Nejlepší hlášky

<ona> takže sli chceš stan... ať nejsi zklamanej
<on> mi je upe jedno jestli stan nebo ne... jde mi o to ze jsem s tebou
<ona> ...kam se tam chodí na wc?  
<on> :-D
<ona> by nature?
<on> to neak dopadne
<ona> no hezky, z toho ještě budu mít stres, co už  
<on> stres? bud vpoho... ja nevim jak ty, ale ja chci byt hlavne s tebou... a k cemu pak dojde... to je jedno, vdyt to neni nejdulezitejsi... nechavam to volny, zas tahat extra stan kvuli tomu jednomu no vnm...
<ona> ...hele já ten stan nemyslela na sex :-D :-D

Komentář: já o koze, ona...

<a> ty vole ty si dáš na ICQ kachničku a hraješ TF2 :D :D :D
<a> hej prý si byl včera total v piči :D :D :D
<b> tady sem ja jakubova sestra
<a> jejk sry :D :D :D

<a> Prečo keď zapnem IE, vždy pi*uje avast script bloker? :D
<b> Žeby znamenie?

Komentář: IE sux :)

<a> dobrý, už jsem si to tam dala sama
<a> a fachčí to

<ona> nikdo me nema rad://
<ona> pokazdy kdyz nekomu neco napisu tak odepise bud no jo nebo no jo no
<on> no jo no

<LookAss> byl jsem dole hackovat pc
<Lentii^^> háčkovat?
<LookAss> :D

<a> Ty máš tak krásné nožky...
<b> díky :)
<a> ...jako dráty do betonu!

Komentář: provokace ;)

<a> a začne takové to "tukukuuuku tukukkuku
<b> jj a pak "buca buca tuc buc"
<a> a potom se spojí "buc buc tukukuku buc tuc"

Komentář: diskuze k DNB písničce

<Máma> zkusim, jahody se sázej až někdy v únoru, v březnu, pokud si dobře pamatuju
<> já bych to mohl zkusit taky teoreticky... ale vzhledem k tomu, že chce majitel zasklít ten balkon, tak tam nechci nic věšet, než to bude hotový
<> teď přemejšlim o tom, že v létě budu mít z bytu luxusní skleník... třeba vypěstuju banány
<> nebo černocha!
<Máma> vypěstuj čenocha, aby se ti staral o banány
<> jo!

Komentář: Hrozně zkažená rodina...

<a> Jooo!! To je paráááda!!!
<b> Coo?
<a> Našel jsem porno stránku, snad jedninou, která na intru neni blokovaná!! Ted tady budu za pána!
<b> :DDDD

Komentář: Od ted na intru nuda nebude :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.