Nejlepší hlášky
<a> víš co já debil udělal? :D :D
<a> čučím na televizi
<a> nějak mi nejede ovladač ne
<a> tak prostě s ním třískám
<a> nic
<a> tak ho jak kdyby prohnu noo a co se nestalo?
<a> zlomil jsem ho vejpůl :D :D :D :D
<b> si dělaš prdel ne? =D
<a> ne :D
<b> co ti řekla mama? =D
<a> tohle je realita :D
<a> ho hodím někam pod postel bo mě mama zabije :D :D :D
<b> *ROFL*
Komentář: Když se nedaří :D :D
<a> a dneska sem furt libal jednu slecnu a prstil ji tak co mi na to reknes?
<b> pres monitor na superhrach? xD
<a> vole :D
<a> Balotelli: "Nová FIFA je tak vymakaná , že keď hráš za Robbena a stlačíš X, tak ani neprihrá". Brutálne reálne:-)
<fan Arsenalu> a ked hras za United alebo Chelsea tak mas automaticky penaltu :)
<fan Chelsea> a keď hráš za arsenal nemôžeš vyhrať žiadnu trofej ;-) a odchadzajú ti všetci hráči :D
<Robin> Prosimtě. Něco od tebe potřebuju.....jde ti stránka sport.cz?
<Dawo> Teď na ní jsem
<Robin> A livesport.cz ti taky jde?
<Dawo> jo
<Robin> a onlajny.cz?
<Dawo> jo!
<Robin> Ja to mam uplně pojebane ty stranky.....bo mi to tam pičo piše že banik vyhrál :DDDDDDD
<Dawo> Čuráku :D
<Robin> MUHAHAHA :DDDDD
Komentář: njn Baník Ostrava není trošku ve formě, tak se nemůžeme divit že to lidi takhle berou :D
<ona> pochval mě :D odkopla sem mobajla z postele, odrazil se od dveří, spadl a přestal hrát :D
<on> ty sis myslela ze zacne tancit? :D
Komentář: holt mam sikovnou kamaradku :)
<a> dnes ma byt uplne zatmenie Mesiaca, neviete, ci to bude vidiet aj z Brna?
<b> tazko povedat takto z hlavy
<b> keby nebolo, tak sa da pouzit metanol, potom bude uplne zatmenie videnia
<a> dik za tip
Komentář: #brno@IRCNet
<B> Viť... a to mě nikdo nehce
<A> asi mas moc ostre drapky =D
<B> dovol??, U mě se měl každej jako v bavlnce
<A> heh =DD
<B> Fakt..:Puvařim, vyperu, pomiluju, uklidim, pivo přinesu pomazlim....
<A> beru
<A> :D
<A> by si byla milej darek na vanoce :D
Komentář: Mile
<a> vezmi si ta hypoteční krize... tu si vlastně lidi způsobili sami tím, že se vyděsili, že "je krize" a přestali utrácet
<a> a v tu chvíli ekonomice sebrali "palivo"
<a> ...odhaduju, že efekt multiplikace ti nic neřekne, takže se omezím na: "...a to je nahovno" :D
<b> Co ste sa dnes v triede tak rehotali?
<a> Tak bavili sme sa s <c> daco o Systeme.
<a> Prišla na tému pesnička Cigaro a <c> si ju zacne spievat.
<a> ked hned po tom čo si zaspieval frázu " My cock can walk right through the door" Vošla cez dvere do triedy matikárka.
<b> :D :D
Komentář: Asi nechápala prečo ležíme s rehotom na zemi xD