Nejlepší hlášky

<a> mágu Ore
<b> cože?
<a> řekni si to v nominativu
<b> Debile....(stačí si to přečíst....nemusíš nic skloňovat...):D

<a> Kubo proč nejde internet? teta

Komentář: Facebook. :D

<a> stal se zázrak! mám v obou dírách kabely [jeden od webky, druhej od mobilu] a počítač se nevypnul!
<a> díry u bedny
<a> bedna od počítače
<b> kym si to nepovedala tak ma to ani nenapadlo :D:D:D

<a> Čus,jdeš pařit coda?
<b> nejdu,zformátoval jsem HDD a na DVD ho nemám
<a> tak já ti ho pošlu
<b> jak mi chceš poslat 4 GB ? :D,tady budem do rána..
<a> normálně
<a> "Incomming file: iw3mp.exe"
<b> omg..

Komentář: Je tohle možné ?

<a> kazdych patnact minut se to samo degeneruje

Komentář: O generovani news.google.com

<a> hele víš nad čim sem přemejšlel...
<b> to teda nwm
<a> že bych šel fakt na trojku...máš čas?
<b> cože?????????
<b> jako trojku
<a> copak?
<a> jako vlasy..:-D
<b> já už se lek že švédskou :-!
<a> bože...:-D

<a> Mám hlad
<b> Helej, neříkals mi, že máš doma svůj klon?
<a> Zas takovej hlad nemám... Ale napadlo mě, když sním svůj klon, co by to bylo?
<b> Autokanibalismus?

<on> No mohl bych za tebou přijet. ;)
<ona> To známe, to už jsi sliboval loni!
<on> Nojo, něco mi do toho vlezlo...
<ona> Něco takovýho bych nechtěla, když to leze do věcí celý rok. :D
<on> Říká se tomu přítelkyně.

<b> jako jak je tam v ikonce takový ten... ještírek :-D
<a> jo jo... mozilla... ty ještírku
<b> to je ještírek :-D je malý :-D
<a> šak je tam jenom jeho hlava... to nemožeš posoudit
<b> ale to by potom musel být hrozně hloupý když by měl tak malou hlavu
<a> néni hloupý... to je tím,že je ta ikonka malá... kdyby ta ikonka byla větší, tak je větší i on... ale ikonka prostě větší být nemůže
<b> ale ta ikonkla je prostě on :-D
<a> jo... ale kdyby byla větší je větší i on... aj třeba lištička je malá, protož má opět malou ikonku... a ta velikost té ikonky je daná... kdyby tam byl třeba slon, tak taky neřekneš, že je to sloneček, porotže slon je přeci velký a slon nemože byt malý... to stejné je i s ještěrem
<b> ale sloneček by byl malý :-)
<a> prostě za všechno može ikonka
<a> no dobře... tak jinak... opusťme slona... představ si takou žirafu... ta má taky malou hlavu a velké tělo a je chytrá... a tu bys přeci nenazývala žirafkou jen kvůli tomu, že má malou hlavu (a ještě navíc je vázána velikostí ikonky)

Komentář: Půlnoční debata: Závislost velikosti ikony na obsahu mozku daného zvířete

<a> mno muim se ji doucit... nechci prece 4 na vysvedceni...
<b> No však jasně. Já taky nechci dávat hnusný známky. Tak se pěkně uč a já si jdu dát nějakou dobrou véču
<a> jojo v sobotu mam schuzku s jednou ze zdravky tak snad me neco douci :P
<b> Jo tam ta No tak ne aby jsi předběhl učivo, pohlavní soustavu máme naplánovanou až na příští rok

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.