
<a> dpč dpč prečo si mýlim tvoje okno so slovníkom :D
Komentář: asi som tiež taký múdry :)
<a> čau, jakej byl den?
<b> zkurvenej
<a> co se stalo?
<b> vypadlo mi ze zadní kapsy kilo
<b> so mísy, když jsem šel srát
Komentář: smůla...