Nejlepší hlášky

<Romance> Dej si na FB jméno - Pošuk do koše, to nikdo nemá
<Blindave> a ty Pošukaná do koše... to taky nikdo nemá

Komentář: :D

<ervis> existuje třeba linux vista?
<sony-pes> co?
<ervis> vista,xp atd sou jenom na windows?
<sony-pes> jak na windows?
<ervis> :D
<ervis> tak windows a linux je rozdil ne?
<sony-pes> no tak jsou tam rozdíly
<ervis> no právě
<sony-pes> no o co zi jde?
<sony-pes> ti
<ervis> takže de o to jestli xp se dá použit jak na windows,tak na linuxech
<ervis> nebo maji jiny operačni systémy?
<sony-pes> tak xp je operační systém ne
<ervis> ale jestli plati na obojim:D
<sony-pes> co platí na obojím
<ervis> xp:D
<sony-pes> no windows xp je operační systém
<sony-pes> platforma pc
<ervis> a na linuxech to de použit?
<sony-pes> linux je operační systém, jak chceš spouštět operační systém v operačním systému?
<ervis> takže linux je vlastně něco jako xp a vista?
<ervis> jakoby to samé?
<sony-pes> je to podbné ale má to jiný programy, a chová se to trochu jinak
<ervis> no právě to mě zmátlo
<ervis> sem myslel že to je něco jinyho
<ervis> prostě že to neni windows ale linux:D
<sony-pes> linux je open source operační systém
<sony-pes> prakticky si můžeš vzít zdrojový kód ubuntu , změnit tam řádek kódu a můžeš to vydávat za hulicův systém
<ervis> jak hulicův?
<sony-pes> cokoliv

<a> tome ?
<b> emot ?
<a> sakldfjagh
<a> ...a teraz bud macher

<a>
<b> ty kokote, chlastej míň, ať aspoň zvládneš psát
<a> rtY si píča. nic jiného nmež píča
<b> Tím pádem ty jsi vaginální chlamídie, bo mě teď votravuješ u filmu.

Komentář: Aneb jedna z nočních debat

<A> "dále také vystupuje v roli stabilizátora systému, který v případě krize zmírňuje dopady paniky a to zejména poskytováním stále plynoucího kapitálu a poskytováním úvěrů k zajištění likvidity v systému." zdá se ti slovo "stabilizátora" ok? já to čtu už potřetí a to slovo mi přestává dávat smysl :D
<B> je OK, my máme třeba stabilizátor na zadní části trupu ;)
<A> ale ten asi nestabilizuje mezinárodní systém, co?
<B> ne, ale stabilizuje letadlo tak, abych s tím sakra nenarval do země :D
<A> :D
<B> nicméně i v souvislosti mezinárodního systému to můžeš použít ;)
<A> ok, dám to tam jako "ve funkci stabilizátora mezinárodního systému, aby to sakra nezarvali do recese"
<B> Perfektní :D

Komentář: ...když pilot kluzáku pomáhá studentovi ekonomie s bakalářkou...

<a> Normálně jsem dneska otevřel ledničku a podíval se kolik je v ní láhví s chlastem a zjistil jsem, že mám problém s alkoholem...... není ho už kam dávat :-)

<tonda> Ty vole...takovou akci, jakou sem zazil vcera,(dneska) to by ses posral... nejlepsi v zivote...z vecera si pamatuji akorad 17. panak.. rano sem se probudil doma. Nevim, jak sem se dom dostal, nevim kdy, ale matka o nicem nevedela a nic nerikala tak asi v poho..pak sem se zablil...
<ondra> A co je na tom tak uzasneho?
<Tonda> Uzasne na tom bylo to, ze sme sel na akci s 200kc v tricku addidas a botech od tamanu a rano, kdyz sem se probudil, tak sem mel v penezence 1500kc, boty lacoste a novou košili... a taky cucáky po celém těle a to uplne vsude. Jedine, ceho se bojim, kdo mi 1: rozbije drzku, protze fakt netusim, co vse sem jeste delal..:DDDD

Komentář: SMS rozhovor po akci

<a> ten blby vypadok prudu ma nastval
<a> ked vypadol bol som samozrejme vo vytahu
<b> neprijemne
<b> ale ja som dopadol horsie
<a> jak to?
<b> tri hodky som nezapol pocitac
<a> to myslis vazne?
<b> veru ano, tri hodiny nesiel zapnut

<a> fuuj ale mne becherovka nerobi dobre na zaludok
<b> tak nemozes pit len becherovku...
<a> jasne ze nie, ved s pivom :D
<b> ...no a sme doma.... :D :D

<a> Jak se pozna, ze ma clovek tasemnici?
<b> Vykoukne ze zachoda a rekne "a suncicka by nebyla?"

Komentář: Zeru a nepribiram

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.