Nejlepší hlášky
<ona> (posílá obrázek-dva pullitry a text "neni pravda, že muži myslí jenom na sex")
<on> <3 BEER <3
<ona> příště můžeš šukat pullitr
<filcuk> ty vole to jsem magor...
<kasino> proč co si zase udělal?:D
<filcuk> ty vole se ráno asi v půl druhý nudim u kompu a jen tak si začnu tleskat...
<kasino> a co je na tom divnýho? Až na to, že si tleskáš jak blbeček v půl druhý rano :D
<filcuk> No víš jakej to vydává divnej zvuk??? tak si šla matka pro pití otevřela rychle dveře zařvala ježišmarja a radši je rychle zavřela...
<kasino> Co? si myslela, že si ho tam honíš jo?:D
<filcuk> Jo..
<kasino> Jak trapné....:DDDDD
<filcuk> To není všechno... druhej den mam sluchátka poslouchám AC blesk DC a dělám,že hraju na kytaru tak to taky vypadalo suprově....Naštěstí jsem to pak vysvětlil:D
<A> jak krásné a zároven hrozne je zit s programatorem
<B> a pritom to je bratr..
<A> Terezka: jeste horsi :/
<A> clovek ma pocit viny kdyz ho nenavidi
<a> dneska sem mel paradni ster na paradni ster :D
<a> sme byli v hrackarstvi a akorat sme prochazeli kolem kojeneckyho obleceni...a ja rikam: "ty, tady sme asi spatne :D" a mlada: "jses si tim tak jistej?" ... ja sem se zamyslel, udelal sem otravenej ksicht a rikam: "jo to bylo s tebou?" :D
<ona> Viete ako si Parížania vyznávajú lásku? Prídu na jeden z mostov, ktorý sa týči nad riekou Seina, kde je mreža. Na tú mrežu spoločne zacvaknú zámku a potom odhodia kľúče do Seiny. Slza mi vyhŕkla..
<on> napixu je ked sa rozidu ... kym clovek najde ten spravny kluc ... alebo nebodaj, ked zabudne ktory ze to bol ten jeho zamok ...
<a> When you came pulling in here, did you notice a sign out in front of my house that said Dead Nigger Storage?
<b> aspoň už víš co znamená zkratka DNS :-)
Komentář: Pulp Fiction
<ja> hoj, tak jak je to v to utery?
<on> tak otevřene je tam od 8mi
<ja> jak je to daleko?
<on> 160 km
<ja> jak to víš tak přesně?
<on> sem tu zančku sundával
06:10 <kubiq> DOBRE RANO VETRNIIKU
06:11 <kubiq> kdo nepije4 neni alkohplik, minimalne ne dostatecny\
06:12 <SCooTY> kubiq ty uz to nepij
06:34 <kubiq> 333333333333333.... (27 875x cislo "3") ...3333333
06:35 <free-speed> wtf, si usnul na klavese 3? :D
06:46 <kubiq> 6
Komentář: kalba
<ona> no to bych chtěla vidět
<ona> kdy mi to ukážeš
<on> jo chceš ho vidět?
<ona> to víš >-D
<on> tak si stoupni do fronty
<ona> to víš já si počkám
<on> jo počkej ale stojí to za to si počkat
<ona> to jsem teda zvědavá
<on> a vidět jak něco tak malýho dokáže vyrůst v takový zvíře
<ona> kolik?
<on> mno zatím jenom dva
<ona> co zatím jenom 2
<ona> cenťáky??? to si děláš srandu >-D
<on> mno tak víc zatím nemá…jeto zatím mimi
Komentář: a já si myslel že chce kámoška vidět moje chameleony :-D