Nejlepší hlášky

<ona> já tě žeruuuuu *IN LOVE*
<on> ale použij příbor

Komentář: nj... moc Hanibala jeden večer

<kasino> Nevíte funguje WC?
<mahojakotyc> Jo funguje ted jsem na něm byl a byla to parada...
<kasino> a jsou tam mobové?
<kasino> ... Magore!:D už mi to došlo:D

Komentář: WoW

<> Jdu se učit..
<Matka> A proč si nenapíšeš tahák ?!

Komentář: tak fájn :D

<a> jeeej..sme dostali pod stromcek sesternicu! =)
<b> no pockej je teprv 23.12. :) to uz jsi jako rozbalovala darecky jo

<a> "Server nerozumí vašemu požadavku a neví jak se má zachovat"
<a> A to jsem jenom chtěla na hlavní stránku... :D

Komentář: Ani FB si neví rady se všim ;-) :D

<a> Synku jdi vyvenčit psa!
<b> Né nemám hlad mami.
<a> Co?

Komentář: menší chyba na skypu :D

<ona> Koukám na ty předměty, které budu mít v prvním semestru... A koukám, je tu nějaká Lexikologie. xD
<on> Hm... na to jsem asi v první třídě chyběl. xD
<ona> No, já bych řekla, že tento předmět zavedli až nedávno, po vzoru fenoménu Harryho Pottera. I dnesní děti se chtějí naučit kouzlům... nejen v Bradavicích... xD

Komentář: ... Deformace.. xD

<on> hmm aby to ale nahodou nedopadlo jinak
<ona> Například?
<on> nechtej vedet
<ona> jÁ CHCI...
<on> tak nechtej
<ona> Nemůžeš mě nuti, abych nechtěla, když chci. A chci hodně! A chci hned teď

Komentář: Hádka s kámoškou, která vyhrožuje, že mě přijede zmlátit :)

<a> .i. ?
<b> .!.
<a> i..i
<b> <>
<a> ((
<b> )
<a> ?
<b> !
<a> ?!
<b> ...
<a> .
<b> /
<a>
<b> §
<a> &
<b> ^^
<a> €
<b> @
<a> đđĐ
<b> ®
<a> ][][][][
<b> Ą
<a> }
<b> CS? :D
<a> no to se ti snazim celou dobu rict :D

<ona> Asi jsem jedinej clovek co si dokazal znicit novy WIN tak rychle:(
<on> Jeste si tak moc nefandi, urcite jsou lide, kteri si dokazi windows zlikvidovat driv nez po 20 hodinach.
<ona> Jeste neco co bych mela vedet?
<on> Notebook neopekame a nesmazime.. nekrajime i kdyz muzeme pouzivat jako tacek.. nepripojujeme do 220V se slovy vice proudu, vic vykonu..

Komentář: Zejtra mi to zase opravi...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.