Nejlepší hlášky
<a> čus co na slovensku je tam pěkně? já byl teď týden na moravě a celkem paráda
<b> jo paradička
<b> jsem ve vysokých tatrach
<b> dneska jsem byl na lomnickým štítě
<b> táta málem zvracel na lanovce xD
<a> mrtě já mam rád hory hele viděl si medvěda?
<b> ještě ne xD
<b> ale viděl jsem mrtě nachcanyho typka jak šel nahoru
<b> myslím že ještě jde xD
Komentář: medvěda sice neviděl, hlavně že viděl nachcanýho týpka... xD
<a> Jeff je debil
<a> nekickem ho? hm :)?
<b> <a> Omluvmne ale není moc chytré urážet dotyčného veřejně, před jeho očima
<b> <a> lepší je to privátem :) Jeff je debil kicknem ho!
-!- Jeffrey was kicked by b
<a> a čím se ta firma kde teď pracuješ zabývá?
<b> dělají kartonové krabice
<a> to je něco jako výtahy?
<b> hmm. ne tak docela
<G> sem borka - nasypu si do caje cukr a nevezmu si lzicku? Ted to musim michat otvirakem na lahvace
<já> a co si dojít dolů pro lžičku?
<G> neee tam je kocka co divne mnouka
<G> dela avu avu avu! Takle prece nedela zadna kocka!
<Já> není úplněk? :-D
<G> podle me spis dole sere do bedny a nejde ji to :-D
Komentář: No, my se smály ještě půl hodiny potom :D
<kamarádka> "Dobrý den,kdo stihne si přečíst tento email, přineste, prosím, na 5. cvičení počítač a knihu (Mezinárodní obchod v 21. století).Budeme pracovat s ní a s těmito odkazy."
<kamarádka> ty vole ten je hustej jako jak donést počítač??
<já> normálně, vytáhneš ze zdi, pevný disk si hodíš to baťohu, monutor přes rameno a razíš :D
<kamarádka> jako tohle mě dostalo, jako každej kdo studuje VŠE nemusí mít nutně noťas
<já> fakt bych chtěla výraz jeho výraz, kdybys tam dotáhla klasickem počítač :D
<já> nebo si skoč do počítačovky, že potřebuješ jeden půjčit O:-)
Komentář: VŠE
<a> ako spievala <c>?
<b> dobre
<a> ved ona spieva jak tie morske panny v atlantiku
<b> morske panny? :D
<a> ved tie nahe kvoli ktorym vzdy naburali namornici na skaly pobrezia
<b> sa ani nedivim... jednou rukou sa tazko keruje lod
<a> Napiš mé ségře, dneska má narozeniny.
<b> A kolik jí je?
<a> Patnáct.
<b> A kdy jí bude šestnáct?
Komentář: Tom a Jesus na intru v Brně
<A> Tak co ten novej?
<B> Já nevim co si o něm mam myslet... přátel má jak na*ráno a sester jak v nemocnici doktor...
Komentář: Zjišťování informací na "ksichtknížce" XD
<a> Víš, takhle jsem si dlouho už s nikym nepopovídal. Fakt dobře...Rozumněla mi..
<b> noo jo, ale mluvit s pohovkou?!
Komentář: Ten by to už neměl hulit :D
<a> ten cheatuje tvle
<a> se na to podívej
<a> to není možný ani v nové pohádce zdeňka trošky