Nejlepší hlášky

<a> čus co na slovensku je tam pěkně? já byl teď týden na moravě a celkem paráda
<b> jo paradička
<b> jsem ve vysokých tatrach
<b> dneska jsem byl na lomnickým štítě
<b> táta málem zvracel na lanovce xD
<a> mrtě já mam rád hory hele viděl si medvěda?
<b> ještě ne xD
<b> ale viděl jsem mrtě nachcanyho typka jak šel nahoru
<b> myslím že ještě jde xD

Komentář: medvěda sice neviděl, hlavně že viděl nachcanýho týpka... xD

<a> Jeff je debil
<a> nekickem ho? hm :)?
<b> <a> Omluvmne ale není moc chytré urážet dotyčného veřejně, před jeho očima
<b> <a> lepší je to privátem :) Jeff je debil kicknem ho!
-!- Jeffrey was kicked by b

<a> a čím se ta firma kde teď pracuješ zabývá?
<b> dělají kartonové krabice
<a> to je něco jako výtahy?
<b> hmm. ne tak docela

<G> sem borka - nasypu si do caje cukr a nevezmu si lzicku? Ted to musim michat otvirakem na lahvace
<> a co si dojít dolů pro lžičku?
<G> neee tam je kocka co divne mnouka
<G> dela avu avu avu! Takle prece nedela zadna kocka!
<> není úplněk? :-D
<G> podle me spis dole sere do bedny a nejde ji to :-D

Komentář: No, my se smály ještě půl hodiny potom :D

<kamarádka> "Dobrý den,kdo stihne si přečíst tento email, přineste, prosím, na 5. cvičení počítač a knihu (Mezinárodní obchod v 21. století).Budeme pracovat s ní a s těmito odkazy."
<kamarádka> ty vole ten je hustej jako jak donést počítač??
<> normálně, vytáhneš ze zdi, pevný disk si hodíš to baťohu, monutor přes rameno a razíš :D
<kamarádka> jako tohle mě dostalo, jako každej kdo studuje VŠE nemusí mít nutně noťas
<> fakt bych chtěla výraz jeho výraz, kdybys tam dotáhla klasickem počítač :D
<> nebo si skoč do počítačovky, že potřebuješ jeden půjčit O:-)

Komentář: VŠE

<a> ako spievala <c>?
<b> dobre
<a> ved ona spieva jak tie morske panny v atlantiku
<b> morske panny? :D
<a> ved tie nahe kvoli ktorym vzdy naburali namornici na skaly pobrezia
<b> sa ani nedivim... jednou rukou sa tazko keruje lod

<a> Napiš mé ségře, dneska má narozeniny.
<b> A kolik jí je?
<a> Patnáct.
<b> A kdy jí bude šestnáct?

Komentář: Tom a Jesus na intru v Brně

<A> Tak co ten novej?
<B> Já nevim co si o něm mam myslet... přátel má jak na*ráno a sester jak v nemocnici doktor...

Komentář: Zjišťování informací na "ksichtknížce" XD

<a> Víš, takhle jsem si dlouho už s nikym nepopovídal. Fakt dobře...Rozumněla mi..
<b> noo jo, ale mluvit s pohovkou?!

Komentář: Ten by to už neměl hulit :D

<a> ten cheatuje tvle
<a> se na to podívej
<a> to není možný ani v nové pohádce zdeňka trošky

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.