Nejlepší hlášky
<ona> já tě žeruuuuu *IN LOVE*
<on> ale použij příbor
Komentář: nj... moc Hanibala jeden večer
<kasino> Nevíte funguje WC?
<mahojakotyc> Jo funguje ted jsem na něm byl a byla to parada...
<kasino> a jsou tam mobové?
<kasino> ... Magore!:D už mi to došlo:D
Komentář: WoW
<Já> Jdu se učit..
<Matka> A proč si nenapíšeš tahák ?!
Komentář: tak fájn :D
<a> jeeej..sme dostali pod stromcek sesternicu! =)
<b> no pockej je teprv 23.12. :) to uz jsi jako rozbalovala darecky jo
<a> "Server nerozumí vašemu požadavku a neví jak se má zachovat"
<a> A to jsem jenom chtěla na hlavní stránku... :D
Komentář: Ani FB si neví rady se všim ;-) :D
<a> Synku jdi vyvenčit psa!
<b> Né nemám hlad mami.
<a> Co?
Komentář: menší chyba na skypu :D
<ona> Koukám na ty předměty, které budu mít v prvním semestru... A koukám, je tu nějaká Lexikologie. xD
<on> Hm... na to jsem asi v první třídě chyběl. xD
<ona> No, já bych řekla, že tento předmět zavedli až nedávno, po vzoru fenoménu Harryho Pottera. I dnesní děti se chtějí naučit kouzlům... nejen v Bradavicích... xD
Komentář: ... Deformace.. xD
<on> hmm aby to ale nahodou nedopadlo jinak
<ona> Například?
<on> nechtej vedet
<ona> jÁ CHCI...
<on> tak nechtej
<ona> Nemůžeš mě nuti, abych nechtěla, když chci. A chci hodně! A chci hned teď
Komentář: Hádka s kámoškou, která vyhrožuje, že mě přijede zmlátit :)
<a> .i. ?
<b> .!.
<a> i..i
<b> <>
<a> ((
<b> )
<a> ?
<b> !
<a> ?!
<b> ...
<a> .
<b> /
<a>
<b> §
<a> &
<b> ^^
<a> €
<b> @
<a> đđĐ
<b> ®
<a> ][][][][
<b> Ą
<a> }
<b> CS? :D
<a> no to se ti snazim celou dobu rict :D
<ona> Asi jsem jedinej clovek co si dokazal znicit novy WIN tak rychle:(
<on> Jeste si tak moc nefandi, urcite jsou lide, kteri si dokazi windows zlikvidovat driv nez po 20 hodinach.
<ona> Jeste neco co bych mela vedet?
<on> Notebook neopekame a nesmazime.. nekrajime i kdyz muzeme pouzivat jako tacek.. nepripojujeme do 220V se slovy vice proudu, vic vykonu..
Komentář: Zejtra mi to zase opravi...