Nejlepší hlášky
<a> Je to na nic
<b> vole, ja uz jsem na konci
<b> ted si zapaluju flashkou
<b> druhej konec cigara
Komentář: Únava se projevuje v rozličných formách
<a> kamo potrebujem sa NUTNE naucit programovat v jave do troch dni, co potrebujem?
<b> peniaze
<já> Jee.. Ty máš takový hnědý koní oči
<mladá> To už mi nikdy neříkej
<já> Proč?
<mladá> Viděl jsi Drž hubu?
Komentář: Je koňařka :D
<[CZ]-Roman1211]> Když jsem byl malý, tak jsem chtěl být jako Steve Irwin, ale pak ho zabil rejnok a já se na to vysral :D
<a> pod na cigaro
<b> nemuzu, nemam klice a nikdo neni doma
<a> jakto ze nemas
<b> ale... musela jsem je odevzdat mame
<a> proc, svoje ztratila?
<b> hele to bys nepochopil snad ani ty... jdu ven a rikam: mamo, pujcuju si tvoje klice, ty svy mam v pokoji a nechci se zouvat. A mama na me jeste vola: Hlavne neztratit, mam tam klic i od prace. Tak vemu klice a zavru dvere, jsem ve vytahu a ze si dam klice do kapsy...
<a> a klice nikde
<b> no jiste, ukaz mi cloveka, kterej mezi dverma od bytu a vytahem ztrati klice... idiot proste no
Komentář: typuju to na vytahovou sachtu
<a> ahoj kdy přijedeš domů?
<b> Ahoj uz jsem tu :D
<a> cože?
<b> hadej, kde ...
<b> doufam, ze ted nechodis po baraku a nevolas my jmeno
<a> možná..
Komentář: .. aneb víc počítačů v jednom baráku je zlo. (btw. chodila :D)
<a> na stare kolena ma dobehol assembler ...
<b> som pocul, ze ten assembler velmi rychlo bezi
<a> martin, ty si fakt hrozny ocas :D
<b> ?????? :-O
<a> jezisi!!!! prepaaaaac, *oBcas! :D :D