Nejlepší hlášky
<a> jj jasne :) tak ja chci jit na grafiku, bo programovani me moc netahne, ale namaluju max tak p**u v autocadu :D
<1> Hele kdo vlastně vymyslel android ?
<2> nevím.
<1> Jo kdybych vyrobil něco takového, taky bych se k tomu radši nehlásil :D
<a> Smaž mi Hanu
<b> Cože?
<a> Hanu smazat
<b> Jako tobě smazat?
<a> Jo
<b> Ale já se ti nedostatnu na účet abych ti ji smazal
<a> Jo
<b> A dyť si ji vymaž ty, najeď si v přátelích na její profil a dej VYŘADIT Z PŘÁTEL
<a> Uděláš to?
<b> U tebe?
<a> Jo aby jsi mi ji smazal
<b> Ale já se tobě na účet a ke smazání přátel nedostanu chápeš?
<a> Ty mi nepomůžeš?
<b> Nevím jak. A vůbec dyť ji v přátelích nemáš
<a> Ty víš.
<b> Co vím?
<a> Jak ji vymazat
<b> Ale ty ji v přátelích nemáš takže ji nemusíš vymazávat chápeš?
<a> Jak?
<b> Ježiš ty seš fakt natvrdlá TY JÍ V PŘÁTELÍCH NEMÁŠ TAKŽE JI VYMAZAT NEMŮŽEŠ
<a> Ale já chci.
<b> Tak jí musíš příjmout a pak vymazat nebo já nevím
<a> Uděláš to?
<b> Co?
<a> Vymažeš mi Hanu?
Komentář: A jelo to znova :D
<A> aha... tak nejdu
<B> aha jak to?
<A> protože 10. 2. je příští pátek jak jsem si pracně uvědomil. Mám v tom zmatek, když z jedné strany dostanu informace "příští pátek" a z druhé strany informaci "10. února".... jak má člověku dojít, že je to ten samej den?
<B> no to jo ale pořád to nevysvětluje proč nepřijdeš
<A> a jelikož slovo "rodinná" je synonymem k "povinná" tak nemám volbu.
<a> Cav, prosim ta, preco zobrali policajti * c vcera na stanicu?
<b> no * c sa strasne ozral, prisiel k policajnemu stanku a povedal:"Jedneho zeleneho, stredne pripeceneho", tak sa nasrali a zobrali ho.
Komentář: Vinobranie
<a> O.o !!! o.O !!! O.o !!! o.O !!!
<b> prosím přestaň, jebe mě to...
<a> když to budu dělat ještě hodinu, udělá tě to? ;)
Komentář: facebook chat.. :D
<a> hele tohle mě dostává :-D
<b> co
<a> klineš na odeslat->"Zařízení bluetooth je vypnuto. Chcete jej zapnout?" ..."ne asi! chci jej mít v neutráním stavu" :-D
Komentář: mezipoloha? xDxD
<a> Měla bych si začít užívat. Přece těch 6 kondomů, co mám v šuplíku, nevyhodím
<b> A podělíš se? Nebo si je chceš prom*dat sama?
<a> Hele, co je to pedál akcelerátoru?
<b> Plyn
<a> Aha
Komentář: Ať žije autoškola...