Nejlepší hlášky

<on> kolega má v sobotu 24let
<on> koupím mu něco
<on> asi alkohol, on mi dal tu hruškovici
<on> by jsem mohl vzít sebou do Šternberka
<ona> klidne muzes
<ona> jak chces, rada poznam novy lidi
<on> myslím tu hruškovici...

<a> heej, cože?? ty seš ostříhanej jo?? málem jsem tě nepoznal...fakt mazec
<b> jojo, už mi to řeklo pár lidí
* o několik dní později...
<a> už jsme si na tebe celkem zvykli... nech si je zase narůst ať je to zase šok!!!

Komentář: k tomuhle není co dodat....

<a> hele, my mame slepičky ne ..... nekomentuj to.....
<a> a oni rodí takový hrozně velký vajčka občas a já si dneska dělal míchaný vajčka a jedno hodně moc velký jsem si vzal a oni v něm byly dva žloutky
<b> nekomentuj to :D
<a> hele,myslíš,že by z toho mohly bejt třeba i dvě kuřátka ?:D
<b> urcite, to by byly jednovajecna dvojcata!

<a> problem asik pudu sedet...
<b> co?
<b> za co?
<a> ...kvuli plnych střev na WC

Komentář: Tak to dopada kdyz se nekdo poradne nevymackne :-D

<kiwisek> pojd ven na bagetu
<kiwisek> za 5 minut dole
<hrusticka> ?
<kiwisek> premyslim jestli sem rekl nejaky slovo, ktery neznas, ale neprijde mi to
<kiwisek> a opakovat se mi to nechce, tak si to precti jeste jednou

<a> ještě na krabici píšou tohle - Windows vista ready - windows vista drivers available at www.creative.com
<b> aha :) nainstaloval si ty ovladace?
<a> jako z toho cd??? něco mi to o nich říkalo
<b> no tak jasny, bez ovladacu ti to nepojede...
<a> a kde je seženu?

Komentář: Tak tady uz je kazda rada draha :)

<Bob> uz sem si k nemu konecne dokoupil ten audio kablik (7kc :-)
<Zorg> uaaaaa :D
<Bob> mel sem jich asi 5 ale pred par lety jsem je vyhazel
<Zorg> to nevis, ze mas kupovat mark&levinsson za 150e pul metru? :-)
<Zorg> prave proto chci ty symetraky, si koupim neco obyc stinenyho a zvuk bude i tak genialni. na reprone 4x4mm cyky smotany do sebe, vzdy 2 draty a 2 draty na jeden kanal. taky levny reseni a zvuk stejnej jako na ultra brutal bezkyslikovy 99.9999999999% cisty medi s postribrenejma vlaknama macenejch v netopyrim spermatu.

<a> nudim sa ak svina porad neco
<b> zober stravne listky a svihaj do bordelu

Komentář: lolko

<Dead alkoholik> prokrmic sak hraj to neni su sach

Komentář: cs :D

<a> tak ja už idem čaw
<b> jj sladké sny
<a> dík
<b> sladké... nie mokré... :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.