Nejlepší hlášky
<máti> Bude potřeba odnést odpadky.
<syn> Bude potřeba kompilovat javu...
Komentář: Každý má jiné priority
<a> asi si uz cital tu basen aby sme umyvali zachod kefou v skole na WC vsak?
<b> jj, jasnee
<a> dnes tam bolo dopisane- Ked chces zachod cisty mat, musis tam tu kefu dat...
<a> promin.. Blbej den.. Teda spis vsechno je na hovno.. A uz mi to leze na mozek
<b> Promin no..
<a> pohoda
<a> a jestli se behem pristich 4 mesicu budu chovat nepricetne tak se omlouvam..:/:D
<b> A co ty přechozí? :D
<téma> Diskuze o tom, kdy dát potomkovi nůž ...
<a> starší dcera dostala kovanou dvoubřitou dýku s cca 15cm čepelí :) koukali na mě v porodnici jak na debila ;) ale byla v pochvě, takže neměli nárok prskat :)
<b> Kdo byl v pochvě? Dcera, nebo porodnice? A v čí pochvě byl? Otázky, samé otázky ... :)
<ona> Mám otázku na teba.
<on> Ja na tebe taky.
<on> Ja prvni...
<ona> Dobre
<on> Jakou mas na me otazku?
<ona> Prečo som si myslela že sa ma to spýtaš?
<ona> No takže mám tu príklad z matiky...
<on> To neni otazka...
<a> hej teď mě máti celkem slušně dostala
<b> copak
<a> přišel ji výpis ze spořky a našla tam nějaký věrnostní body. Tak volala na info co to jako má bejt. A ta ženská ze spořky ji říká ,,jsou to body za který si můžete vybrat dárek, seznam dárku najdete na stránkách www.ceskasporitelna.cz vše pište malím´´ a máti se jí ptá ,,psacím nebo tiskacím´´
Komentář: máti to s PC moc neumí
<jindra> fakt zas asi umrznu mozna
<jindra> vcera sem si musel dat notas pod perinu
<jindra> a pustit prime95
<jindra> nebo kompilaci
<jindra> aby me zahral
<jindra> ale fakt sem to udelal tyo
<jindra> sem tam pustil film bez zvuku a zaklapl
<jindra> a ono to foukalo teplej vzduch
Komentář: Nefunkcni topeni
20:31 <ona> Hledám ňákeho prýma kluka kterej by mně měl rád a nepodváděl mě, sem z prahi napyš prosím
20:31 <on> kluka nehledej a di se spíš učit češtinu
20:55 <ona> asi si nejlepší z těch co mi napsaly, mám tě hrozně ráda a mislím že se k sobě hodíme.Bohužel nejsem moc často na internetu tak si budem muset psát přes sms.
21:56 <ona> jen mě napadá že zrovna nemám kredit tak my ho prosím dobij ať se můžem seznamit.
21:56 <on> si ze mě děláš prdel né
21:57 <ona> né proč myslim že si úžasnej
21:57 -!- <on> has quit
Komentář: Co si taholka o sobě myslí sakra
<a> zajímavý.. proč mě vždycky lidi fotí když mam v ruce vodní dýmku, trávu, flašku nebo tak? :D
<a> případně když sem zmalovanej jak indián (a to doslova :D)
<b> protože to jinak nejde? XDD