Nejlepší hlášky
<a> mágu Ore
<b> cože?
<a> řekni si to v nominativu
<b> Debile....(stačí si to přečíst....nemusíš nic skloňovat...):D
<a> stal se zázrak! mám v obou dírách kabely [jeden od webky, druhej od mobilu] a počítač se nevypnul!
<a> díry u bedny
<a> bedna od počítače
<b> kym si to nepovedala tak ma to ani nenapadlo :D:D:D
<a> Čus,jdeš pařit coda?
<b> nejdu,zformátoval jsem HDD a na DVD ho nemám
<a> tak já ti ho pošlu
<b> jak mi chceš poslat 4 GB ? :D,tady budem do rána..
<a> normálně
<a> "Incomming file: iw3mp.exe"
<b> omg..
Komentář: Je tohle možné ?
<a> kazdych patnact minut se to samo degeneruje
Komentář: O generovani news.google.com
<a> hele víš nad čim sem přemejšlel...
<b> to teda nwm
<a> že bych šel fakt na trojku...máš čas?
<b> cože?????????
<b> jako trojku
<a> copak?
<a> jako vlasy..:-D
<b> já už se lek že švédskou :-!
<a> bože...:-D
<a> Mám hlad
<b> Helej, neříkals mi, že máš doma svůj klon?
<a> Zas takovej hlad nemám... Ale napadlo mě, když sním svůj klon, co by to bylo?
<b> Autokanibalismus?
<on> No mohl bych za tebou přijet. ;)
<ona> To známe, to už jsi sliboval loni!
<on> Nojo, něco mi do toho vlezlo...
<ona> Něco takovýho bych nechtěla, když to leze do věcí celý rok. :D
<on> Říká se tomu přítelkyně.
<b> jako jak je tam v ikonce takový ten... ještírek :-D
<a> jo jo... mozilla... ty ještírku
<b> to je ještírek :-D je malý :-D
<a> šak je tam jenom jeho hlava... to nemožeš posoudit
<b> ale to by potom musel být hrozně hloupý když by měl tak malou hlavu
<a> néni hloupý... to je tím,že je ta ikonka malá... kdyby ta ikonka byla větší, tak je větší i on... ale ikonka prostě větší být nemůže
<b> ale ta ikonkla je prostě on :-D
<a> jo... ale kdyby byla větší je větší i on... aj třeba lištička je malá, protož má opět malou ikonku... a ta velikost té ikonky je daná... kdyby tam byl třeba slon, tak taky neřekneš, že je to sloneček, porotže slon je přeci velký a slon nemože byt malý... to stejné je i s ještěrem
<b> ale sloneček by byl malý :-)
<a> prostě za všechno može ikonka
<a> no dobře... tak jinak... opusťme slona... představ si takou žirafu... ta má taky malou hlavu a velké tělo a je chytrá... a tu bys přeci nenazývala žirafkou jen kvůli tomu, že má malou hlavu (a ještě navíc je vázána velikostí ikonky)
Komentář: Půlnoční debata: Závislost velikosti ikony na obsahu mozku daného zvířete
<a> mno muim se ji doucit... nechci prece 4 na vysvedceni...
<b> No však jasně. Já taky nechci dávat hnusný známky. Tak se pěkně uč a já si jdu dát nějakou dobrou véču
<a> jojo v sobotu mam schuzku s jednou ze zdravky tak snad me neco douci :P
<b> Jo tam ta No tak ne aby jsi předběhl učivo, pohlavní soustavu máme naplánovanou až na příští rok