Nejlepší hlášky

<a> proč potřebuju termopapír
<b> má na povrchu látky které reakcí zčernají
<a> jakou reakcí?
<b> nevím asi nějaká oxidace, prostě kup termopapír
<a> to ta etiketovačka stříká kyselinu?

Komentář: Česká pošta

<a> drahy ma vyrusuje pri pozerani superstar poznamkami typu - Hejma ty k*kot,ty sa daj ostrihat,vypadas jak nap1cu zarastena bowlingova gula..a zaspi..za pol hodku sa prebere z polospanku,pozera na adelu - jezis henta co ma zas oblecene,moda jak praclovek dodo..vypada jak mravcozrut - chlpata s velkym nosiskom ! ach.... :)

<a> áá tohle je přesně ta doba, kdy začínám vést filozofické kecy, začínám psát s chybama a přestávám cenzurovat sovje myšlenky :DDD
<b> a kruci :D

<a> tak co, už víš co mi koupíš k narozeninám? :-))
<b> ale notak, narozeniny nejsou přece jen o dárcích.. jsou to svátky klidu a míru, kdy má být rodina spolu
<a> debile..

<a> estli vypijem všechen punč co jsem navařil tak nejen že neuvidim zlaty prase ale mozna uvidim soby :-D

<a> rikam si
<a> proc kdyz sou evolucne ty zensky pritazlivi tak do 22
<a> proc pak neumrou?

<a> ty kamery ve škole sou fakt na hovno
<b> nejlepsi bylo loni ne...sem stratila penezenku s isic kartou a asi 500kc :D no a na vratnici u hospodarky nikde nic...sem sla za kralem at si pusti zaznam z kamery a rekne mi kde sem to nechala :D a von mi rika, ja se podivam ale vono se to po hodine maze takze vam asi moc nepomuzu :D
<b> k cemu to tam kurva je teda ?
<a> :D :D
<a> říkám na hovno

19:19:00 -!- <Vyjeb> has joined #Spawn
19:19:48 -!- Vyjeb was kicked from #Spawn by Admin [Zmeň si nick!]
19:20:05 -!- <Spokojeny> has joined #Spawn
19:20:30 -!- Spokojeny was kicked from #Spawn by Admin [Ano,ďakujem.]

Komentář: Provokace se nevyplácí :) (TeamSpeak Server)

<a> ceky sa mi vysypali burizony na klavenicu
<a> celkom sranda
<a> vysakuju ked ppisem
<b> lol ty si jeffo :D
<b> sak polej medom :D a nebudu :D
<a> jkukyuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuhuoi9okok lp;;;;l;l;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;llllllllllll
<a> ups
<a> ale uz su von

Komentář: tie sacky su krehke :)

<[JAZERO]PpQoo> aky je najlepsi kondom na prve stretko? wrubkovany wonavi alebo len vrubkovany?

Komentář: ach ti zamilovanci

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

Tonco

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.