Nejlepší hlášky
<a> kterej z**d mi dal na lidech za 5?!! >:/ počkyte až ho najdu! :D
<b> Pane <a>, to já nebil, ale kdybych tušil že máte lidé.cz, šel bych vám přilepšit 6kou. s pozdravem, váš věrný FANDA...
<a> Vážený a věrný fanoušku, děkuji za vaši ochotu se takto aktivně učastnit v mé profilové anketě, byl ste proto automaticky ze skupiny přátelé, přeřazen do skupiny lidí co mi můžou pro zbytek dne políbit prdel
<gomanikx> kurva uz nesmím pit pico
<BF-BOT> Chovej se slusne!
<gomanikx> de nějaká na můj klacek je čerstvě vyholený už mu chybí jen kundička do který ho vrazit co defky
-!- gomanikx was kicked by BF-BOT
-!- gomanikx has joined
<gomanikx> ses zamrdanej kreten a jen pocitacovej program na smazani
<gomanikx> slysis curaku?!!
-!- mode [+b gomanikx] by BF-BOT
Komentář: komplex?
<ona> nebudeš řídit že ne? ;)
<on> proooč?
<ona> protože řídim líp :D
<on> nieje pravda :P
<on> ty se většinou vezeš :P
<ona> kdo maže, ten jede :P
...
<ona> já opravdu mluvim pořád o autech :D
<on> a já snad ne? :D
<ona> nepochybně ;)
<on> airbagy a kluzká silnice
<on> mě to auto sice občas chcípne
<on> ale občas i dojde olej a zadře se motor
<ona> ty máš řidičák? :)
<on> od patnácti lásko
<on> a šup ho tam
<ona> :D
Komentář: O řidičák se pokouší už 7 měsíců :D
DCC SEND request sent to a: nej.docx
<a> posli mi to v .doc pls tamten format neotvorim
DCC SEND request sent to a: nej.doc.docx
Komentář: office 07...
<a> to 0je 0bvpicdi
<b> hej nvm jak bych pomohl
<b> zkousel si antivir?
<a> nhemjam
<a> mjamj 0prenhazenhxykl.abvesxy
<b> jn
<b> vidim
<a> tak co si myslíš o tom LG?
<a> tak 5 megapixlu
<a> poverpoint
<a> uper nejaký sklo
<a> ma nerozbitný, peposkrabatelný
<a> pamet...
<a> a proste u vseho ma ano ano ano ano
Komentář: kámoška hodnotí mobil
<a> za jak dlouho bys vykouřila celou spartu?
<b> jedno máčko?
<b> nejdéle za 7 minut
<a> ne. Spartu. normálně Spartu
<b> ty mi nechutnají :(
<a> teoreticky
<b> tak nejdéle sjem kouřila cígo 7 minut a to byla asi sparta :-D bo ej kouří mára
<a> i s brankářem?
<b> to nevím, bylo to márovi
<a> hmmmmm :-D
Komentář: na Ostravačky starý fóry nezkoušet :-D
<a> jestli ty fotky budes chtit, tak si je budes muset nekde vyhackovat
<b> jak jako vyhackovat?
<a> no kluci hackovat vetsinou umej, tak se snaz
<b> napiš to s háčkama, já tomu slovu nerozumim
<b> jak si takovy hackovani fotek predstavujes, to fakt nevim...
Komentář: i fotky se daj i vyháčkovat :-D
<Jurášek> twl dneska mě rozsekal táta
<Mario> h :D
<Mario> včem
<Jurášek> twl jak mi je blbě, tak sem mámě říkal, že jediný na co mám chuť sou hranolky z mekáče
<Jurášek> a já jak pořád bliju, tak přijel domů táta a řek mi, že na to sere, že mi nic nekoupil, že nevyhodí 30 korun za pytlík hranolek vyhozenej do hajzlu
<Mario> lol :D
Komentář: Nakonec to táta chytnul taky :D
<ona> no ja som s nim uz nebola 2 dni teda toto je 3 a pred tym sme spolu boli asi 15 min
<on> Nezosmilnis!!!
Komentář: :D netreba