Nejlepší hlášky
21:33 <a> Teď tě nevidim...
21:34 <a> Tak teď tě neslyšim...
21:34 <a> Hmm tak teď to spadlo...
Komentář: MSN
<a> tusim ze si skor ateista(aj ked neviem ci to nie je nahodou to iste), ale podla mojho nazoru je atesita clovek ktory neveri vo vysiu moc a neveriaci ten co neveri v nic
<a> neveri v nic je tiez pekne blba formulacia z mojej strany
<a> no ale ty si napriklad verila ze si spravila skusku takze si veriaci
<a> a nespravila si ju
<a> presne ako krestania veria ze je boh a on nie je
Komentář: správne vystihnuté
<a> Ty, tohle ti musim poslat. Kamosovi jsem posilal mail a jako predmet jsem napsal Subkvakridimenzionalni retrochronologicky pulsar. Dal to pokracovalo takto...
<a> <b> pekne pekne
<a> <b> a jestli se takove skarede slova ucis na zkousku tak te lituju
<a> <a> ????????
<a> <b> no predmet toho emailu
<a> <a> Jo taaaaaaak...to je jeste pohoda, mame tu i specialitku primo pro tebe: vagina sinovialis intertubercularis capitis longi musculi bicipitis brachii.
...
<a> <b> ...holka s takovou nemoci se asi fakt nevda
Komentář: Medik x IT
17:24 <a> Myslim, ze je cas dat si ranajky
17:25 <b> Matka mi prave hovorila, ze si ide dat veceru
17:25 <a> Co jej drbe? Takto z rana?
* dragen je dokonalý a nedělá chyby. Proto je nemusí vypisovat
<Glubo> dragen, syntax error: missing '.' at the end of sentence
<a> Vis co mi napsala? Ze:
<a> "chlapsi jsou psychycky zaoslalejsi od devcat 2 roky, vis o tom?"
<b> a to si skopiroval, nebo opsal
<a> skopiroval
<b> ach jezis marja
<b> tak ty ji napis toto:
<b> psychicky se pise mekky i po ch, chlapci s C ne se S, zaostalejsi s T a ne s L a ne "2 raky zaostalejsi" ale "O 2 roky" kdyz uz ty p*** zaostala! :D:D:D
<a> som akurat opat pomahal s niecim kolegyni. dufam ze tato z toho neotehotnie...
<a> :D
<b> :)))))
<b> cize bola to jedna z veci, z ktorych by mohla? o:)
<a> no ja neviem
<ona> jak dlouho s ní si ty děfko? :D
<on> 3 dny
<ona> a už tančí? :D
<on> nač otálet když dává život tak nádherný možnosti
<ona> počkej... já mam vlastně tak oc mluvit :-X :D :D :D
<on> správně ":-S" takhle se mi líbíš to bych možná zvlád i tebe no
<on> pokud taky nejseš pružná jak ona
<on> to asi jinak neee
<ona> já se za to ale stydim! :D nemůžu za to on prostě přišel ke mě a všechno se to ňák semlelo no a co! já za to nemůžu! nebyla to moje vina! a jeho atky ne! prostě... slovo dalo slovo a... :D
<on> a banán si dal broskvičku xD
<ona> nechutné
<ona> :D
<ona> ale jo no :D :D :D
Komentář: Nechutné... ale je to tak :-D
<hozi_hozi> naučte mě někdo plx nejda z Ačka do Déček, plx :(
<a1mless_> si lama ...
<cAj9cEk> však tak já tě to naučim, ae za chvíli tek nemam cas
<hozi_hozi> dyki kejmo :)
<a1mless_> pište si tohle po ICQ doprkna...
<delphino> tak jí mrdam do prdele a rikam: je ti 13 holka, musis neco vydrzet...
Komentář: by delphino :D
<a> bratr do vyhledavace na seznamu napsal dokoka hoka no tokoro e ikima shoka a ono mu to napsalo: Nechtěli jste hledat "dokola hoka no totoro e kina skola"?
Komentář: Ach ty vyhledavače :))