Nejlepší hlášky

<a> v kolika si o to prisla?
<b> 16
<b> tak dva tejdny po narozeninach
<b> mozna vic, uz nevim presne
<a> peknej darek
<b> no.. na strese letniho kina
<b> ve dne
<a> a dole se hralo?
<b> ve dne?
<a> no to vlastne asi ne
<a> to vis, my Prazaci
<a> tady letni kino nemame, tak nevim...

<on> ty si furt nemocna, mela bys zacit behat, to te posili
<ona> jo, musim. uz fakt, jsem sragora
<ona> asi budu chodit na tu bikram jogu. je to drahe jak slak, ale lepsi, ne byt porad na hromade
<on> jezis marja furt ta tvoje joga, behej je to zadara
<ona> njn, jenze to me zase chytnou kolena brzo,uz se rozpadam
<on> ty si drsna
<ona> drsna mozna, ale taky stara
<ona> a tlusta
<ona> a neprijemna
<ona> [chvilka pauzy]
<ona> njn, zij s matkou a dopadnes jak ja

<Honza Vavřík> teče to 70KB  to je na3 hodiny jeden part
<ELiMiN_103> jakto ze tak pomalu?
<Honza Vavřík> to nevim
<Honza Vavřík> asi je sere že mam 20MB/s
<Honza Vavřík> :-D

Komentář: rofl :D

<a> du pa
<b> jj ahoj
<a> ne este nejdu
<b> tk poc si psal du pa?
<a> mati je nalita
<b> a co to s tím má co spol.? :-D  jinak to je fajn já mám ráda když jsou rodiče nalitý... dovolý mi všechno :-D 
<a> jj presne... mati totiz rekla ze az prijede tk budu muset z pc...

Komentář: maminka bumbala

<a> pôjdeme na masáž?
<b> hmm... a za koľko?
<a> 600 hodinová
<b> to tam budeme 25 dní?
<b> aha...

Komentář: 600 hodinová alebo 600 za hodinu?

<a> pochybujem ze dake weby este su vulnerable na sql inject
<b> tak polovina az 75% :-D
<c> 90% vladnich :-D
<d> no kedze su pisane v HTML tak asi tazko :D

<Rudy.Wester> Myslíš, že lidé, kteří šišlají mají třeba na klávesnici místo R J? :-D nebo místo ř ž? :-D Jako že tam maj dvakrát ty písmena :-D
<Schenk> Ty jsi magoj
<Schenk> *magor

<A> Chcem sa spýtať,že či mám túto cievku v LC filtri vypočítanú správne.Všetko je uvedené na tomto obrázku.
<A> Tu je link na obrázok:file:///C:/Documents%20and%20Settings/Doma/Plocha/sc.bmp

<a> pošleš mi prosím nějakou tvojí fotku?
<b> proč??? :D
<a> sbírám pokemony :P*

Komentář: doufám, že tu nic podobnýho není - naštvalo by mě to...

<a> Jsem chtěl zase jednou ušetřit
<b> copak? :)
<a> Tisknul jsem materiály na ájinu
<a> Obrázky přece tisknout nebudu, škoda barvy
<a> Až při hodině mi došlo, že jsou tam úlohy na práci s obrázky

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.