Nejlepší hlášky
<a> proč potřebuju termopapír
<b> má na povrchu látky které reakcí zčernají
<a> jakou reakcí?
<b> nevím asi nějaká oxidace, prostě kup termopapír
<a> to ta etiketovačka stříká kyselinu?
Komentář: Česká pošta
<a> drahy ma vyrusuje pri pozerani superstar poznamkami typu - Hejma ty k*kot,ty sa daj ostrihat,vypadas jak nap1cu zarastena bowlingova gula..a zaspi..za pol hodku sa prebere z polospanku,pozera na adelu - jezis henta co ma zas oblecene,moda jak praclovek dodo..vypada jak mravcozrut - chlpata s velkym nosiskom ! ach.... :)
<a> áá tohle je přesně ta doba, kdy začínám vést filozofické kecy, začínám psát s chybama a přestávám cenzurovat sovje myšlenky :DDD
<b> a kruci :D
<a> tak co, už víš co mi koupíš k narozeninám? :-))
<b> ale notak, narozeniny nejsou přece jen o dárcích.. jsou to svátky klidu a míru, kdy má být rodina spolu
<a> debile..
<a> estli vypijem všechen punč co jsem navařil tak nejen že neuvidim zlaty prase ale mozna uvidim soby :-D
<a> rikam si
<a> proc kdyz sou evolucne ty zensky pritazlivi tak do 22
<a> proc pak neumrou?
<a> ty kamery ve škole sou fakt na hovno
<b> nejlepsi bylo loni ne...sem stratila penezenku s isic kartou a asi 500kc :D no a na vratnici u hospodarky nikde nic...sem sla za kralem at si pusti zaznam z kamery a rekne mi kde sem to nechala :D a von mi rika, ja se podivam ale vono se to po hodine maze takze vam asi moc nepomuzu :D
<b> k cemu to tam kurva je teda ?
<a> :D :D
<a> říkám na hovno
19:19:00 -!- <Vyjeb> has joined #Spawn
19:19:48 -!- Vyjeb was kicked from #Spawn by Admin [Zmeň si nick!]
19:20:05 -!- <Spokojeny> has joined #Spawn
19:20:30 -!- Spokojeny was kicked from #Spawn by Admin [Ano,ďakujem.]
Komentář: Provokace se nevyplácí :) (TeamSpeak Server)
<a> ceky sa mi vysypali burizony na klavenicu
<a> celkom sranda
<a> vysakuju ked ppisem
<b> lol ty si jeffo :D
<b> sak polej medom :D a nebudu :D
<a> jkukyuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuhuoi9okok lp;;;;l;l;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;llllllllllll
<a> ups
<a> ale uz su von
Komentář: tie sacky su krehke :)
<[JAZERO]PpQoo> aky je najlepsi kondom na prve stretko? wrubkovany wonavi alebo len vrubkovany?
Komentář: ach ti zamilovanci