Nejlepší hlášky

<a> Ahoj, proč nejdeš ven? Ty asi moc ven nechodíš že?
<b> Čau náhodou sem byl dnes venku.... s košem

<TheDarkAvenger> dpc za 10 minut na njaky blby cviceni :/
<TheDarkAvenger> nvm co bych tak moh udelat abyx neusnul
...
<Bystroushaak> skripnout si prsty/koule do dveri?

<a> Tak lidi, co říkáte na euro?
<b> podle mě je to úplná *********
<c> Jj KoORuNa JhE KhoRuNa
<d> A ty seš kretén že píšeš tímhle zasranym písmem.

<a> Co budete dělat v sobotu ?
<b> Asi budu tvrdnou doma a chlastat s rodiči a čekat než dostaneme nějakou tu nadílku.
<c> Jebat mladou
<a> Co jiného bys ty mohl dělat.
<c> Nevíte, že na mikuláše to všechny ženský nejvíc chtějí ?
<d> On bude mikuláš ?

<a> zdarec jedeme do te ameriky jupyy
<b> Ahoj, čím jedete?
<a> nvm naši říkaly že to je všechno drahý asi autem

<on> Dobré ráno lásko, vstávat a cvičit
<ona> A proč?
<on> Ok, tak cvičit nemusíš :)
<on> Aha,teď jsem to pochopil. No protože je ráno.
<ona> Ale já mám ještě noc. A nejsi náhodou ve skrytu duše blondýna?
<on> Jsem velký blondýn s červenou botou

Komentář: Bobek a natvrdlý Bob

<a> tyvole
<b> co je?
<a> je normálné když vypiju 0,5l energeťáku a pak vychčiju litr?

<a> dobrý den, tak já jdu od toho
<a> sakra dost důležitý překlep
<a> DO toho

<Ona> Dnes je v TV Stmívání, už se těším ! :)
<On> Mohl by Edward sežrat Bellu, alespoň by byla sranda.
<Ona> Ale to by ten film pak ztratil kouzlo..
<On> A když ji sežere Jacob, bude to lepší ? :)

Komentář: Twillight 4ever :DD

<a> stale iba nad diablom rozmyslas, vcera som bol jak pan.. som sa prihlasil a vypol som to.. to vazne len tak nedas
<b> ja tiez vcera, som si povedal dost a vypol diablo... teda po tom, ako padli servre

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.