Nejlepší hlášky
<a> Ahoj, proč nejdeš ven? Ty asi moc ven nechodíš že?
<b> Čau náhodou sem byl dnes venku.... s košem
<TheDarkAvenger> dpc za 10 minut na njaky blby cviceni :/
<TheDarkAvenger> nvm co bych tak moh udelat abyx neusnul
...
<Bystroushaak> skripnout si prsty/koule do dveri?
<a> Tak lidi, co říkáte na euro?
<b> podle mě je to úplná *********
<c> Jj KoORuNa JhE KhoRuNa
<d> A ty seš kretén že píšeš tímhle zasranym písmem.
<a> Co budete dělat v sobotu ?
<b> Asi budu tvrdnou doma a chlastat s rodiči a čekat než dostaneme nějakou tu nadílku.
<c> Jebat mladou
<a> Co jiného bys ty mohl dělat.
<c> Nevíte, že na mikuláše to všechny ženský nejvíc chtějí ?
<d> On bude mikuláš ?
<a> zdarec jedeme do te ameriky jupyy
<b> Ahoj, čím jedete?
<a> nvm naši říkaly že to je všechno drahý asi autem
<on> Dobré ráno lásko, vstávat a cvičit
<ona> A proč?
<on> Ok, tak cvičit nemusíš :)
<on> Aha,teď jsem to pochopil. No protože je ráno.
<ona> Ale já mám ještě noc. A nejsi náhodou ve skrytu duše blondýna?
<on> Jsem velký blondýn s červenou botou
Komentář: Bobek a natvrdlý Bob
<a> tyvole
<b> co je?
<a> je normálné když vypiju 0,5l energeťáku a pak vychčiju litr?
<a> dobrý den, tak já jdu od toho
<a> sakra dost důležitý překlep
<a> DO toho
<Ona> Dnes je v TV Stmívání, už se těším ! :)
<On> Mohl by Edward sežrat Bellu, alespoň by byla sranda.
<Ona> Ale to by ten film pak ztratil kouzlo..
<On> A když ji sežere Jacob, bude to lepší ? :)
Komentář: Twillight 4ever :DD
<a> stale iba nad diablom rozmyslas, vcera som bol jak pan.. som sa prihlasil a vypol som to.. to vazne len tak nedas
<b> ja tiez vcera, som si povedal dost a vypol diablo... teda po tom, ako padli servre