Nejlepší hlášky

<a> pica ja uz su kokot...
<a> nenormalni toto
<a> du z wc jako v pohode ted zahnu ze du do pokoje
<a> tak vlezu do toho pokoje a divim se kde mam pc...
<a> tak sem zacal nadavat a prisel bracha a rikal co je
<b> no
<a> a rikam nemam tu pc
<a> a on ty debile ses u me v pokoji...

Komentář: Degenerace :-D

<sKyTzi> hele proc se nerodi mobové s modryma vlasama?
<sKyTzi> lidi*

<nafik> nejsem schopen se dokopat k uceni, mrdat, mrdat, mrdat
<nafik> mne to jebe
<nafik> bych se mohl pekne uciti
<nafik> a misto toho delam zase hovno
<kozak> tak nemysli na mrdani ale predstav si poradnej prunik primek a nejakou bazi do toho
<nafik> prunik primek... to mi opet pripomina mrdani
<nafik> a poradne macatou bazi do toho
<kozak> :-D
<nafik> a dvema linearnima obalama tak akorat do ruky
<nafik> proste takovy kdy L(X) = dvojky
<kozak> dvoudimenzionalni
<nafik> dvoudimenzionalni trojky... fíha
<nafik> a co takhle trojdimenzionální čtyčky?
<kozak> nn to se mi nelibi
<nafik> nebo třeba čtyrdimenzionální dvojky?
<kozak> trojky tak max
<kozak> v nekonecnym prostoru
<nafik> takovy dvojky ktere by zasahovaly i do casu :)
<kozak> dvojky s vlastnosti e^x
<nafik> == takovy dvojky by zustaly porad stejny > v padesatce stale pekne a pevne... good idea
<kozak> at by si delal co bbys delal byli by porad stejny v prubehu casu
<nafik> kua, meli bychom se ucit a ne kecat o kozach :)
<kozak> muzes to mit pak jako babalarku
<kozak> kdo tu mluvi o kozach
<nafik> ja o kozach a ty... o voze? :)

Komentář: před zkouškou z lingebry...

<a> dneska je husty datum
<a> 22. 2. 2222
<b> rok 2222? :D
<a> nebo jeste ne?
<b> no ten rok este asi ne :D
<a> nj tak to nic moc pak
<a> jdu spat :)

Komentář: scifi kalendar

<chanok> ty voe :D sem si rikal proc se mi to cd nenacetlo :D sem ho dal naopak :D

<a> Hele na jakou půjdeš školu?
<a> Na střední?

Komentář: na základce...

<a> nejdrsnější jak jsme tam byli s <c> u PC a přišel <d> a nevěděl, že tam máme být, tak mu <c> nakecal, že se někdo naboural do PC nějaký hacker a smazal jim všechny databáze k pěnězům a take a že to zpravujem a <d> už kurvoval a že to beztak ten co spravuje doménu a take:D
<b> A kdo spravuje doménu nebo co?jako střechu?

Komentář: nevím jak na to přišel střecha na domě? doméně?:D:D

<a> ty vole to uz je let...
<a> to sem jeste ani nehulil
<b> no... to sme jeste poradne ani nechlastali...
<a> a byl sem panic
<b> tos byl jeste pred mesicem ty vole :D

Komentář: zname se uz hoodne dlouho ;-)

<Tomáš> Jakou máš výkonost PC?
<Dalimil> Já nevím co v tom PC mám
<Tomáš> Ani ramky nevíš jo, prosím tě?
<Dalimil> Taky mi na něm nejde na počítači, mám na něm 300 ramek a 1,7čku.
<Tomáš> Teď budu mít super výkon 2GB ramek a 2,2 procesor dvoujádrovej.
<Tomáš> Přidávejte ramky, vyměnte ramky, procesor a tak ne?
<Dalimil> Jenže my na to nemáme peníze, dneska je to strašně drahý všechno
<Tomáš> Já koupil tenhle můj PC za 46 tisíc, mám 2 giga ramek a super dvoujádrovej procesor
<Dalimil> A co grafika? Jakou máš?
<Tomáš> No mám nějakou integrovanou super grafiku, ale seká se mi na ní Warcraft 3 na minimální detaily

Komentář: Když dvě lamy diskutují o PC...

<a> LOL :D Pavel vaří oběd? Já myslel že se zajímá o magii
<a> asi nějakej lektvar
<b> asi je v astrálním světě. kdo ví jaké tam je časové pásmo
<a> on se brzo povznese a ztratí tělesnou formu :D
<b> něco jak když sníš želatinu a ta ztratí duši?
<a> co? :D
<b> želatinová bábovka
<b> ta má taky nějakou formu
<a> bože *WALL*
<b> vždyť želatinové bábovky musí mít duše když jsou tak dobrý
<a> cos hulil?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.