Nejlepší hlášky
<a> v kolika si o to prisla?
<b> 16
<b> tak dva tejdny po narozeninach
<b> mozna vic, uz nevim presne
<a> peknej darek
<b> no.. na strese letniho kina
<b> ve dne
<a> a dole se hralo?
<b> ve dne?
<a> no to vlastne asi ne
<a> to vis, my Prazaci
<a> tady letni kino nemame, tak nevim...
<on> ty si furt nemocna, mela bys zacit behat, to te posili
<ona> jo, musim. uz fakt, jsem sragora
<ona> asi budu chodit na tu bikram jogu. je to drahe jak slak, ale lepsi, ne byt porad na hromade
<on> jezis marja furt ta tvoje joga, behej je to zadara
<ona> njn, jenze to me zase chytnou kolena brzo,uz se rozpadam
<on> ty si drsna
<ona> drsna mozna, ale taky stara
<ona> a tlusta
<ona> a neprijemna
<ona> [chvilka pauzy]
<ona> njn, zij s matkou a dopadnes jak ja
<Honza Vavřík> teče to 70KB to je na3 hodiny jeden part
<ELiMiN_103> jakto ze tak pomalu?
<Honza Vavřík> to nevim
<Honza Vavřík> asi je sere že mam 20MB/s
<Honza Vavřík> :-D
Komentář: rofl :D
<a> du pa
<b> jj ahoj
<a> ne este nejdu
<b> tk poc si psal du pa?
<a> mati je nalita
<b> a co to s tím má co spol.? :-D jinak to je fajn já mám ráda když jsou rodiče nalitý... dovolý mi všechno :-D
<a> jj presne... mati totiz rekla ze az prijede tk budu muset z pc...
Komentář: maminka bumbala
<a> pôjdeme na masáž?
<b> hmm... a za koľko?
<a> 600 hodinová
<b> to tam budeme 25 dní?
<b> aha...
Komentář: 600 hodinová alebo 600 za hodinu?
<a> pochybujem ze dake weby este su vulnerable na sql inject
<b> tak polovina az 75% :-D
<c> 90% vladnich :-D
<d> no kedze su pisane v HTML tak asi tazko :D
<Rudy.Wester> Myslíš, že lidé, kteří šišlají mají třeba na klávesnici místo R J? :-D nebo místo ř ž? :-D Jako že tam maj dvakrát ty písmena :-D
<Schenk> Ty jsi magoj
<Schenk> *magor
<A> Chcem sa spýtať,že či mám túto cievku v LC filtri vypočítanú správne.Všetko je uvedené na tomto obrázku.
<A> Tu je link na obrázok:file:///C:/Documents%20and%20Settings/Doma/Plocha/sc.bmp
<a> pošleš mi prosím nějakou tvojí fotku?
<b> proč??? :D
<a> sbírám pokemony :P*
Komentář: doufám, že tu nic podobnýho není - naštvalo by mě to...
<a> Jsem chtěl zase jednou ušetřit
<b> copak? :)
<a> Tisknul jsem materiály na ájinu
<a> Obrázky přece tisknout nebudu, škoda barvy
<a> Až při hodině mi došlo, že jsou tam úlohy na práci s obrázky