Nejlepší hlášky

<proud> mam problemek,mel jste uz nekdo potize se skype?
<KubaCZ> proud o co jde?
<proud> jak ho pustim,hajzla,spadne mi pripojeni
<KubaCZ> proud JAK spadne?
<proud> zaclo to az cneska,chtel jsem mamce poslat nejaky fotky
<Uhlik> proud: padne net ?
<KubaCZ> proud a jde ti internet?

<Popo> jaky tam je heslo? to co mame na kompech nebo rodny cislo?
<Rambajz> jo

Komentář: když někdo nečte....

<a> Mě by zajímalo jak doubře umíš kouřit, že si dostal GM funkci.. bo jinak to fakt nechápu
<b> Já jsem abstinent...
<a> xDxDxD to lecos mění....

Komentář: bez komentáře...

<a> Mám pc otevřenej a kopu do drátů
<a> jen čekám kdy mě to kopne :-D
-!- a has quit

Komentář: :-D to se fakt stalo

<a> pivko, cígo a spát :) a zejtra a pozejří musim nějak pohnout s tou debilní ročníkovkou :-///:D
<b> co děláš za ročníkáč?
<a> o drogách..prostě nejlepší téma co jsem si mohla vybrat ale jsem lína jako svině a to ještě netušim kdy to máme odevzdat :D
<b> jééé co bych dala za to téma.. :D já mam klecový chov slepic..

<a> zítra vyhraju 10 milionů
<a> a nedám ti ani korunu
<b> sak nic mit nebudes :P
<a> já to budu mít v trezoru
<b> no k tomu mam neomezenej pristup :)
<a> v tom případě já mam za babičku královnu Alžbětu ll
<b> Williame?

<Charlizee> ale já mluvit umím :D jen se chci zase naučit přestat mluvit jako magor :D
<Chanok> ja tak mluvit cely zivota sem spokojeny :D
<Charlizee> jo? :D už tě vidím, jak sesmolíš třeba žádost o odvolání nebo životopis :D
<Chanok> takove veci ja nedelam ,ja je stahuju z netu

<a> pocuj kamo rozmyslal som
<b> o com?
<a> ze cim budeme svietit v noci na chate
<b> a prisiel si na co?
<a> ze otvorime okna?

<Dawos> cumim si na index
<Dawos> a vidim Intoxikacni diktat
<Dawos> a rikam si co to kurva :D a ted cumim a tam je intonacni :D

<a> Čau, co děláš?
<b> no, právě končim...
<a> hm, tak nic...
-!- a has quit
<b> ...ten tvůj úkol

Komentář: trochu pozdě :(

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.