Nejlepší hlášky

<ArielSF> Teď si jdu dát sprchu.
<ArielSF> Radši studenou.
<JackSwigert> Pošli pár fotek...
<ArielSF> Až budeš modrookej blonďák...
<JackSwigert> Já JSEM modrooký blonďák!

Komentář: ...a můžu to dokázat

<a> No ja se picnu! Vcera na kamosove oslave vypadala uplne cizi Dasa stejne jako moje kamaradka Veronika. Ted jedu salinou a na zastavce stojis "ty". To ma byt nejakej vikend special nebo co?!
<b> :D Treba je to nejaky pexeso 3D!

<a> Jedu do USA !
<b> Tak to mi něco koupíš ne ?
<a> Když mi dáš 1.500 $ tak ti koupím tričko :D
<b> A ty chodíš nakupovat s Rytmusem ne ?

<ja> holy shit nejakej vyrobce udelal single 4GB grafickou kartu ............. chce za ni jen 35200
<bratr> coz da M$ argument aby dalsi verze jeho OS vyzadovala minimum 2GB graficke pameti
<bratr> ovsem udelaji nekde chubu a dokud nevyjde servis pack tak bude OS padat s mene nez 16GB graficke pameti
<bratr> proto udelaji pred vydani servis packu "zaplatu" ktera tnaroky snizi na  (stejne nepouzitelnejch) 15963 MB ale zpusobi ze veskera kompatibilita mezi vsemi aplekacemi M$ office bude pryc, IE nebude podporovat standardni stranky a uzivateske heslo bude ukladano prostym textem do nasdileneho souboru na disku ktery nepujde smazat ani odsdilet.
<bratr> Nakonec Steve Ballmer vystoupi v TV a obvini ze vseho opensource
<bratr> Chitej se toho zakonodarci a zakazou plosne jakykoliv opensource pod hrozbou obvineni z terorismu
<bratr> miliony lidi budou nahle bez prace a desetitisice spolecnosti zacnou krachovat.
<bratr> M$ ale zacne vykazovat astronomicke zisky v dusledku posileni monopolniho postaveni na trhu.
<bratr> Nakonec se ukaze ze Steve Ballmer byl mimozemstan co chtel rozvratit celou civilizaci a Bill Gates je vnukem Hitlera (coz jsme stejne vsechno tusili)
<bratr> Bohuzel uz bude pozde na to zachranit svet nebo alespon zmirnit dopad techhle udalosti.

Komentář: obcas se to zvrtne

<a> Jedu busem a přede mnou se muckaj dvě dost hnusný lesby.
<b> Začni honit.
<a> Říkám, že jsou hnusný.

<on> Jdeme spát ^^
<ona> A co když budu odporovat ? :O
<on> Tak uvidíš
<ona> R=U/I

<a> ku*vadrát
<a> ale mega ku*vadrát
<a> tatik si přistěhoval domů Ivana...
<a> a kdo myslíš,že ho bude krmit...
<b> si berete Ukrajince ze stavby domů nebo co? :D :D :D
<a> :D :D :D :D Vole, :D toho hroznýše co měl v práci :D

<ona> hlavne ze dojdes
<ona> a budes do utorka?
<on> neda sa. nieje kto by to tu tahal pondelok
<ona> nepovedal si sefovi, ze akurat v pondelok ovulujem?

Komentář: Prepacte sefe ale nemozem rpist do prace priatelka ovuluje...

<a> jo to budeme, akorát musím na ústní pohovor 28.
<b> já taky asi
<b> to tam bude narváno jak svin si myslim
<a> jj, ale nevim co tam budou zkoumat, kdyby to byli příjimačky jako test, tak to je ok to bych čekat něco z oboru ale ústní pohovor to se tě tam možná budou ptát jak se máš
<b> já si to připravim dopředu, nemám se moc dobře v tomto světě plném násilí a zároveň se necítím bezpečně...
<b> a ve vesmíru určitě existuje život
<a> taky bych si mohl něco připravit, něco jako v tom smyslu, Mám se moc dobře, maminka mi dala ráno prášky na uklidnění, jsem klidný a nevznětlivý a potom scénka eeeeerrrrr yeeeaah, kurva kde mám ty prášky !!!!
<b> já mám toretův syndrom( jak pořád něco musíš křičet), mam se skvěle PÍČI KURVA HOVNO a co vy ZMRDI
<a> já mám poruchu krátkodobé paměti vydrží mi jen 10 vteřin, dobrý den jak se máte ?....já mám poruchu krátkodobé paměti vydrží mi jen 10 vteřin, dobrý den jak se máte ?....
<b> oni na tebe asi nebudou mít dvě hodiny
<a> za to na tebe ušetří dost času jak jim předvedeš ten tvůj hendikep tak řeknou Čau a zavři dveře z venčí
<b> zželí se jim mě a vezmou mě VYLIŽ SI PRDEL
<a> jasný tak to by mohli vzít potom i mě..... jasný tak to by mohli potom vzít i mě......
<b> DI DO co si řík. PÍČI al PRDEL
<a> ááááááá prášky kde mám ty prášky !!! uuuuáááá říkal jsem že by mě....á kde to jsem ?
<b> zavolej dozorce, oni V KUNDĚ na Mírově mají i HOVNO léčebnu?

Komentář: Když se dva bývalí spolužáci baví o ústních zkouškách na VŠ :-D

<A> hele, dělaj se i litrový božkovy rumy, že?
<B> myslím že jo, proč?
<A> no děcka mi včera radili, ze mám <profesor> koupit božkov. Tak jsem ho dnes koupila, ale v Bille měli jen půllitr, a když se na to teď dívám, tak mi to příjde takový mrňavý

Komentář: slovo alkoholičky po státnicích

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.