Nejlepší hlášky

<a> mam novy comp a neni tam windows no nejblo by vas? :D

Komentář: xp :)

<Marek> už si sa niekedy drhol od SNICKERSky?
<snowmanx> ano zubami a jazikom...
<Marek> lebo mne prave preletel cely život pred očami
<Marek> suka karamelova
<snowmanx> lol
<snowmanx> aha ja ze "umyval" ako drhol
<snowmanx> musis najprv pozuvat az potom prehltat :D
<Marek> kár, ja som sa nemohol nadýchnuť lebo mi karamel zapchal asi privod kyslika
<snowmanx> a co si spravil? googlil si co s tym? :D
<Marek> nie, šiel som do kuchyne pre vodu :D
<Marek> a cestou sa mi podarilo si grgnúť a to ma zachránilo

<a> CAF CHCES KLAN
<b> je dobrej?
<a> ZITRA MAME 1 TG
<b> nebo tam sou 10-ti letý prckové
<b> jako ty
<a> nn
<a> me je 11

Komentář: mg :-D

<a> sbohem... odcházím na věčnost... nebo aspoň na pár minut... možná se vrátím... a možná taky ne... podle toho jak mě to bude bavit... už mě nečekej... nemá cenu se tu s tebou hádát skončím to teď a tady... chtěl jsem si s tebou jen popovídat ale nedáváš mi jinou možnost... měl jsem tě moc rád... a než uděláš nějakou pitomost tak si prosím uvědom že du jen pařit CS po netu a ICQ mi spomaluje připojení
<b> ty si fakt debil...

Komentář: Kámoška se kterou jsem se předtím bavil o tom že spáchám sebevraždu :D

<a> Chceš ještě s něčím pomoc?
<b> Jop delam ten podelanej referat na Volbu povolani "az jednou budu panem casu" takova uchylovina... furt lepsi nez propadnout uz sem ji neodevzdal ty krave vrzavy asi 3 prace... cum zatim sem napsal: Ráno až se vzbudím půjdu do me oblíbené kuchyně do který tak rád chodím,dám si mé oblíbené cereálie s mlékem .Po snídani si obléknu věci do práce zbudím děti aby šly do školy rozloučím se s manželkou a vyjdu do firmy kterou sem založil jménem „LAGZ SRO“ Ve které se
<b> Ve ktere se? no?
<a> vyrábí toaletni papír
<b> OMG
<b> BUDU MIT FIRMU NA TOALETAK?
<a> noa? to by byla cool firma...

Komentář: firma na jednu vec jako toaletak... NA HOVNO

<on> je to kunda
<on> a má strašně hezkou postavu
<on> a krásnou barvu vlasu
<on> aaa sem na ní úplně ujížděl
<on> fkt kunda
<on> tu mít, tak enchodím rač ani do práce xDD
<ona> hmm jak chceš... tohLe si mně nikDy neřek :/ :D
<ona> vim lHát se nemá :D :D
<on> pravda xDD

Komentář: upřímnost k bejvace xDD

<ona> podle mího ta ženská je uplně blbá

Komentář: lol...

<DJmanasek> Lidi, dneska jsem jel poprvé autem, sám
<oggy> vidím že jsi to přežil

<Dominator> cau aky mas tlak?
<Tonco> :D nevím :D
<Tonco> to nějak neřeším
<Dominator> mal by si take veci vediet optimalny krvny tlak je velmi dolezity
<Dominator> ale asi budes mat dobry ked sa dobre citis
<Tonco> no :D asi jo :D
<Dominator> tak ked si budes niekedy merat tak mi potom napis dik

Komentář: patnáctiletý hypochondr :D :D

<a> průser je když hledáš ovladač od videa a napadne tě si ho prozvonit :-/
<a> onehdá sem přemýšlel že horší by bylo chtít na něj pingnout

Komentář: deformace

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.