Nejlepší hlášky

<ona> (posílá obrázek-dva pullitry a text "neni pravda, že muži myslí jenom na sex")
<on> <3 BEER <3
<ona> příště můžeš šukat pullitr

<filcuk> ty vole to jsem magor...
<kasino> proč co si zase udělal?:D
<filcuk> ty vole se ráno asi v půl druhý nudim u kompu a jen tak si začnu tleskat...
<kasino> a co je na tom divnýho? Až na to, že si tleskáš jak blbeček v půl druhý rano :D
<filcuk> No víš jakej to vydává divnej zvuk??? tak si šla matka pro pití otevřela rychle dveře zařvala ježišmarja a radši je rychle zavřela...
<kasino> Co? si myslela, že si ho tam honíš jo?:D
<filcuk> Jo..
<kasino> Jak trapné....:DDDDD
<filcuk> To není všechno... druhej den mam sluchátka poslouchám AC blesk DC a dělám,že hraju na kytaru tak to taky vypadalo suprově....Naštěstí jsem to pak vysvětlil:D

<a> Já sem náhodou dost zdělaná!
<b> ???
<a> *vzdělaná!!

<A> jak krásné a zároven hrozne je zit s programatorem
<B> a pritom to je bratr..
<A> Terezka: jeste horsi :/
<A> clovek ma pocit viny kdyz ho nenavidi

<a> dneska sem mel paradni ster na paradni ster :D
<a> sme byli v hrackarstvi a akorat sme prochazeli kolem kojeneckyho obleceni...a ja rikam: "ty, tady sme asi spatne :D" a mlada: "jses si tim tak jistej?" ... ja sem se zamyslel, udelal sem otravenej ksicht a rikam: "jo to bylo s tebou?" :D

<ona> Viete ako si Parížania vyznávajú lásku? Prídu na jeden z mostov, ktorý sa týči nad riekou Seina, kde je mreža. Na tú mrežu spoločne zacvaknú zámku a potom odhodia kľúče do Seiny. Slza mi vyhŕkla..
<on> napixu je ked sa rozidu ... kym clovek najde ten spravny kluc ... alebo nebodaj, ked zabudne ktory ze to bol ten jeho zamok ...

<a> When you came pulling in here, did you notice a sign out in front of my house that said Dead Nigger Storage?
<b> aspoň už víš co znamená zkratka DNS :-)

Komentář: Pulp Fiction

<ja> hoj, tak jak je to v to utery?
<on> tak otevřene je tam od 8mi
<ja> jak je to daleko?
<on> 160 km
<ja> jak to víš tak přesně?
<on> sem tu zančku sundával

06:10 <kubiq> DOBRE RANO VETRNIIKU
06:11 <kubiq> kdo nepije4 neni alkohplik, minimalne ne dostatecny\
06:12 <SCooTY> kubiq ty uz to nepij
06:34 <kubiq> 333333333333333.... (27 875x cislo "3") ...3333333
06:35 <free-speed> wtf, si usnul na klavese 3? :D
06:46 <kubiq> 6

Komentář: kalba

<ona> no to bych chtěla vidět
<ona> kdy mi to ukážeš 
<on> jo chceš ho vidět?
<ona> to víš >-D
<on> tak si stoupni do fronty
<ona> to víš já si počkám
<on> jo počkej ale stojí to za to si počkat
<ona> to jsem teda zvědavá
<on> a vidět jak něco tak malýho dokáže vyrůst v takový zvíře
<ona> kolik?
<on> mno zatím jenom dva
<ona> co zatím jenom 2
<ona> cenťáky??? to si děláš srandu >-D
<on> mno tak víc zatím nemá…jeto zatím mimi

Komentář: a já si myslel že chce kámoška vidět moje chameleony :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.