Nejlepší hlášky
<ona> takže sli chceš stan... ať nejsi zklamanej
<on> mi je upe jedno jestli stan nebo ne... jde mi o to ze jsem s tebou
<ona> ...kam se tam chodí na wc?
<on> :-D
<ona> by nature?
<on> to neak dopadne
<ona> no hezky, z toho ještě budu mít stres, co už
<on> stres? bud vpoho... ja nevim jak ty, ale ja chci byt hlavne s tebou... a k cemu pak dojde... to je jedno, vdyt to neni nejdulezitejsi... nechavam to volny, zas tahat extra stan kvuli tomu jednomu no vnm...
<ona> ...hele já ten stan nemyslela na sex :-D :-D
Komentář: já o koze, ona...
<a> ty vole ty si dáš na ICQ kachničku a hraješ TF2 :D :D :D
<a> hej prý si byl včera total v piči :D :D :D
<b> tady sem ja jakubova sestra
<a> jejk sry :D :D :D
<a> Prečo keď zapnem IE, vždy pi*uje avast script bloker? :D
<b> Žeby znamenie?
Komentář: IE sux :)
<ona> nikdo me nema rad://
<ona> pokazdy kdyz nekomu neco napisu tak odepise bud no jo nebo no jo no
<on> no jo no
<a> Ty máš tak krásné nožky...
<b> díky :)
<a> ...jako dráty do betonu!
Komentář: provokace ;)
<a> a začne takové to "tukukuuuku tukukkuku
<b> jj a pak "buca buca tuc buc"
<a> a potom se spojí "buc buc tukukuku buc tuc"
Komentář: diskuze k DNB písničce
<Máma> zkusim, jahody se sázej až někdy v únoru, v březnu, pokud si dobře pamatuju
<Já> já bych to mohl zkusit taky teoreticky... ale vzhledem k tomu, že chce majitel zasklít ten balkon, tak tam nechci nic věšet, než to bude hotový
<Já> teď přemejšlim o tom, že v létě budu mít z bytu luxusní skleník... třeba vypěstuju banány
<Já> nebo černocha!
<Máma> vypěstuj čenocha, aby se ti staral o banány
<Já> jo!
Komentář: Hrozně zkažená rodina...
<a> Jooo!! To je paráááda!!!
<b> Coo?
<a> Našel jsem porno stránku, snad jedninou, která na intru neni blokovaná!! Ted tady budu za pána!
<b> :DDDD
Komentář: Od ted na intru nuda nebude :D