Nejlepší hlášky
<proud> mam problemek,mel jste uz nekdo potize se skype?
<KubaCZ> proud o co jde?
<proud> jak ho pustim,hajzla,spadne mi pripojeni
<KubaCZ> proud JAK spadne?
<proud> zaclo to az cneska,chtel jsem mamce poslat nejaky fotky
<Uhlik> proud: padne net ?
<KubaCZ> proud a jde ti internet?
<Popo> jaky tam je heslo? to co mame na kompech nebo rodny cislo?
<Rambajz> jo
Komentář: když někdo nečte....
<a> Mě by zajímalo jak doubře umíš kouřit, že si dostal GM funkci.. bo jinak to fakt nechápu
<b> Já jsem abstinent...
<a> xDxDxD to lecos mění....
Komentář: bez komentáře...
<a> Mám pc otevřenej a kopu do drátů
<a> jen čekám kdy mě to kopne :-D
-!- a has quit
Komentář: :-D to se fakt stalo
<a> pivko, cígo a spát :) a zejtra a pozejří musim nějak pohnout s tou debilní ročníkovkou :-///:D
<b> co děláš za ročníkáč?
<a> o drogách..prostě nejlepší téma co jsem si mohla vybrat ale jsem lína jako svině a to ještě netušim kdy to máme odevzdat :D
<b> jééé co bych dala za to téma.. :D já mam klecový chov slepic..
<a> zítra vyhraju 10 milionů
<a> a nedám ti ani korunu
<b> sak nic mit nebudes :P
<a> já to budu mít v trezoru
<b> no k tomu mam neomezenej pristup :)
<a> v tom případě já mam za babičku královnu Alžbětu ll
<b> Williame?
<Charlizee> ale já mluvit umím :D jen se chci zase naučit přestat mluvit jako magor :D
<Chanok> ja tak mluvit cely zivota sem spokojeny :D
<Charlizee> jo? :D už tě vidím, jak sesmolíš třeba žádost o odvolání nebo životopis :D
<Chanok> takove veci ja nedelam ,ja je stahuju z netu
<a> pocuj kamo rozmyslal som
<b> o com?
<a> ze cim budeme svietit v noci na chate
<b> a prisiel si na co?
<a> ze otvorime okna?
<Dawos> cumim si na index
<Dawos> a vidim Intoxikacni diktat
<Dawos> a rikam si co to kurva :D a ted cumim a tam je intonacni :D
<a> Čau, co děláš?
<b> no, právě končim...
<a> hm, tak nic...
-!- a has quit
<b> ...ten tvůj úkol
Komentář: trochu pozdě :(