Nejlepší hlášky
<a> OMG! umřela mi ikona popu...
<b> Na ploše byly nepoužívané ikony.
<a> coo? ikona ma i jine vyznamy!!!
<c> skutecne? michael byl vzdycky prulomovy. snad ho budou nasledovat i dalsi :)
<RoAmN> Maaamiii aneta je sproostaaa
<Anetka> tatííí co to dělá ten roman se svojim ptááčkem
<RoAmN> hej neco ma napadlo ale nebudu to rikat :D
<RoAmN> Maaamiii co to aneta dela s mojim ptackem :D :D
<Anetka> :D :D :D
<RoAmN> nasleduje... Maaamiiii co to aneta dela ze svojim ptackem :D :D :D :D :D
<Anetka> tatí on mě drztí kachničkuu :D :D :D
<RoAmN> looool :D :D :D
<RoAmN> Maaamiii ona si drzi kachnicku a pritom moeho ptacka a dela podivne veci :D :D :D
<RoAmN> Maaamiii ser na to ono je to prijemne :D :D
<Anetka> :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
<Anetka> tatí už je to v prdeli :D
<RoAmN> Taaatiii uz je to hluboku v prdeli
<Anetka> tati to je konec
<Anetka> hej :D :D :D :D :D
<RoAmN> my sme team :D :D :D
<a> vecer hraje Barca v telce
<b> hovno kde vkolik?
<a> ne?
<a> liga mistru
<b> ty vole ja jsem myslel Barča
<a> tak to je moc
<a> furt myslis jen na ty baby
-!- d-e-s-t has joined
<d-e-s-t> hale nejakej vypadek?
<d-e-s-t> u me nikomu nejde inet mimo me :D
<d-e-s-t> docela mazec :-D
-!- d-e-s-t has quit
Komentář: Tak a uz to nejde ani Destovi :-D
<D4ve> Připravuješ se nějak extra na zejtřek, že ne?
<kanys.03> A jak asi :D
<D4ve> Třeba psychofilmy, horory, klasická hudba a podobný vyprošťováky z reality
<kanys.03> vole :D
<D4ve> Čoveče taky sex je moc dobrej na učení
<kanys.03> A ten vemu asi kde?
<D4ve> No to seš chlap když si ani tohle neobstaráš?
<kanys.03> No teď večer asi těžko :D
<D4ve> Čeveče večer je úpně ideální doba něco shánět ať máš pilnou noc a máš zejtra o čem psát to "vyprávění"
<kanys.03> Nooo vole
<kanys.03> To si dám raději pívo
<D4ve> :D
Komentář: Příprava na maturitu? Raději na pivo...
<a> Tak jsem se dneska po dlouhé době použil dráhy
<a> procházím se tak po nástupišti a vidím vlak do práglu
<a> a na jednom vagóně nápis "Vůz pro cestující s dětmi a kinem"
<a> doteď si říkám, kdo si na výlet vlakem vezme kino
<frtan> tak ho ted prekecej ty
<xxxdonxxx> dobrý den víte o tom, že v hospůdce zvané PEKLO, je cocacola u ktere je vědecky dokazano, že ma uklidnujici učinky na žaludek, a take že dehydruje méně než český výrobek KOFOLA... a další věc, smilujte se nad občany socialně slabšími a berte v uvahu, že v restauraci UNION je pivo Gambrinus deseti stupnové o 2Kč dražší než podstatně lepší desetistupnové pivo STAROBRNO v Hospůdce PEKLO... a take se smilujte nad milovníky vážné hudby, kteří se potěšit a využít toho neuvěřitelného komfortu co naskytuje hospůdka PEKLO tím, že má ve svých prostorách jukebox... díky za pochopení
<clonny> notak dobře, co mám dělat, když sis vymyslel tak dlouhej blábol
<xxxdonxxx> jsi zlatej :)
<frtan> ja vedel ze to zmakne :-D dekujem :-*
<a> caf pocuj nepoznas alebo nevies zohnat ci stiahnut program ktory prerobi subor pdf na wordovy subor?
<b> caf dalo by sa. ten program neni žiaden zázrak
<a> ja to potrebujem lebo mam poznamky na stranach prefotenych vo formate pdf, a chcem si z toho urobit tahak do wordu, aby som ho mohol zmensit a upravovat
...
<a> no stiahol som taky program, ale ono to len skopirovalo celu stranu do wordu, ale nemozem tam s kurzorom vymyzavat a pridavat nove slova a vety
<b> ono otázne je, ako bol spravený originál
<a> to bola strana z knihy naskenovana vo formate pdf
<Sieve> jaku sem mal ja v patek sa najebat...
<SKKubo> hhh a chut si kde nechal? :D
Komentář: no comment
<on> co ted delas krm toho ze si pises
<ona> pisu
<ona> a pisu
<ona> promin tam melo bejt picu
<on> aha no tu sem jeste nevidel
<ona> to se mas cim chlubit
<on> teda dlouho nevidel
<on> :(((
<on> to bylo blbje napsany
Komentář: to uz nezakecas :D:D:D