Nejlepší hlášky
<a> Můžete mě pomlouvat,můžete mi ublížit,můžete mě srazit na kolena,můžete mě donutit trpět........nakonec ale stejně vstanu usměju se a půjdu dál :)
<b> Tak jdi a uz se nevracej ;-)
Komentář: Komentar na FCB
<a> Táta se furt ptá, po kom to dítě je? A já mu vždycky odpovím že po něm.
<a> A on se ták naštve...
<Martin> jo a preju pekny novy rok :)
<Lenka> Tobě takyyyyyyyyyyyyyyyy
<Lenka> a přeju Ti abys našla nějakého fajn kluka
<Martin> dekuju ale ja uz mam devce :-)
Komentář: to jsem tak zženštilý?
<a> co ještě je v Dánsku ?
<b> lego !
<a> takže legolandy
<c> a Legolas :D
<A> pouzivas neco na stahovani torrentu?
<B> ehm? česky prosim... s tim počítačovym expertem už jsem se rozešla.
<a> Nemáš náhodou 7? :(
<b> Ne, je mi 16...
Komentář: Když někdo shání Windows 7...
<on> jak ze se jmenujouo ty tvoje horni zviratka? uz si to nepamatuju
<ona> anicka a maruska :D
<on> ale to se me nelibi...
<ona> si je prejmenuj:P
<on> horni zviratka...
<ona> nee,to se mi nelibi,dyt to nejsou zviratka,nejsou chlupaty
<on> tk proste TATRY :D
<ona> a to mi pak budes rikat...mmm pocucam ti ty tvoje tatry?:D
Komentář: cerstva zamilovanost :D
<a> ježííš to je pech xD jednou jsem trochu vic nadržena a nikdo po ruce xD
<b> Tss =D
Komentář: Dobré vědět xD